Mavi-Banner

Gönderen Konu: CRP 325 ve hastaneye yatış :(  (Okunma sayısı 969 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Stark

• Üye
  • *
  • 🕊
CRP 325 ve hastaneye yatış :(
« : Mayıs 12, 2018, 07:38:55 ÖS »
Merhaba arkadaşlar 4 gündür ishal ve şiddetli karın ağrısı şikayetim vardı ilk başlat geçer sandım fakat gece 3 gibi tam hatırlamıyorum bayıldım arkadaşlar ambulans çağırmış siren sesini hatırlıyorum burda serum hava takıldı bilncim kontrol edildi biraz iyi oldum fakat CRP 325 çıkınca bağırsak ultrasyonu ve tomoğrafi çekildi apandis sanıldı ama çok şükür değilmiş bağırsak enfeksiyonu geçiriyorum nedeni çok basit hayvanlarla çok yakın temas kuruyorum evde 3 tane var ondan olabilceğini söylediler ve ağır iltihap var dediler yatışımı verdiler. İnsanın sürekli karnı ağırır mı ? ishalim ve oda da iki kişi kalıyoruz sürekli tuvalete gtmeye çekiniyorum sancılarım geçmiyor ve bu normal diyor çünkü vücut bakterilerle savaşıyor ve ishal yoluyla atması gerekiyor deyip duruyolar. Hastanede yatanlar iyi blir öyle kötü bir haldeyim ki altı üstü enfeksiyon diyorum ama olmuyor acıdan gece ağlıyorum belki desteğe ihtiyacım var gerçi herkes yanımda ailem arkadaşlarım bilmiyorum Allah kimseyi düşürmesin benden daha kötü olanlarda var Allah herkese şifa versin ..

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: CRP 325 ve hastaneye yatış :(
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2018, 08:50:56 ÖS »
Merhaba arkadaşlar 4 gündür ishal ve şiddetli karın ağrısı şikayetim vardı ilk başlat geçer sandım fakat gece 3 gibi tam hatırlamıyorum bayıldım arkadaşlar ambulans çağırmış siren sesini hatırlıyorum burda serum hava takıldı bilncim kontrol edildi biraz iyi oldum fakat CRP 325 çıkınca bağırsak ultrasyonu ve tomoğrafi çekildi apandis sanıldı ama çok şükür değilmiş bağırsak enfeksiyonu geçiriyorum nedeni çok basit hayvanlarla çok yakın temas kuruyorum evde 3 tane var ondan olabilceğini söylediler ve ağır iltihap var dediler yatışımı verdiler. İnsanın sürekli karnı ağırır mı ? ishalim ve oda da iki kişi kalıyoruz sürekli tuvalete gtmeye çekiniyorum sancılarım geçmiyor ve bu normal diyor çünkü vücut bakterilerle savaşıyor ve ishal yoluyla atması gerekiyor deyip duruyolar. Hastanede yatanlar iyi blir öyle kötü bir haldeyim ki altı üstü enfeksiyon diyorum ama olmuyor acıdan gece ağlıyorum belki desteğe ihtiyacım var gerçi herkes yanımda ailem arkadaşlarım bilmiyorum Allah kimseyi düşürmesin benden daha kötü olanlarda var Allah herkese şifa versin ..

Çok geçmiş olsun. Hayvanlardan bizlere geçen birçok bakteri var ve pozitifler bunların hastalığa dönüşmesi konusunda daha yatkınlar.  Crp düşürülür ilac ve serumla merak etme. Umarım tez zamanda geçer gider.
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2018, 09:04:09 ÖS »
Acil şifalar diliyorum @Stark

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2018, 09:47:14 ÖS »
@Stark çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2018, 10:02:23 ÖS »
Geçmiş olsun stark bol bol antibiyotik verirler serumla. Geçen sene bende aynı dertten müzdarip oldum ve 3 gün yattım. Bende denizden mikrop kapmıştım.

