Mavi-Banner

Gönderen Konu: saç ekimi Lütfen acil paylaşın!!!  (Okunma sayısı 988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

güneyin incisi

• Yeni Üye
  • *
saç ekimi Lütfen acil paylaşın!!!
« : Mayıs 17, 2018, 07:55:27 ÖS »
merhaba, saç ekimi hakkında doğru ve güzel bilgi verme amaçlı bu gönderiyi hazırlıyorum. öncelikle kısaca kendimden bahsedip sonra konuyu anlatacağım arkadaşlar. 32 yaşındayım ve iki yıldır hiv pozitif tedavisi görmekteyim. çok şükür ki uzun uğraşlar sonucunda hiv testi en sonki yapılan testte(2 şubat 2018) negatif çıktı. Ben zaten bir yıldır saç ekimi için belki 50 tane klinik ve benzeri yerlerle görüştüm. hiç kimse bu operasyona sıcak bakmadı. ve hep geri çevrildim. Yapmayı kabul edenlerde hem garanti vermedi hemde 30 bintl gibi uç rakamlar talep ettiler. Ama çok şükür ki gerek kalmadı. Hemen anlatıyorum, instagramdan milano hair klinik ile iltibata geçtim. İrem hanım allah binlerce kere razı olsun. konuştuğumuzdan itibaren hiç bi şekilde ötekileştirme yapmadan bana yardımcı olmak için elinden gelen herşeyi yaptı. tahlillerimi yolladım ve operasyon için herhangi bir risk olmadığını söyledi. ve hemen uçak biletimi alıp istanbula uçtum. klinik şişlide ve cevahire çok yakın. ve ertesi gün saç ekimim yapıldı. ve inanınki hiç bir şekilde ötekileştirilmeden sanki böyle bi konu yokmuş gibi karşılanmak beni çok memnun etti.  zaten operasyon tam teşekküllü özel bir hastanede yapıldığından her türlü tedbirler üst seviyede alınmıştı. operasyon başladığından bitene kadar beni hiç yalnız bırakmadı. ve hep sohbet ettik çok güzel geçti zaman. ve bu operasyon içinde öyle uç bir rakamda ödemedim. hatta piyasa fiyatlarıyla aynı belkide daha hesaplı bir rakam ödedim. yani çok uygun diyebilirim. kesinlikle saç ekimi yaptırmayı düşünen arkadaşlar, instagramdan milano hair saç ekimi sayfasından irem hanıma ulaşabilirsiniz veya youtubede bi çok video var oradanda ulaşabilirsiniz. gayet sık bir ekim yapıldı ve hepside tuttu. kesinlikle tavsiye ediyorum. gidip ziyaret edin veya arayın en azından aklınızda bir fikir oluşur ve eminimki sizin için en doğru olanı size tavsiye edeceklerdir. milano klinik ailesine sonsuz sevgilerimi yolluyorum.  :-* :-* :-* ;)[/b]

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: saç ekimi Lütfen acil paylaşın!!!
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2018, 09:00:56 ÖS »
@güneyin incisi fiyatını da yaz istersen analizinin doğru mu değil mi anlamış olur üyelerimiz.

beybisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 17, 2018, 09:02:41 ÖS »
aynen evden arabayla alıyolar mı ? garanti veriyorlar mı ? bide saçlar çıkınca nekadar süreyle fön bedava ? ay bide istanbula uçmuşsun. hazerfen çelebinin kaçıncı göbekten akrabasısın. normalde biz uçakla gidiyoruz

newjen

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2018, 09:51:50 ÖS »
Reklam da olsa ötekileştirmeden bu işlemi yapan bir yer oldugu için cok sevindim keske herkes bu üye gibi diş hekiminden tutun başka yerlerin de reklamını yapsa biz de tedirgin olmadan rahat rahat gidebilsek böyle şeyleri kınamamak gerekir bence cok dogru bir hareket arkadasım teşekkür ederim. Eczenrden tutun dişçiyr bencr bizi ötekileştirmeyen kişilerin isimleri bu sitede yer almalı arkadaslar böyle seyleri kınamamak gerekir yarın hepimizr lazım olabilir çünkü

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Mayıs 18, 2018, 12:28:21 ÖS »
Bu iletiyi ben onayladım. Reklam mevzusu aklıma geldi ama sonucta pozitif bireyler için bir sorun ve her yer yapmıyor. Eger bikac arkadasımızın sıkıntısına çare olacaksa bu kadarcık reklam da veya İstanbula uçakla geldimle eş anlamlı İstanbula uçtum da ben bir mahsur görmedim.

