Mavi-Banner

Gönderen Konu: YOĞURT SÜT VE AYRAN---GENVOYA ETKİLEŞİMİ  (Okunma sayısı 338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
YOĞURT SÜT VE AYRAN---GENVOYA ETKİLEŞİMİ
« : Nisan 13, 2018, 09:59:13 ÖS »
Herkese iyi akşamlar ;

Yaklasık 4 aydır Genvoya kullanıyorum ve 274.000 den 85 sonra 120 sonra 130 vs vs rna değerım

Düştü ve yükseldi...

İçtiğim ayna ve yediğim yoğurda bağladım olayı, ve kullandığım mide ilacına...

mide ilacını bıraktım, yoğurt süt, ayranı içmiyorum yaklasık 2 ay oldu...

bunların hepsı bırer tecrube arkadaslar , sizde dikkat edin lütfen..

15-20 gun sonra 3 aylık ılacımı yazdırmaya gıdecegım tekrar, ve doğal olarak kan vereceğim.

Kanda nelere bakılıyorsa hepsıne baksınlar abıcım isterse 10 tüp kan alsınlar ama hepsıne baksınlar diyeceğim

4 ay olacak genvoyayı kullanalı , zaman zaman iyiyim zaman zaman kötü

iştah iyi değil yemek yemek ölüm gibi geliyor bana

mide bulantısı vardı çok şükür bitti

ama yemeğe karsı asla ve asla en ufak bir AŞK YOK.... zorakı yıyorum...

15 20 gun sonra kontrole gıttıgım zaman ve sonuclarla beraber yorum yazacağım arkadaslarım en ince detayına kadar...

Herkesesağlıklı uzun ömürler...

moxmad

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: YOĞURT SÜT VE AYRAN---GENVOYA ETKİLEŞİMİ
« Yanıtla #1 : Nisan 14, 2018, 12:07:40 ÖÖ »
22. genvoya ilacımı biraz önce içtim, haftaya bende 3 aylık ilaç yazımı için kan vereceğim bakalım durum nasıl, bende iştahsızlık filan yok maşşallah iyi yiyorum zaten obezim iyice obez olucam galiba, süt ürünlerini gece tüketmiyorum zaten,  gündüz de bir problem oluşturmaz sanıyorum sonuçta 10 saat gibi bir fark var ilaçla.

Benim korkum iyice kilo almak 170 boy 105 kilo, biraz toparlıyayım şu cd4 leride hafiften rejim yapayım diyorum, gün içinde hareketli bi işim var zaten, ekmeği kessem yeter, pilavla ekmek yiyen bi adamım, ekmek aşkı var resmen bende ya...

hivpozitif

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 14, 2018, 12:08:27 ÖÖ »
Ben tedaviye Genvoya ile başladım, süt peynir pek sevmem ama ayran / yoğurt beslenmemin temel taşıdır. Kahvaltı dahil her öğünde tüketirim. İlacımı da kahvaltıdan sonra alıyorum. İlaca başladıktan 40 gün sonra RNA negatif aldım, toplamda 2 kere daha bakıldı onlarda da RNA negatif geldi.

İlaçla ilgili hiç bir yan etki ile karşılaşmadım, herhangi bir rahatsızlık yaşamadım. Sadece iştahım arttı, buna bağlı biraz kilo aldım.

Beslenme konusu sindirimle ilgili bir konu, ne yediğinizle değil neleri sindirebildiğinizle değerlendirilecek bir konudur. Bu yüzden her bünyede farklı tepkiler sonuçlar çıkması gayet doğaldır. Beslenme uzmanı ile görüşerek düzenli ve sağlıklı bir düzene geçmeniz faydalı olabilir.

Genvoya kutusunda çıkan bilgilerde ilacı kullanmak için 80 kg ve üzeri olmanız gerektiği yazıyor, ben üzerinde olduğum için üzerinde hiç durmadım, rahatsızlık yaşayan arkadaşlar bu hususu da değerlendirebilirler.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2018, 12:21:55 ÖÖ »
Herkesin rna sı ilk ayda saptanamaz olcak diye bi kural yok, kiminin 200 altında kalıyo ama hiç bi zaman saptanamaz olamayabiliyo. Tıbben 200 altı tedavi başarılı demektir ve ilaç değiştirmeye gerek duymazlar. İlaç konusun da ise bünye meselesi yine, herkes aynı etkileri yaşıcak diye bi kural da yok.. Yanlış hatırlamıyosam alkolü sık tüketen biriydin, eğer bunu hala yapıyosan bence ana sorun o olsa gerek..
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Carsonfrankie

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2018, 08:22:17 ÖÖ »
Genvoya ve stribild kullananlar ilaçla birlikte, 4 saat öncesinde ve 4 saat sonrasına kadar kalsiyum içeren gıda ve içeceklerden uzak durmalı çünkü kalsiyum ilacın emilimini ciddi oranda azaltıyor. Özellikle yoğurt ayran ve maden suyu.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2018, 08:31:44 ÖÖ »
2-3 gün önce ben bu konuyu sordum doktora  süt yogurt ayran ile ilac arasına 2 saat koyman yeterli deditriumeq içinde aynı şeyler gecerli sadece genvoya olarak düşünmeyin.
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Nisan 14, 2018, 05:03:22 ÖS »
85 ten 130 a çıkması normal blip o oynar. Ayran sutle ilgisi yok bence.

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #7 : Nisan 14, 2018, 11:59:24 ÖS »
3.740.000 rna ile başladım neredeyse 1 yılda negatife indi. Panik yok ilaca devam.