Mavi-Banner

Gönderen Konu: Ciddi belirtiler  (Okunma sayısı 843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Neutron

• Yeni Üye
  • *
Ciddi belirtiler
« : Nisan 20, 2018, 12:15:57 ÖÖ »
Merhaba bundan 20 gun once homoseksüel korunmasız ilişkim oldu kendisi cok kaliteli birisiydi ona ilişki öncesi test yaptiril yaptirmadigini sordum oda oldum işim gereği her ay test oluyorum dedi check up bile olmus o derece. Belirtilere geleyim: 1 haftadır ne yesem midem bulaniyor ara ara ishal oluyorum kas ve eklem agrisi sikayetim var belim ağriyor bacaklarimda ara ara yokluyor kasığımde sivilce gibi bir sislik var icinde sanirim iltihap var bugün diş etimde şişlik olusmaya basladi sanirim iltihaplaniyor daha once hic boyle belirtiler yasamadim iliskiden sonra bunlari yasamam beni korkutmaya başladi askere gidicem 20 gun sonra ne yapicam bilmiyorum pozitif arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
Ynt: Ciddi belirtiler
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2018, 02:06:22 ÖÖ »
Korunmasız ilişkinin üstünden 3 hafta geçmiş, 45.günde eğitim ve araştırma ya da üniversite hastanesinde test ol ve çıkan sonuca garanti gözüyle bak.. Bunun dışında, belirtiler ile sana hiv pozitifsin diyemez hiç kimse
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Neutron

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2018, 02:41:36 ÖÖ »
Siz sanirim pozitifsiniz siz daha iyi bilirsiniz depresyon ve streste bu tarz belirtiler verebilirmi insana çünkü 1 haftadir kafama çok takıyorum ve böyle oldukça belirtiler çıkıyor bir cok kisi dis eti iltihabi ve dis kanamasi ile pozitif sonuc almis bunu okudum dis etimde sislik olustu alakasi olabilirmi psikolojik bir şekilde ?

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2018, 06:38:20 ÖÖ »
Siz sanirim pozitifsiniz siz daha iyi bilirsiniz depresyon ve streste bu tarz belirtiler verebilirmi insana çünkü 1 haftadir kafama çok takıyorum ve böyle oldukça belirtiler çıkıyor bir cok kisi dis eti iltihabi ve dis kanamasi ile pozitif sonuc almis bunu okudum dis etimde sislik olustu alakasi olabilirmi psikolojik bir şekilde ?

Dişeti iltihabi fazla sıcak bir çay içince de olabilir bir durum hiv dir değildir denmez. Diger rahatsızlıklar evet psikolojik olabilir. Varsayımlarla olcak iş değil. Test harici bilinmez.

Bir dahaki sefere kaliteli insanlarla da sex yaparken korun.   Konu Kilitli.
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2018, 09:57:13 ÖÖ »
Buradaki pozitifler kalitesiz mi oluyor?
Kalite neye gore belli oluyor?
« Son Düzenleme: Nisan 20, 2018, 10:13:38 ÖÖ Gönderen: Arutha »