He gidersiniz pozitif olmanız sebebiyle Ekim yapmazlar yada fahiş fiyat talep ederler. O zaman tepki vermek daha yararlı olur.
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2018, 12:28:43 ÖS »
@güneyin incisi

Bilgilendirme icin tesekkur  ederim ,

Zira Formumuzda  bu konudan muzdarip olan ve cozum arayan bir cok arkadasimiz  var diye biliyorum , daha onceki zamanlarda bu konuda adres ve bilgi  soran arkadaslarimiza umarim yararli olur.

Ayrica, Biz hiv pozitif  bireylere olmasi gerektigi gibi  davranan  yerleri bilmek hepimiz  icin faydali oldugu  gibi , ayrimcilik yapan fobik  yerler icin  ornek olmasi acisindan   bunun gibi  bilgileri  burada gormekten memnun oldum .
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2018, 12:29:36 ÖS Gönderen: hk »

firstpozitive

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 18, 2018, 12:47:33 ÖS »
Ramazanda hoşgörü hoşgörü diyen insanların bugünkü yorumlarını gördükçe güleyim mi üzüleyim mi anlamadım..

@Angelowic Rica ederim her lafa atlama. Ne kendi yazdığının farkındasın ne de benim yazdığımı okuyup anlayabiliyorsun. Stocrin mi içiyorsun?
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2018, 01:51:51 ÖS Gönderen: firstpozitive »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #7 : Mayıs 18, 2018, 02:07:37 ÖS »
Ramazanda hoşgörü hoşgörü diyen insanların bugünkü yorumlarını gördükçe güleyim mi üzüleyim mi anlamadım..

@Angelowic Rica ederim her lafa atlama. Ne kendi yazdığının farkındasın ne de benim yazdığımı okuyup anlayabiliyorsun. Stocrin mi içiyorsun?

Sana da hoşgörülü yaklaşıyoruz. Daha nasıl hoşgörü istiyorsun. Bana attığın lafın karşılığında bile sana hoşgörülü davranıyorum gördüğün üzere. Bir başkası olsa hemen bi tartışma ortamı olurdu. Ama senin gibi yapmam ben. Kaos beni beslemiyor malesef @firstpozitive  :)

Yorumlara bakılırsa kimse bir nefret söylemi, küfür, gurur kırıcı yada hakaret içerikli şeyler yazmamış. Arkadaşımız ne güzel üye oldu mekan tanıttı ve kayboldu girmedi bile sonra hiç. Ayrıca faydalı olduysa ya da olacaksa ne mutlu. Saç sorunu yaşayan arkadaşlarımız elbette var. Belki de bizler de 10 yada 20 sene sonra saç ekim merkezi arayacağız. Sorun yok yani..

Ayrıca Stribild dışında bi ilaç içmiyorum   :)

güneyin incisi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mayıs 18, 2018, 04:39:01 ÖS »
Ya arkadaşlar cidden bu reklam söylentilerine çok güldüm. Kendimi ifşa etmemek adına direk kendi bilgilerimi veremiyorum. yoksa size ıspatlarım. lakin arayıp bilgi almayı tercih etseydiniz keşke neyin reklamını yapıp yapmadığımı kulaklarınızla duyardınız!. bizim insanımızda hemen işin kurnazlık tarafını düşünüyor, malesef ki öyle bir durum söz konusu değil. ben bu saç ekimi için çektiğimi bi ben bilirim, o kadar çok araştırma yaptım ki artık  bıkma noktasında bu klinikle karşılaştım. Ve çok merak ettiğiniz rakam şu an için geçerli olan kampanya 3750  tl arkadaşlar! hem hiv pozitifim var hemde 3750 tlye bu ekimi hastane ortamında ötekileştirilmeden, ve çok samimi şekilde sonuca odaklı olarak çalışan bir ekip yaptı. dışarıda diğer kliniklerin fiyatınıda size söyleyeyim. 2500 ile 5000 tl arasında rakamlar veriyorlar fakat hem garantisi yok hemde hiv olmamanız şartıyla bunu yapıyorlar. ben yardımcı olmak amacıyla bu iletiyi hazırladım. yardımcı olabildiğim arkadaşlar olursa onlarında buraya yazmalarını istiyorum. Uçma konusunda espiri yapan arkadaş sana ayrıca gülüyorum... çaresizlik nedir tatmadığın o kadar belliki, umarım yaşadığımı yaşamazsın ders almak için... tekrar söylüyorum arkadaşlar instagram sayfaları mevcut milano klinik hair orada telefonları mevcut arayıp gerçek bilgileri kulaklarınızla duymanızı öneririm... bu daha kalıcı olur saygılar  ;) ;)

