Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv Yeni Tanı - Pozitif Bir Hikaye 🌻  (Okunma sayısı 1190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Hiv Yeni Tanı - Pozitif Bir Hikaye 🌻
« Yanıtla #15 : Mayıs 18, 2018, 04:07:40 ÖS »
Küçük diyorsun biraz zor olabilir neyin ne olduğunu anlamasını sağlamak rahatlatmak.sonuçta bazı şeyleri anlamak için psikolog olmaya gerek yok.umarım başarılı olur yapmak istediğin şey verdiğin telkinler..

adlsvm

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Mayıs 18, 2018, 06:12:21 ÖS »
Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle hepinize mutlu günler diliyorum.
Hepinize karşı ayrı ayrı bir sevgi ve içtenlik besliyorum. Çok hoş ve güzel insanlarsınız sanki ailem gibi. Son günlerde yeni tanı aldım yardım edin diyen ve sırra kadem basan arkadaşlar canınızı sıktı biliyorum. Bu olanların üzerine gerçek ve hoş bir hikaye iyi gelecektir sizlere 🌷

Biraz önce doktorum ile telefonda görüştük test sonuçları hakkında. Hemen akabinde senden bir şey rica edebilir miyim diye sordu. Koskoca Doçent benden ne rica edebilir ki dedim içimden ve ayrıca ne isterse zaten yaparım kendisini çok seviyorum çünkü. Buyrun hocam seve seve dedim. Yeni tanı alan bir hastamız var çok duygusal iki göz iki çeşme ağlıyor biz süreci başlattık ama psikolojisi çok kötü, benim gönüllü danışmanım olur musun? diye sordu. Seninle iletişim kurmasını görüşmenizi istiyorum. Bu hastalığı birebir yaşayan biri ona iyi gelebilir dedi. Hiç Böyle bir şey beklemiyordum şaşırdım ama cevabım elbette Evet oldu. Hiv konusunda benden her şekilde faydalanabilirsiniz elimden ne gelirse yaparım hocam biliyorsunuz dedim. Tebessüm eden bir ses tonu ile tamam seni daha sonra yine arayacağım dedi. Öyle telefonu kapattık.

Bu yeni tanı alan duygusal küçüğümüz hakkında yine yazacağım sizlere...

Hoşçakalın 🎈

bende yenı pozıtıf oldugumu ogrendım edırnede oturuyorum acaba burdaki fakultedemı tedavıye baslasam yoksa ıstanbula gıtgel yapıp ıyı bır doktoramı gıdsem bılmıyorum napıcagımı yardım edermısınız

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #17 : Mayıs 18, 2018, 06:37:32 ÖS »
Önce psikolojisi biraz rahatlasın sonra sitemizden de bahsedeceğim. Bi görüşelim de. Eminim burada çok keyif alacak ve mutlu olacak @turuncu 🌺

Bana nasıl şeyler katacak bir bilseniz @vasoxen çok üstlere çıkaracak duygu olarak. Çok mutlu olacağım 🎈
birilerine yardimci olmak çok güzel birşey.umarım amacına ulaşılır konuşmanın..

Teşekkür ederim @mehmet0909 Umarım amacına ulaşır yapmak istediğimiz 🌷

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Mayıs 18, 2018, 07:35:11 ÖS »
Merhaba arkadaşlar.

Hepinize karşı ayrı ayrı bir sevgi ve içtenlik besliyorum. Çok hoş ve güzel insanlarsınız sanki ailem gibi. Son günlerde yeni tanı aldım yardım edin diyen ve sırra kadem basan arkadaşlar canınızı sıktı biliyorum. Bu olanların üzerine gerçek ve hoş bir hikaye iyi gelecektir sizlere 🌷

