Mavi-Banner

Gönderen Konu: Sendromsuz Pazartesi 🌻  (Okunma sayısı 94 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
Sendromsuz Pazartesi 🌻
« : Mayıs 21, 2018, 01:25:53 ÖS »
Selam arkadaşlar

Size biraz pozitif enerji vermeye geldim 😊
Mis gibi bir pazartesi geçirmeniz dileğiyle. Mus mutlu bir pazartesi olsun. Öylesine mutlu geçsin ki haftasonu ne çabuk geldi diyebilesin.
Etrafımızda olan tüm olumsuzluklara rağmen yine ama yine gülümseyelim. Senden daha değerli ne var ki bu dünyada, mottonuz bu olsun 🌺
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2018, 01:33:43 ÖS Gönderen: Angelowic »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Sendromsuz Pazartesi 🌻
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2018, 01:58:17 ÖS »
Hadi inşallah.  :) Sağol iyilik meleği gibisin vallahi. Üniversitedeyken ben de sen gibiydim, herkes leblebi gibi anti depresan içerdi ben ne gerek var canım hayat ne güzel lay lay loom derdim, sevgi ve neşe saçardım.  :D

Böyle insanları korumalı almalı ipeklere falan sarıp sarmalamalı. Türünüz tükeniyor.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2018, 02:03:31 ÖS »
Bende tam tersi fuck you lanet olsun dostum yarin ptesi şeklinde

Taurus

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2018, 02:41:26 ÖS »
Yaz gelince yoğunluk bitiyor bizde. Dizi izlemeli, kitap okumalı mesailer başlıyor :)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2018, 03:18:03 ÖS »
Hadi inşallah.  :) Sağol iyilik meleği gibisin vallahi. Üniversitedeyken ben de sen gibiydim, herkes leblebi gibi anti depresan içerdi ben ne gerek var canım hayat ne güzel lay lay loom derdim, sevgi ve neşe saçardım.  :D

Böyle insanları korumalı almalı ipeklere falan sarıp sarmalamalı. Türünüz tükeniyor.

@Mavera sitede ki bazı arkadaşlar mavera gibisin diye boşuna demiyorlar o halde :) Buraya üye olurken eğer varlığından haberim olmuş olsaydı kullanıcı adımı küçük mavera yapardım. Şaka bir yana Güzel ruhun tescilli, peki seni koruyup ipeklere sarıyorlar mı? Türümüz tükenmeyecek ben inanıyorum
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2018, 03:31:11 ÖS Gönderen: Angelowic »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2018, 03:30:34 ÖS »
Senin tek sorunun ne biliyor musun dostummm @Darkness  amerikalı zenci şivesi  ;D
Dizi değil de kitap okumalı mesailer daha çok ilgimi çekti @Taurus  :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2018, 03:54:48 ÖS »

@Mavera sitede ki bazı arkadaşlar mavera gibisin diye boşuna demiyorlar o halde :) Buraya üye olurken eğer varlığından haberim olmuş olsaydı kullanıcı adımı küçük mavera yapardım. Şaka bir yana Güzel ruhun tescilli, peki seni koruyup ipeklere sarıyorlar mı? Türümüz tükenmeyecek ben inanıyorum

Haha aynen.  :D Malesef ruhum eskisi kadar narin beyaz ve ince değil. En başta en önce kendi kendimi koruyup sarmalamam gerektiğini öğrenmem geç oldu zor oldu, ama oldu.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2018, 04:08:18 ÖS »

Haha aynen.  :D Malesef ruhum eskisi kadar narin beyaz ve ince değil. En başta en önce kendi kendimi koruyup sarmalamam gerektiğini öğrenmem geç oldu zor oldu, ama oldu.

Çok derin oldu bu son yazdıkların @Mavera konuyu uzatmıyorum ve bir şarkı armağan ediyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=ePHisc6xsrE
« Son Düzenleme: Mayıs 21, 2018, 04:17:26 ÖS Gönderen: Angelowic »