Mavi-Banner

Gönderen Konu: Kurum Doktorunun talepleri  (Okunma sayısı 217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dalgin24

• Yeni Üye
  • *
Kurum Doktorunun talepleri
« : Ağustos 15, 2018, 09:41:59 ÖS »
Merhaba yaklasik 5 ay oncesinde tesadüfen sevgilimle test yaptirdik ve pozitif cikti :)))) terketti felan . Tabi ben şok . Her şey ust uste geldi . Depresyona girdim o korkuyka 5 6 kisiye soyledim durumumu suan bir problem yok ama ne gerek vardi bilmiyorum . Neyse konuma geliyorum . Ben taniyi aldiktan sonra baya hastaneye gittim testler icin bu arada isyerinde yoneticim yakindan ilgileniyor baya takip ediyor sordu bende agladim felan  beni işten cikarın iyilesemeyecegim bir hastaligin var dedim . Oda kurum doktoruna gitti .Kurum doktoruda sorgulayama basladi neyim var diye .Kurum doktoruna tb tabisi aldi ailemden biri dedim . Bizde dogal olarak koruma tedabvisine basladik dedim . Doktor bugun yanina cagirdi beni bana yazi getir dokturundan ne icin tedaviye basladigimla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum . Köseye sıkıştım . Istifa etsem borclarim var .obur turlu ogrense ifşa olma riski var   .  Her şey ust uste geliyor . Nolur akil verin bana   köşeye sıkıştım :(( ( cumlelerim bozuk ise ozur dilerim )

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Kurum Doktorunun talepleri
« Yanıtla #1 : Ağustos 15, 2018, 11:15:44 ÖS »
Merhaba yaklasik 5 ay oncesinde tesadüfen sevgilimle test yaptirdik ve pozitif cikti :)))) terketti felan . Tabi ben şok . Her şey ust uste geldi . Depresyona girdim o korkuyka 5 6 kisiye soyledim durumumu suan bir problem yok ama ne gerek vardi bilmiyorum . Neyse konuma geliyorum . Ben taniyi aldiktan sonra baya hastaneye gittim testler icin bu arada isyerinde yoneticim yakindan ilgileniyor baya takip ediyor sordu bende agladim felan  beni işten cikarın iyilesemeyecegim bir hastaligin var dedim . Oda kurum doktoruna gitti .Kurum doktoruda sorgulayama basladi neyim var diye .Kurum doktoruna tb tabisi aldi ailemden biri dedim . Bizde dogal olarak koruma tedabvisine basladik dedim . Doktor bugun yanina cagirdi beni bana yazi getir dokturundan ne icin tedaviye basladigimla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum . Köseye sıkıştım . Istifa etsem borclarim var .obur turlu ogrense ifşa olma riski var   .  Her şey ust uste geliyor . Nolur akil verin bana   köşeye sıkıştım :(( ( cumlelerim bozuk ise ozur dilerim )

Gercekten git inh tedavisi al ve yazıyı götür. Ppd testi filan yapıldımı sana
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

umutnerde

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Dün, 12:02:18 ÖÖ »
Pozitif çıktı ve gülümseme ilginç geldi...

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Dün, 07:23:13 ÖÖ »
Ne işte çalışıyorsun ki, hiv pozitifsin diye işten mi çıkaracaklar seni?

Inh ilacını aldığın verem savaştan doktordan yazılı bir belge isteyebilirsin koruyucu tedavi görüyor diye ama üstünde hiv yazmadın.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Dün, 10:41:38 ÖÖ »
Bende  Mavera  ustadin dedigi  gibi dusunuyorum , gidip verem savas doktoru ile  gorus  durumunu acikla ve sana  koruyucu tedavi aldigina dair  kagit  versin sebebini yazmadan.

Dalgin24

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Dün, 02:20:22 ÖS »
Oncelikle pozitif ciktiginda yeterince agladim . Yeterince hayatimi altust ettim . Hala aglayip mizmizlanmak istemiyorum . Zor olabilir . Dramatize etmek istemiyorum kendi icimde o yuzden gulumse :)))

Dalgin24

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Dün, 02:24:27 ÖS »
Tedavisini aliyorum zaten . Ama sebebini soruyor kurum doktoru . Yazi goturmek istemiyorum . Benim doktorum sonucunda enfeksiyon hastaliklati . Veremden koruma tedavisi ise gogus hastaliklari bolumuyle ilgili . Verem savasi aradim onlar biz hocbir sekilde kimseye kagit yazamayiz bizim yetkimiz yok dediler.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Bugün, 07:13:17 ÖÖ »
Ne saçam şey ne yetkisiymiş sana koruyucu inh tedavisi vermiyorlar mı orada illa dosyan kartın vardır kayıtlı. Onun fotokopisini isteyebilirsin. Ama üstünde hiv yüzünden tedavi görüyor yazabilir.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.