Mavi-Banner

Gönderen Konu: Diyabet  (Okunma sayısı 269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hepacaba

• Yeni Üye
  • *
Diyabet
« : Nisan 05, 2018, 05:15:45 ÖS »
Diyabet, antikor yanıtını bozar mı,yada hiç testlerini etilermi

Hepacaba

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Diyabet
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2018, 08:31:36 ÖS »
Mavera yada diğer araştırmacı arkadaşlar bilgisi olup cevap verirlerse sevinirim

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #2 : Nisan 05, 2018, 09:09:59 ÖS »
Hayır etkilemez, antikor yanıtı gecikse de günümüz testlerinin hassasiyeti ve antijen de bakıyo olması nedeni ile artık gecikme vakaları görülmemektedir. Olduğunuz testlere ve aldığınız sonuçlara güvenin.

Not: Konuyu ben onaylamadım
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Hepacaba

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 05, 2018, 09:41:50 ÖS »
Valla transberli şuan havai fişek patlatasim  geldi,çünkü 3 buçuk yıldır ilk aldığım cevap,biraz teknoloji fukarasiyim bazen nereye yazacağımı bile bilemedim yazdığım zamanda fobikl diye değerlendirilmemden dolayicevap alamadım,ben fobikligi geçtim  3 yıldır peşini bırakmayan belirtilerin aynısını eşimde de görmek beni üzüyor.3 yıldır geçmeyen dilimde tüylü lokoploki var esimdede oluştu.iki yıldır uzun süreli bir geçen bir devam eden ishal var aynısı esimdede var,Tamam(3-4-6-11ve enson 17 ayda hiv ve diğer kan testlerimin negatif ligi var)ama neden bu tüylü lokoploki ve ishal ,neden sadece bende değil bu kafamdaki dönen sorular berli ne yapacağımı sasirdim tek dayanigim bu testler.ama işte aynı belirtiler canımı sıkıyor

Hepacaba

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Nisan 05, 2018, 09:44:56 ÖS »
Ayrıca çok teşekkür ederim,gönlünden ilk geçen dileğinin kabul olması dileğimle...

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2018, 05:26:30 ÖS »
Konu kilit.