heavy-stuff

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mayıs 18, 2018, 04:59:32 ÖS »
hastanede calisiyorum.
sac ekim veya plastik cerrahi dahil her tur mudahalede sorun yasarsaniz bana yazin

reklam yapmiyorum ve kurum ismi de vermem.
amacim kendim gibi olanlara destek olmak.

maalesef hergun onlarca yabanci hasta pozitif olmak sebepli ulkemizde tedaviye alinmiyor
sorun yabanci hastalari da kapsiyor

hastane yoneticileri ve saglik calisanlari hala cahil ve egitimsiz
onceki isyerimden tani aldigim icin cikarilmistim
bu da intikam yontemim :)

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Mayıs 18, 2018, 05:36:27 ÖS »
Ya arkadaşlar cidden bu reklam söylentilerine çok güldüm. Kendimi ifşa etmemek adına direk kendi bilgilerimi veremiyorum. yoksa size ıspatlarım. lakin arayıp bilgi almayı tercih etseydiniz keşke neyin reklamını yapıp yapmadığımı kulaklarınızla duyardınız!. bizim insanımızda hemen işin kurnazlık tarafını düşünüyor, malesef ki öyle bir durum söz konusu değil. ben bu saç ekimi için çektiğimi bi ben bilirim, o kadar çok araştırma yaptım ki artık  bıkma noktasında bu klinikle karşılaştım. Ve çok merak ettiğiniz rakam şu an için geçerli olan kampanya 3750  tl arkadaşlar! hem hiv pozitifim var hemde 3750 tlye bu ekimi hastane ortamında ötekileştirilmeden, ve çok samimi şekilde sonuca odaklı olarak çalışan bir ekip yaptı. dışarıda diğer kliniklerin fiyatınıda size söyleyeyim. 2500 ile 5000 tl arasında rakamlar veriyorlar fakat hem garantisi yok hemde hiv olmamanız şartıyla bunu yapıyorlar. ben yardımcı olmak amacıyla bu iletiyi hazırladım. yardımcı olabildiğim arkadaşlar olursa onlarında buraya yazmalarını istiyorum. Uçma konusunda espiri yapan arkadaş sana ayrıca gülüyorum... çaresizlik nedir tatmadığın o kadar belliki, umarım yaşadığımı yaşamazsın ders almak için... tekrar söylüyorum arkadaşlar instagram sayfaları mevcut milano klinik hair orada telefonları mevcut arayıp gerçek bilgileri kulaklarınızla duymanızı öneririm... bu daha kalıcı olur saygılar  ;) ;)

Bircok arkadasımızın işine yarar bir bilgi oldugunu düşünüyorum ve paylaşımınız için bu  forumun moderatörü olarak teşekkür ederim.
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Mayıs 18, 2018, 09:31:14 ÖS »
Hiv pozitif bireylere kucak açan ve  hiv pozitif bireylerin istifade edeceği her ne olursa olsun paylaşmanızı reklam pahasına da olsa teşvik ediyorum.
Başka hiv pozitif bireyleri bu şekilde tedavi eden kuruluşlar varsa isimlerini paylaşmanızda mahsur yoktur kanımca

