Mavi-Banner

Gönderen Konu: Kafam karışık  (Okunma sayısı 210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Blue Mulsanne

• Yeni Üye
  • *
  • çok üzgünüm.
Kafam karışık
« : Nisan 12, 2018, 01:01:24 ÖÖ »
Merhaba. Ben vücudumda hissettiğim belirtiler sonucu (ne kadar doğru bilmiyorum) test oldum. Fakat şöyle bişey var; bu belirtilerin ilişkiden 2 hafta sonra ortaya çıkacağı yazıyordu. Bende 2 hafta önceki birlikteligimi baz alarak gittim. Ama belirtileri hissettiğim günün sabahi baska biriyle birlikte olmuştum. Yani son iliskimi baz alirsam sadece 13 gün olmustu. Şimdi bu testlere guvenebilirmiyim? Sonuçlar şöyle;
HIV 1+2 AB+p24 Ag (Elisa) Negatif
SİFİLİS(EIA) Negatif
hayatımın son günü

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
Ynt: Kafam karışık
« Yanıtla #1 : Nisan 12, 2018, 01:10:45 ÖÖ »
13 günde güvenilcek bi test yok dünya da, evet 3.günde bile yakalayan durumlar oldu ama genellikle p24 antijeni 14.gün ile 28.gün arası tespit edilir seviyelere geliyo.. Antikor ise ağırlıklı olarak 4 ile 6. haftalarda ölçülebilir oluyo.. Olduğun testin aynısından 45.günde de olup o zaman kapatmalısın konuyu.. Ayrıca ilişkin kondomsuzmuydu belirtmemişin, eğer öyleyse zaten test olman anlamsız en azından hiv için, ama diğer cybh türü hastalıklar için test olmalısın..

Düzgün ve fobik olmayan türde sorulan sorular için gerekli cevabı verip konuyu kilitleme kararı aldık.. Yazdıklarımda gayet açık ve net.. Konuyu kilitliyorum
« Son Düzenleme: Nisan 12, 2018, 01:13:57 ÖÖ Gönderen: TransBeril »
Su gibi berrak yeni bi hayat.