Mavi-Banner

Gönderen Konu: Untitled  (Okunma sayısı 710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Untitled
« Yanıtla #15 : Mayıs 14, 2018, 02:57:00 ÖS »
4 yillik forum takipçisiyim onceki forumda moderatordum. artık oykulerden kim dalga kim yalan çıkıyor ;D

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #16 : Mayıs 14, 2018, 03:30:37 ÖS »
Selam arkadaşlar. Estetik yüzünden hiv kaptığını düşünen genç üyemize ne oldu bilen var mı? Boşuna mı yazdık o kadar. Nereye kayboldu. Yorumları da görünmüyor.
Ah be Angelus sence ne oldu?
Bazı insanlar için ne demiştim?

Ahhh @Arutha ahhh hep sen haklı çıkıyorsun...

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Mayıs 14, 2018, 03:35:08 ÖS »
Angeles güzeldi  ;D ;D

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Mayıs 14, 2018, 04:11:40 ÖS »
4 yillik forum takipçisiyim onceki forumda moderatordum. artık oykulerden kim dalga kim yalan çıkıyor ;D

Bende uzun süredir forum takipçisiyim. Hatta 10 yıllık. Kedi forumları Yıldız Tilbe forumları derken içli dışlı oldum hep @Darkness  :) Her anlatılan doğru her insan iyi mantığı ile hareket ediyorum ben galiba. Öyküleri gerçek sanıp hemen bi yardım etme isteği oluşuyor. Ama yalan söyleyen insanlar da fazlasıyla var farkındayım. Ben iyi olanları görüyorum öyle istiyorum 🎈🌷

Angeles güzeldi  ;D ;D

Ne gülüyorsun yaa  :D @mehmet0909

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 14, 2018, 05:48:06 ÖS »

Bende uzun süredir forum takipçisiyim. Hatta 10 yıllık. Kedi forumları Yıldız Tilbe forumları derken içli dışlı oldum hep @Darkness  :) Her anlatılan doğru her insan iyi mantığı ile hareket ediyorum ben galiba. Öyküleri gerçek sanıp hemen bi yardım etme isteği oluşuyor. Ama yalan söyleyen insanlar da fazlasıyla var farkındayım. Ben iyi olanları görüyorum öyle istiyorum 🎈🌷

Angeles güzeldi  ;D ;D

Ne gülüyorsun yaa  :D @mehmet0909
klavye hatası bendede çok oluyor arutha ya Arthur dediğim gibi  ;D

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Mayıs 14, 2018, 05:50:09 ÖS »
Gerçi banada Memiş demeseler bari ;D

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #21 : Mayıs 14, 2018, 07:51:51 ÖS »
Aslında ona ozellikle Angelus diyorum dostlar.
Angel diye bir dizi vardı bol vampirli.
Angel takımın esas adamıydı. Bazıları da ona Angelus derdi. Saygı göstergesi gibi.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #22 : Mayıs 14, 2018, 08:35:41 ÖS »
Aslında ona ozellikle Angelus diyorum dostlar.
Angel diye bir dizi vardı bol vampirli.
Angel takımın esas adamıydı. Bazıları da ona Angelus derdi. Saygı göstergesi gibi.

Bu güller çiçekler kalpler senin için @Arutha 💚💚🌷🌷🌻🌻🌸🌸

Taurus

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #23 : Mayıs 14, 2018, 09:23:34 ÖS »
kandırıldığıma inanamıyorum. Ne anlarlar ki bizlerin iyi niyetini suistimal etmekten? Ne zevk verdi bu ona? Bu gibiler yüzünden gerçekten bir gün sıradışı bir vakayı ciddiye almayacağız ve bunun vebali bunun gibilerde olacak. Normalde söylemem ama aldatıldığım için sinirliyim umarım bir gün ''keşke hiv olsaydım'' dersin.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #24 : Mayıs 14, 2018, 09:45:04 ÖS »
Selam @Taurus gece aklıma çok takıldı. Bi de hikayesi şaşırtıcı geldi. Estetik yüzünden hiv pozitif olmak. Olamaz dedim. Ailem kötü halde ne yapacağız vs gibi şeyler de yazınca. Etkilendim üzüldüm ve onu rahatlatmak istedim. Hepiniz gibi. Gece cevap gelmedi bir türlü. Hatta sabah uyandım kahvaltı ederken aklıma direk bu konu geldi. Bişey yazdı mi diye hemen baktım. Bir de ne göreyim. Neyse hiç yaşanmadı farz edip kapatalım konuyu. Bazı insanlar da böyle demek ki yapacak bir şey yok  :)
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2018, 09:45:50 ÖS Gönderen: Angelowic »

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #25 : Mayıs 15, 2018, 12:46:27 ÖÖ »
Ben geldim burdayım, şizofrenler obsesifler ve trol kafası yaşayan boşa var olmuş oksijen israflarını itina ile tespit eder yol veririm. Arutha da bu ara fazla giremiyo benim gibi galiba
Su gibi berrak yeni bi hayat.

murat1279

• Üye
  • *
« Yanıtla #26 : Mayıs 15, 2018, 01:17:46 ÖÖ »
@Arutha sen ciddi misin yani o kişi bilerek yalan mı söyledi. Yalan konuşmak kötü bişey, Allah gecinden versin neler oluyor neler...

Gördüğüm en garip muammalardan biri bu. Bu başlık tabi arutha tahmininde yanılmıyorsa

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Mayıs 15, 2018, 08:45:53 ÖÖ »
Ben geldim burdayım, şizofrenler obsesifler ve trol kafası yaşayan boşa var olmuş oksijen israflarını itina ile tespit eder yol veririm. Arutha da bu ara fazla giremiyo benim gibi galiba

Hoşgeldin @TransBeril evet sana ve diğer tüm Mod arkadaşlara sitemizin ihtiyacı var. Bırakıp gitmeyin bizleri, ihmal etmeyin yoksa nizamiye bozuluyor biliyorsunuz 🌷🌷

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #28 : Mayıs 15, 2018, 11:48:29 ÖÖ »
yok berilcim ben giriyorum da bir sure karanlığın kuşatması altında kaldım. Bir de bu aralar korkunc agrılarım var.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #29 : Mayıs 15, 2018, 12:01:08 ÖS »
@Arutha sen ciddi misin yani o kişi bilerek yalan mı söyledi. Yalan konuşmak kötü bişey, Allah gecinden versin neler oluyor neler...

Gördüğüm en garip muammalardan biri bu. Bu başlık tabi arutha tahmininde yanılmıyorsa

Dostum soyle dusun, yeni hiv pozitif tanısı almışsın(ki nasıl bir tanı o)...
İnsanlar destek olmak için çırpınıyor. İddian da öyle abuk ki ilişkiye girmedim demek ki estetik ameliyattan gecti.
Bir ziyaretci bunu okudu. Artık hiv her yerden bulasıyor tezi cepte.
Sorular yogunlaşıyor. 3 saatte ne hikmetse nickini siliyorsun. Dolayısıyla ithamdan suclansan yakalanamazsın.
Fobikler artık daha korkulu,önyargı zirve.
Sen ne dusunursun?
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2018, 12:08:33 ÖS Gönderen: Arutha »