Mavi-Banner

Gönderen Konu: CRP 325 ve hastaneye yatış :(  (Okunma sayısı 968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: CRP 325 ve hastaneye yatış :(
« Yanıtla #30 : Mayıs 14, 2018, 09:39:28 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba iki yıldır pozitifim inanın bana etrafında negatif olan bir çok insan defalarca grip nezle oldu hasta oldu zehirlendi mide gribi oldu inanın bomba gibiyim bir kere bile hasta olmadım bence bizim bilinçaltımızda klasik mantık var en ufak vücudumuzdaki rahatsızlık ya da hastalık direk bize bunu hatırlatıyor dolayısıyla her şeyi pozitife bağlıyorsun bence alakası yok eğer değerleriniz negatif ise ve cd düzeyleriniz yüksekse diğer olan tüm hastalıklar negatif insanları olan hastalıklardan farksızdır

Dilini ısıe istersen göz değer fesad insan çok  ;D ;D

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #31 : Mayıs 14, 2018, 02:58:06 ÖS »
Şimdi daha aydınlatıcı oldu @samurai Hiv kaynaklı bir deniz enfeksiyonu mu diye merak etmedim değil doğrusu. Aynen öyle dikkat etmek gerekiyor. Bir daha girme öyle yerlerde sende. Ege denizi neyine yetmiyor. Mesela kuşadası  8)

Canım tatile akdenize gidiyorum ama İstanbulda haftasonları bunlarla yetinmeye çalışıyorum naapim  ;D

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #32 : Mayıs 14, 2018, 02:59:53 ÖS »
Arkadaşlar merhaba iki yıldır pozitifim inanın bana etrafında negatif olan bir çok insan defalarca grip nezle oldu hasta oldu zehirlendi mide gribi oldu inanın bomba gibiyim bir kere bile hasta olmadım bence bizim bilinçaltımızda klasik mantık var en ufak vücudumuzdaki rahatsızlık ya da hastalık direk bize bunu hatırlatıyor dolayısıyla her şeyi pozitife bağlıyorsun bence alakası yok eğer değerleriniz negatif ise ve cd düzeyleriniz yüksekse diğer olan tüm hastalıklar negatif insanları olan hastalıklardan farksızdır

Dilini ısıe istersen göz değer fesad insan çok  ;D ;D

Aynen @zirzop40 cum :)))

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #33 : Mayıs 14, 2018, 04:06:42 ÖS »
Şimdi daha aydınlatıcı oldu @samurai Hiv kaynaklı bir deniz enfeksiyonu mu diye merak etmedim değil doğrusu. Aynen öyle dikkat etmek gerekiyor. Bir daha girme öyle yerlerde sende. Ege denizi neyine yetmiyor. Mesela kuşadası  8)

Canım tatile akdenize gidiyorum ama İstanbulda haftasonları bunlarla yetinmeye çalışıyorum naapim  ;D

Walla bizim Kuşadası’nda yazlığımız olduğu için @samurai  haziran eylül arası sürekli ordayız. Tatile gitmiyoruz sürekli tatildeyiz  8) :D

berkcan09

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #34 : Ağustos 03, 2018, 06:21:21 ÖS »
Yaw kimler kuşadasında yaşıyor tanışmak isterim . Yada kimler tatil amaçlı geliyor tanışalım kısacası

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #35 : Ağustos 03, 2018, 10:45:39 ÖS »
Yaw kimler kuşadasında yaşıyor tanışmak isterim . Yada kimler tatil amaçlı geliyor tanışalım kısacası

Kuşadasında yaşıyorum evet @berkcan09 lâkin site kuralları gereği üyelerin birbirleri ile iletişim kurmaları yasak. Hiv hakkında her türlü paylaşım zaten burada yapılıyor. Diğer türlü arkadaşlık istiyorsan zaten tanışma date programlarını kullanabilirsin.

logitech

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #36 : Ağustos 04, 2018, 08:48:24 ÖÖ »
İletişim kurmaları yasak evet de bunu sen mi diyorsun? Nerdeyse herkesin mail adresi var sende

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #37 : Ağustos 04, 2018, 12:47:12 ÖS »
İletişim kurmaları yasak evet de bunu sen mi diyorsun? Nerdeyse herkesin mail adresi var sende

Neden böyle bir tepki verdin anlamadım :) @logitech bana karşı bu sert tavır, bu kötülük neden? Başkasına verdiğim cevabı sen neden alıp bana çeviriyorsun? Neyse bakalım.