güneyin incisi

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Mayıs 19, 2018, 01:33:48 ÖS »
@Penthos sevgili arkadaşım tabiki bir hata yapmadınız aksine insanlara yardım etmeme yardımcı oldunuz. herkesten allah razı olsun. youtube' ta bir video var geçenlerde izlediğim ve canımı çok acıtan. ''dicle ünv. hiv açıklaması'' die lütfen girip bakın nasıl bir skandal. nasıl bir ötekileştirme yaşıyor insanlar çok üzüldüm. hamile bir hiv taşıyıcısının yaşadıklarını anlatan bir video. benim anlamadığım şey en yüksek rütbe sahibi sağlıkçılar bile hiv denince geri çekiliyor ve ciddi ötekileştirmeye maruz kalıyoruz. bize pimi çekilmiş bir bomba gibi bakılması çok komik ve çok acı. Sanki diğer insanlardan farklıymışız gibi davranmaları rahatsız edici. ben üç aylık kontrollerde kan verirken bile kanı alan insanın kulağına yavaşça fısıldıyorum ''lütfen kendinize dikkat edin iğneyi batırmamaya özen gösterin hassas bir durumum var diye'' . yarın bir gün böyle bir olay yaşamaktan çok korkuyorum. düşünsenize çok ciddi ve aciliyeti olan bir operasyona girmeniz gerekiyor ama hekimler bunu kabul etmiyor.hiç kimse bunları yaşamayı elbette istemez ama bizim başımıza geldi işte ne yapalım bununla yaşamaya mecburuz. o yüzden sevgili arkadaşlar bu sayfa bize çok konuda yardımcı olacaktır eminim. sadece saç konusu değil her konuda hiv taşıyıcılarının yararına olan herşeyi paylaşmakta bize düşer diye düşünüyorum. yardımcı olabilirsek ne mutlu. emeği geçen insanlarada ayrıca teşekkür ediyorum..

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Mayıs 19, 2018, 04:26:24 ÖS »
@heavy-stuff
Sanada teşekkür ederim.
Forumda daha önce açılmış konularsa burun estetiği gibi plastik cerrahi operasyonları için soru soran üyelerimiz olmuştu.
Malesef üyeler sana mesaj gönderemez.
Şayet çalıştığın hastaneden tedavi almak isteyen üyelerimiz olursa burdan yazsınlar.
Ben sana Özelden iletirim.

Neticede hiv pozitif bireyin ötekileştirilmeden tedavi alması beni sevindirir.Tüm mod arkadaşları da
Seni hiv pozitif olduğun halde çalışmana müsade eden kurumunu tebrik ediyorum.

kedilikadın

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Mayıs 21, 2018, 05:15:09 ÖS »
Merhaba ben Milano Klinikten İrem @güneyinincisi postunda benden bahsettiği ve bu konuyla ilgili bir çok geri dönüş aldığım için sizlere yazmak istedim.  Bu yazım kesinlikle reklam amaçlı değildir. Yanlış anlaşılmak istemem. Saç ekiminde böyle bir açık olduğunu, hıv+ hastalarının bu kadar madur edildiklerini bilmiyordum ki @güneyinincisi sayesinde öğrenmiş oldum. Yıllardır sağlık sektöründe olmama rağmen karşılaşmadığım yada bana denk gelmeyen bir durumdu. Kendisi bana durumu söyleyince, tahlil sonuçlarını da gördükten sonra bu durumun risk alınamayacak bir durum olmadığına karar verdim. Tabii bunun için doktorumdan da onay aldım. Burda benim için en önemli olan şey hastamızın bu özel durumunun saç ekimi sonrasında saçlarının tutunmasını ne kadar etkileyeceği ve ekim yapıldıktan sonra saç köklerinin sağlıklı bir şekilde tutunup tutunmayacağıydı. Yani kendisinin işlem sonrası memnuniyetinden başka birşey değildi. Bir iş yaparken en doğru şekilde insanları bilgilendirmek, satış ve para odaklı çalışmamak, insanlara doğru hizmeti sunmak çalıştığım kurum dahil olmak üzere en başta benim vicdani sorumluluğum altında. Çünkü ozaman kazanır ozaman tercih edilir olursunuz. Çok şükür ki @güneyinincisi saçlarından çok memnun ve buda benim için yeterli. Sizleri ötekeleştirmek red etmek, sırf gelmeyin diye faiş fiyatlar vermek insanların ne noktalara geldiğini gösterir nitelikte. Elimden geldiğince yanınızda olup, bu konuda sıkıntı yaşayan insanlara destek vermek isterim. Güzel yorumlar için şimdiden teşekkür eder, hepinize sağlıklı ömürler dilerim.