Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv hastasıyım ve cok şükür baba oldum  (Okunma sayısı 467 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gülümsehayata

• Yeni Üye
  • *
Hiv hastasıyım ve cok şükür baba oldum
« : Nisan 14, 2018, 12:39:41 ÖÖ »
Eşim gebeliğin ücüncü ayında öğrendik cok yıkıldık aldırmayı düşündük sonra devam etmeye karar verdik capa da dünyaya geldi oğlum yirmi gün oldu doğar doğmaz tedavi altına alındı ve cok şükür şuan çok mutluyum allah olmayanlara da versin inşallah

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hiv hastasıyım ve cok şükür baba oldum
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2018, 08:34:27 ÖÖ »
Eşim gebeliğin ücüncü ayında öğrendik cok yıkıldık aldırmayı düşündük sonra devam etmeye karar verdik capa da dünyaya geldi oğlum yirmi gün oldu doğar doğmaz tedavi altına alındı ve cok şükür şuan çok mutluyum allah olmayanlara da versin inşallah

Gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün. Bebek negatif olarak dünyaya geldi değilmi?

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2018, 08:41:10 ÖÖ »
Selamlar bu sizin icin olduğu kadar bizler içinde çok güzel bir haber paylaştığınız icin teşekkürler ve allah analı babalı büyütsün mutluluğunuz daim olsun.
« Son Düzenleme: Nisan 14, 2018, 03:24:52 ÖS Gönderen: Penthos »
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)

123abc

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2018, 08:52:44 ÖÖ »
Gülümsehayata Allah mutluluğunuzu daim etsin,bahtı güzel olsun inşallah.  Bende baba olmak istiyordum hiv hastası değilken normal yollarla denedik ama olmadı,tüp bebek düşünürken tanı aldım ve bütün hayallerime nokta koydum. Sen normal yollarlamı oldu,anne ve bebek negatifmi bilgi verirmisin banada umut oldun su anda

Taurus

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2018, 08:58:16 ÖÖ »
kendim baba olmuşum gibi sevindim. Allah analı babalı büyütsün inşallah.  Hayırlı ve uzun ömürler versin.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2018, 09:00:23 ÖÖ »
hayırlı uğurlu olsun...
anladığım kadarı ile siz pozitifsiniz peki eşiniz negatifmi ? gebeliği öğrendiğiniz zaman tedavi görüyordunuz değilmi?
biraz konuyu açarsanız sitede çocuk sahibi olmayı düşünen arkadaşlarımıza çok faydanız olur ?

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #6 : Nisan 14, 2018, 10:30:34 ÖÖ »
@gülümsehayata  Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Çok sevindim gerçekten. Çok mutlu oluyorum böyle şeyler duydukça. Biraz daha bize bilgi verirsen seviniriz.
Aile olmak çocuk sahibi olmak isteyen çok insan var. Belki de umut ışığı olacaksınız insanlara :)

gülümsehayata

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Nisan 14, 2018, 10:52:33 ÖÖ »
Bizde eşim hamileyken tanı aldık 3 aylıkdı öğrendiğimizde tedavi olduk eşimde pozitif bende pozitif tedavi sonucu ikimizde negatif olduk cok şükür capa da doğum oldu cok ilgilendiler allah razı olsun onlardan cocuk negatif doğdu ama yinede ilaç tedavisi alcak altı hafta sonra ilaç kesilecek ve bir yıl kontrol olcak inşallah sonunda bundan kurtulacak inşallah bizlerde bir gün bu illetten kurtulacağız umudunuzu kaybetmeyin gülümseyin hayata gülümseyinki hayatta size gülümsesin

gülümsehayata

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Nisan 14, 2018, 10:54:19 ÖÖ »
hayırlı uğurlu olsun...
anladığım kadarı ile siz pozitifsiniz peki eşiniz negatifmi ? gebeliği öğrendiğiniz zaman tedavi görüyordunuz değilmi?
biraz konuyu açarsanız sitede çocuk sahibi olmayı düşünen arkadaşlarımıza çok faydanız olur ?
3 aylık iken öğrendik sonra tedavi olduk ve negatif olduk

gülümsehayata

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Nisan 14, 2018, 10:59:11 ÖÖ »
Gülümsehayata Allah mutluluğunuzu daim etsin,bahtı güzel olsun inşallah.  Bende baba olmak istiyordum hiv hastası değilken normal yollarla denedik ama olmadı,tüp bebek düşünürken tanı aldım ve bütün hayallerime nokta koydum. Sen normal yollarlamı oldu,anne ve bebek negatifmi bilgi verirmisin banada umut oldun su anda
Bizde 3 yıldır deniyorduk cok uğraşdık cocuk olsun diye ve sonra bırakdık ama birgün baba olacaksın lafanı duydum ama sevincim kısa sürdü hiv olduğumuzda hamileyken öğrendik cok acı sürec yaşadık ve doğurmaya karar verdik tedavi altına alındı ve cok şükür baba oldum inşallah en kısa zamanda sende olursun

poz.poz.

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Nisan 14, 2018, 11:34:54 ÖÖ »
Tebrik ederim, çocuk isteyen bir aile için mutlu son   8)
Yaza yaza düşürücem hükümeti :D ATARLI  POZ.POZ <3

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #11 : Nisan 14, 2018, 12:01:35 ÖS »
Mutluluğunuz daim olsun. Darısı tüm bebek isteyenlerin başına :)

Taurus

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Nisan 14, 2018, 12:06:26 ÖS »
Pozitif anne ve pozitif babanın negatif doğan çocukları kadar mutlu eden bir haber olamazdı. Paylaşımınız için çok teşekkürler.

bilebilelades

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Nisan 14, 2018, 12:23:59 ÖS »
Harika ve umut dolu bir haber daha. Hiv+ bireyler ne kadar çok ürerse bu toplumun bu hastaliği kabullenmesi cehennem zebanisi gibi bişey olmadığını anlaması o kadar kolay olur. Bebeğinize sağlıklı başarılı her şeyden önce huzurlu bir hayat diliyorum. Bebek yaptığınız için size teşekkür ediyorum. Örnek oldunuz ve umut verdiniz bizlere.
« Son Düzenleme: Nisan 14, 2018, 12:36:23 ÖS Gönderen: bilebilelades »

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Nisan 14, 2018, 04:14:12 ÖS »
Allah bağışlasın! Harika! 2 pozitiften sağlıklı bebek... Bahtı açık olsun yavrunuzun!