GEYŞA

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 12, 2018, 10:02:59 ÖS »
@Stark geçmiş olsun, umarım bir an önce iyileşirsin
Bana gelirsen kalbin elinde gel
Kemiklerinden sıyrılıpta gel
Baharı bekle akasyalarla gel
Çuvallamayız korkma bir omuz ikimize de yeter
Söyle bana daha önce hiç kimseciklere söylemediğin sözler

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Mayıs 12, 2018, 10:12:32 ÖS »
Geçmiş olsun stark bol bol antibiyotik verirler serumla. Geçen sene bende aynı dertten müzdarip oldum ve 3 gün yattım. Bende denizden mikrop kapmıştım.

@samurai denizden mikrop mu kaptın? Açık yaran mı vardı çok mu su yuttun yani denizden nasıl mikrop kaptın onu Merak ettim.

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 12, 2018, 10:31:59 ÖS »
Arkadaşlar şöyle bir algı var ve bunu düzeltmek isterim. Öncelikle geçmiş olsun inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun ancak yorumlara bakıyorum da herkes her sağlık sorununu neredeyse hiv'e bağlamaya çalışıyor ama tedavi alınan ve viral yükü negatif olan bir hiv pozitif bireyin sağlık yönünden hiv negatif birinden hiçbir farkı yoktur. Yaşayacağınız diğer sağlık sorunlarıyla hiv'in en ufak bir bağlantısı dahi olamaz zira baskılanmış bir virüs ve kontrol altında lütfen her şeyi buna bağlamayın. Hatta düzenli hastane kontrolleri sayesinde hiv negatif birinden çok daha sağlıklı olduğunuzu söylemek yanlış olmaz

Zeyzey_neyzen

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mayıs 12, 2018, 10:45:28 ÖS »
Zor bir süreçten geçiyorsun ama geçecek tekrar eski sağlığına kavuşacaksın merak etme yalnız değilsin bak bizler buradayız üzülme sakın bu günlerde geçecek bir düşün kim bilir neler yaşadın ne zorluklar atlattın bunu mu atlatamayacaksın sen;)

beybisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 12, 2018, 11:05:37 ÖS »
önceden crp bende de sürekli artıyordu. çok şükür bayadır pek çıkmıyor. evet her sorunu hiv e bağlamamak lazım  ki ben ocak ayında hastaneye yattığımda doktorlar bu akciğer enfeksiyonunun hiv le alakalı bir durum olmadığını söylediler. sanada geçmiş olsun dualarım seninle crp yi en kısa sürede düşüreceklerdir yakında iyileşeceksin inşallah iyi mesajlarını bekliyoruz

Stark

• Üye
  • *
  • 🕊
« Yanıtla #10 : Mayıs 12, 2018, 11:15:59 ÖS »
Herkese çok teşekkür ederim yorumları için okudukça moral buluyorum :)

mazhar

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Mayıs 13, 2018, 12:40:47 ÖÖ »
çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Mayıs 13, 2018, 12:44:25 ÖÖ »
Cok gecmis olsun benimde bağırsak enfeksiyonum var ara ara yoklar ne lanettir... seni çok iyi anlıyorum. Acilar ivedi sürede mutluluğa sağlığa dönsün...

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Mayıs 13, 2018, 09:49:20 ÖÖ »
Herkese çok teşekkür ederim yorumları için okudukça moral buluyorum :)

Ağlayıp kendini yalnız hissetmene hiç gerek yokmuş gördün mü @Stark 🙂 Bi içini döktün bir sürü insan dua etti sana, merak etme yalnız değilsin. Desteğimiz hep olacak. Sen iyileşmeye bak çabucak 🎈🌸

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Mayıs 13, 2018, 10:49:42 ÖÖ »
@Stark çok geçmiş olsun! Benim de bağırsaklarla ilgili bir problemim var. İlacın emilimini etkiliyor. Ama crp normal. Benim de bir kedim var. Geceleri boydumda uyuyo. Uzak tutmam gerektiğinin farkındayım ama kıyamıyorum da.Uzaklaştırdığım gibi yerine geri dönüyo. Bi gün boğacak beni :D Nefessiz uyanacam :D