Biraz önce doktorum ile telefonda görüştük test sonuçları hakkında. Hemen akabinde senden bir şey rica edebilir miyim diye sordu. Koskoca Doçent benden ne rica edebilir ki dedim içimden ve ayrıca ne isterse zaten yaparım kendisini çok seviyorum çünkü. Buyrun hocam seve seve dedim. Yeni tanı alan bir hastamız var çok duygusal iki göz iki çeşme ağlıyor biz süreci başlattık ama psikolojisi çok kötü, benim gönüllü danışmanım olur musun? diye sordu. Seninle iletişim kurmasını görüşmenizi istiyorum. Bu hastalığı birebir yaşayan biri ona iyi gelebilir dedi. Hiç Böyle bir şey beklemiyordum şaşırdım ama cevabım elbette Evet oldu. Hiv konusunda benden her şekilde faydalanabilirsiniz elimden ne gelirse yaparım hocam biliyorsunuz dedim. Tebessüm eden bir ses tonu ile tamam seni daha sonra yine arayacağım dedi. Öyle telefonu kapattık.

Hoşçakalın 🎈

bende yenı pozıtıf oldugumu ogrendım edırnede oturuyorum acaba burdaki fakultedemı tedavıye baslasam yoksa ıstanbula gıtgel yapıp ıyı bır doktoramı gıdsem bılmıyorum napıcagımı yardım edermısınız

Merhaba @adlsvm aramıza hoşgeldin.

Pozitif olduğunu Elisa ile mi öğrendin? Doğrulama testi yapıldı mı? Edirne çok sevdiğim şehirlerden birisi. İnsanları harika şeker gibi. Ayrıca tıp Fakültesi olması da senin için avantaj. Enfeksiyon hastalıklarında güzel bir doktor bulabilirsin. Bayan olması daha iyi olur. En azından ben öyle düşünüyorum. Ve doçent hoca olması da ekstra avantaj olur senin için. Bence önce edirne fakülteyi dene orada ki doktorlara bak. İstanbul git gel sana zor olacaktır...
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2018, 07:36:38 ÖS Gönderen: Angelowic »

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 19, 2018, 01:13:33 ÖÖ »
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yeni tanı duygusal küçüğümüz ile iletişim kuracağız. Neler yapacak neler diyeceğim. Değişik bir mutluluk var içimde. Farklı hissediyorum. Elimden geleni de yapacağım bunu biliyorum 🎈

Biraz detay vermek geldi içimden bugün hakkında.
Çok duygulandım. Kendimi gördüm. İlk tanı zamanlarım aklıma geldi ve derinlere daldım. Farklı hissettim. Uzun uzun yazacağım yine. Seviyorum sizleri. Hepinizi. Çok içten hemde 🌷

adlsvm

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Mayıs 19, 2018, 09:07:02 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar.

Hoşçakalın 🎈

Merhaba @adlsvm aramıza hoşgeldin.

Pozitif olduğunu Elisa ile mi öğrendin? Doğrulama testi yapıldı mı? Edirne çok sevdiğim şehirlerden birisi. İnsanları harika şeker gibi. Ayrıca tıp Fakültesi olması da senin için avantaj. Enfeksiyon hastalıklarında güzel bir doktor bulabilirsin. Bayan olması daha iyi olur. En azından ben öyle düşünüyorum. Ve doçent hoca olması da ekstra avantaj olur senin için. Bence önce edirne fakülteyi dene orada ki doktorlara bak. İstanbul git gel sana zor olacaktır...
Yok elizadan sonra dogrulamaya gitt onun sonucuda ayni cikti tedaviye baslamamizi soyledi doktor bende fakulteyi denemeyi dusunuyorum olmazsa istanbul artik

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mayıs 19, 2018, 09:45:24 ÖÖ »
O zaman yeniden hoşgeldin aramıza @adlsvm

Sitemizi takıp ediyor musun? Sana faydalı olacak çok şey var. Merak ettiğin ne varsa site içi arama yaparak bulabilirsin. Yoksa bile sorabilirsin. Seve seve cevaplarız. Fakülte'de başla derim tedavine. Baktın doktorlardan memnun kalmadın, çaresine o zaman bakarız. Bu arada edirneyi çok seviyorum ve ciğerine bayılırım :) Sağlıklı günler.