Ayrıca bir daha da asla '' şurada kimler yaşıyor gelin haydi tanışalım'' diyen biri ile beni kıyaslama! Lütfen, rica ediyorum!!!!
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2018, 02:07:42 ÖS Gönderen: Angelowic »

logitech

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #38 : Ağustos 04, 2018, 05:58:59 ÖS »
Estağfurullah ne sert tavırı. Kimseyle de kıyaslamadim ne haddime.
İnsanların başkaları ile iletişim kurmaları yasak diyorsun ama sitede aktif olanların nerdeyse yarısının mail adresi alıp Yazışıyorsun iletişim halindesin. O yüzden ironik geldi bana

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #39 : Ağustos 04, 2018, 06:56:31 ÖS »

Estağfurullah ne sert tavırı. Kimseyle de kıyaslamadim ne haddime.
İnsanların başkaları ile iletişim kurmaları yasak diyorsun ama sitede aktif olanların nerdeyse yarısının mail adresi alıp Yazışıyorsun iletişim halindesin. O yüzden ironik geldi bana

şuan o kadar yoğunum ki @logitech :) sana daha sonra bu konu hakkında açıklama yapacağım, geniş bir vakitte...

logitech

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #40 : Ağustos 04, 2018, 10:24:44 ÖS »
Bana açıklama yapman gerekmiyor. Deme öyle mahçup oldum şimdi. Benim demek istediğim yasak diyorsun ya haklı olarak kuralı dile getiriyorsun. Sende mail adresi olan arkadaşlar var bu iletişim kurmak isteyen arkadaşın da ihtiyacı olan bi durum vardır belki diye düşündüm.
Yanlış bir şey söylediysem kusura bakma. Seni incitmek istemem

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #41 : Ağustos 06, 2018, 01:07:44 ÖS »

Bana açıklama yapman gerekmiyor. Deme öyle mahçup oldum şimdi. Benim demek istediğim yasak diyorsun ya haklı olarak kuralı dile getiriyorsun. Sende mail adresi olan arkadaşlar var bu iletişim kurmak isteyen arkadaşın da ihtiyacı olan bi durum vardır belki diye düşündüm.
Yanlış bir şey söylediysem kusura bakma. Seni incitmek istemem

kusura bakma dün o kadar güzel bir pazar geçirdim ki buraya vakit ayıramadım, çimlerde uydum piknikler yaptım sevdiklerimle beraber oldum gün boyu, burada ki sevdiklerimle ilgilenemedim hiç @logitech :)

merak etme kusura bakmadım ben, kızmam da haklı sebeplerin var bana bunu söylemek için. lakin, benim cevap verdiğim arkadaşımız kuşadasından birileri ile tanışmak istiyor. bende burada yaşıyorum. güzel bir dille red ettim yasak diyerek.

yardıma ihtiyacı olan kişileri hemen anlıyoruz ve koşuyoruz yardımına zaten. evet yeni tanı almış zor durumda olan kişiler ile iletişim kuruyorum ama bu demek değil ki her canı sıkılan benim mail adresimi alsın. benim sana bahsettiğim konu buydu.

sitenin kurucularından biri olan @acısada_öldürmez ile benim 10 yıl öncesine dayanan bir dostluğumuz var. eğer onu kast ediyorsan zaten lafını bile edemezsin, aynı evde kaldık yedik içtik abi kardeş gibiydik ve ben çocuktum elinde büyüdüm o dönem, bağımız çok farklı.

onun dışında da burada çok değer verdiğim, çok sevdiğim önemli kişiler var @Mavera @iss @hk @turuncu @Penthos @OnlyRedLeftFromRainbow @Arutha  @Fatih  gibi bunlar içerisinde de bir yada ikisinin mail adresi vardır bende. acil durumlarda iletişime geçmek için. forum dışında da görüşüp konuşmuyoruz yani :)

umarım kendimi ifade edebilmişimdir. sende bana kızma olur mu? görüşürüz...
« Son Düzenleme: Ağustos 06, 2018, 01:11:51 ÖS Gönderen: Angelowic »