Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yardimmm  (Okunma sayısı 1615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozan1992

• Yeni Üye
  • *
Yardimmm
« : Ağustos 17, 2016, 05:17:13 ÖÖ »
Arkadaşlar iyi geceler , 3 saat önce 2 yabancı bir bayanla 13 dk süreli korunmasız ilskiye girdim.condom yok diye vazgeçtim ama yemin ettiler bana yok diye ama kim ayranim.eksi der hiv bulaşma riski yuksekmi

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Yardimmm
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2016, 07:41:47 ÖÖ »
Korunmasız ilişki yaşadıysan risk var tabi
Hepatit b, c, sifiliz (frengi) gonore (bel soğukluğu) herpes, hpv, klamidya ve tabi ki hiv için riskli bir durum olmuş
Ben anlamıyorum muhtemelen eskort biriyle korunmadan ilişki çok yüksek riskli nasıl onlara inanırsın ben herkese diyorum kimseye inanmayın güvenmeyin diye

Belki ben senden bir hafta önce o bayanla oldum, bende de korunmadı, benim de canıma minnet pozitif olduğumu söylemedim keyfime baktım
Belki o yüzden şimdi o da pozitif
Belki o yüzden şimdi sen de pozitifsin?!?

Neyse olan oldu torba doldu.
Zamanı gelince test olacaksın.

Paran varsa 14 gün sonra hiv duo ultra veya 28 gün sonra hiv combo ilk test olarak ol

Sonra 90 gün dolunca aile hekimi veya devlet hastanesinde ücretsiz anti hiv ve hepatitlere baktır
Umarım şans senden yana olur
Ve aklını başına devşirirsin!
Bir eskortla korumasız ilişki çok büyük yanlış!!!
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2016, 07:45:07 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2016, 11:08:45 ÖÖ »
Cinsel yolla bulasan hastalıkları genel testini olmalısın.

HIV icin gerekli sureler söylenmiş.
Digerleri icin 45 gun beklemen lazım.
Sakin internette belirti arama.
Hepsini gormeye başlarsın.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

genjutsu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2016, 11:24:34 ÖÖ »
Ayrica aklima takilan şey ise, eskortlarin bu kadar cok iliski yasarken esas kendilerini korumalari gerektigi. Yani bu virus onlarda degil de sende de olabilirdi. Bu sekilde herkesle korunmadan birlikte oluyorlarsa zaten virusu kapmamalari imkansiz.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #4 : Ağustos 17, 2016, 11:26:27 ÖÖ »
tutupta senin şeyine kılıf geçirecek  halimiz  yok, bu tarz  şaçma sorular  sormayın.Akıl  var mantık var, fikir  var.....
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Ağustos 17, 2016, 01:09:21 ÖS »
Aklına takılan bir konu varsa kendin başlık açar mısın buse
Diğer başlıkdaki şu da pozitif mi o da mı pozitif sorunu sildim. Hem başkasının başlığını gaspetmek hoş bir şey değil. Hem de damdan düşer gibi site sakinlerine pozitif misin ona göre demek de.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2016, 01:48:00 ÖS »
Acisada oldurmez ve mavera pozitif mi diger sitedende takip ediyordm sormak istedm

evet  yaklaşık 1,5 yıldır  hiv pozitifiz, aynı anda  tanı aldık  ve tanştık, güzel bir dostlugumuz var  aynı zamanda
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Ağustos 17, 2016, 02:37:24 ÖS »
13 dakika sayılana kadar keşke kondom alınsa da saatler geçse.
There's a light guiding my way.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Ağustos 17, 2016, 03:20:27 ÖS »
Acisada oldurmez ve mavera pozitif mi diger sitedende takip ediyordm sormak istedm

evet  yaklaşık 1,5 yıldır  hiv pozitifiz, aynı anda  tanı aldık  ve tanştık, güzel bir dostlugumuz var  aynı zamanda

Canımsın Aö :) affet beni görüşemiyoruz bu aralar benimki onsuz çarşı pazar gezmemi istemiyor :D

ozan1992

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ağustos 17, 2016, 04:51:22 ÖS »
15 gün sonra hiv duo ultra yaptircam mavilab 500 tl dediler kaç gün sonra kesin sonuç alirim birde karşı taraf hivse %100 bulasirmi

nazsskr

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ağustos 17, 2016, 04:58:48 ÖS »
Selam ben yeniyim site bana karışık geldi nasıl konu acıcagmı falan bulamadım yardmcı olurmusunuz

jovsi

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 17, 2016, 06:31:59 ÖS »
ilişkiden hemen 2 saat sonra buraya yazacak kadar kondomun önemi ile ilgili bilgin var, ilişkinin süresini küsüratını bile verecek kadar dikkatin var ama ısrarla korunmuyorsun.

kondom kullanılmayan ilişkide risk vardır. arkadaşların söylediği süreleri bekleyip testlerini yaptır.

umarım sonraki sefer kondom almaya 20 dakika ayırarak HIV için en az 14 gün, hepatitler için 90 gün sürecek gergin bir bekleyişten kurtulursun.
Dünyayı güzellik kurtaracak!

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Ağustos 17, 2016, 06:49:57 ÖS »
15 gün sonra hiv duo ultra yaptircam mavilab 500 tl dediler kaç gün sonra kesin sonuç alirim birde karşı taraf hivse %100 bulasirmi

Malesef daha uygun bir test yok. Para harcama durumu yoksa 42. günden sonra ücretsiz eliza testi yaptırabilirsin.

Diğer soru için hayır. %100 değil. Hiv çok kolay geçebilen bir virüs değil. Ancak bu pek istatistiğe bakmıyor. O nedenle korunun diyoruz.

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Ağustos 17, 2016, 06:53:54 ÖS »
Selam ben yeniyim site bana karışık geldi nasıl konu acıcagmı falan bulamadım yardmcı olurmusunuz

Sorunuz için ilgili bölüme gireceksiniz. @nazsskr
Pozitifseniz hiv + bölümüne
Testlerle ilgiliyse o bölüme

"Yeni konu" düğmesi var sağ üstte
Oraya tıklayınca başlık açıyorsunuz
İstediğin her şeyi oradan sorabilirsiniz
Onaylandıktan sonra herkes görüp cevap verebilir.

tarantula

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Ağustos 17, 2016, 09:16:43 ÖS »
500 TL mi? Altın kaplamalı makinelerde mi yapıyorlar testi :D Sen öyle diyince zamanında mailleştiğim bir laboratuvarın mailine tekrar baktım da Hiv Duo Ultra Testi için 169 TL demişlerdi. İnternetten araştırdığım kadarıyla da Türkiye'deki güvenilir laboratuvarların başında geliyor yani. Laboratuvar konusunu biraz daha araştır derim kısa zamanda test yaptırmak istiyorsan.