Zaza21

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Mayıs 19, 2018, 11:47:29 ÖÖ »
Merhabalar sizlerden yardım. Beklediğim bir konu var bundan yaklaşık  3 yıl önce girdiğim şüpheli bir ilişkim var o günden beri hayatım yaşanilmayacak bir hale geldi hep hiç virüsünün bana bulasitigini düşündüm her hasta oluşumda acaba hiv virüsü mu bbana bulaştı bu korkuyla yaşadım 3 yıl içinde sayısızca hiv Elisaelisa testi yaptrdim ve sonuc her zaman negatif çıktı ama hep içimden acaba kanımda cikmiyor mu ben de hiç virüsü varda kanda görünmüyor mu hep böyle dusunmeye başladım yani sizlerden öğrenmek istediğim eğer kanımda olsaydı şimdiye kadar çıkarmıydi 3 yıl önce yaşadığım ilişki yani üzerinden 1100 gün gibi bir zaman geçti ve sayısızca elisa testi yaptirdim ve hep negatif sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz 25 yasindayim ve hayatım mahfuz oldu

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #23 : Mayıs 19, 2018, 12:43:44 ÖS »
@Zaza21 sana yardımcı oluyorum, direkt psikiyatriye başvuruyosun ve obsesif komplisif bozukluk sorunun için tedavine başlıyosun. Adamlar yakın da hiv'u komple yok edicekler ama siz okb hastaları hala vücudunuzdan çıkaramıcaksınız virüsü :)

1100 gün ne abi ya, pes yani

Böyle saçma bişeyi de sırf insancıl yanıma geldiğinden onayladım
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Mayıs 19, 2018, 03:14:51 ÖS »
Merhabalar sizlerden yardım. Beklediğim bir konu var bundan yaklaşık  3 yıl önce girdiğim şüpheli bir ilişkim var o günden beri hayatım yaşanilmayacak bir hale geldi hep hiç virüsünün bana bulasitigini düşündüm her hasta oluşumda acaba hiv virüsü mu bbana bulaştı bu korkuyla yaşadım 3 yıl içinde sayısızca hiv Elisaelisa testi yaptrdim ve sonuc her zaman negatif çıktı ama hep içimden acaba kanımda cikmiyor mu ben de hiç virüsü varda kanda görünmüyor mu hep böyle dusunmeye başladım yani sizlerden öğrenmek istediğim eğer kanımda olsaydı şimdiye kadar çıkarmıydi 3 yıl önce yaşadığım ilişki yani üzerinden 1100 gün gibi bir zaman geçti ve sayısızca elisa testi yaptirdim ve hep negatif sizce ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz 25 yasindayim ve hayatım mahfuz oldu
Ben bu yazim tarzını cok iyi biliyorum.
Geldigin foruma dön.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #25 : Mayıs 19, 2018, 03:19:48 ÖS »
Sevgili turuncu senden ozur dilerim.
Bu figur, yanitinla tatmin olsun istemedim.
Kusura bakma olur mu?

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Mayıs 19, 2018, 04:00:29 ÖS »
Ben bu yazim tarzını cok iyi biliyorum.
Geldigin foruma dön.

Lütfen konuyu kilitleme @Arutha  😊 Sorunlu kötü ruhlu insanları yok et orası senin işin zaten ama bu konu yeni tanı alan küçüğümüzün hikayesi hakkında. Devamı gelecek çünkü 🎈
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2018, 04:06:46 ÖS Gönderen: Angelowic »

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Mayıs 19, 2018, 04:05:14 ÖS »
Yok canım ne özürü @Arutha.  Anlayabiliyorum :)

bilebilelades

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #28 : Mayıs 19, 2018, 04:07:21 ÖS »
@Zaza21 defol lütfen. Neden onaylanıyor ki bunun iletisi. Resmen dalga geçiyo !!

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #29 : Mayıs 19, 2018, 05:23:23 ÖS »
Yok kilitleme olmayacak.
Sadece bazi tiplerin dadanmasina izin vermeyeceğim.
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2018, 05:24:35 ÖS Gönderen: Arutha »