Mavi-Banner

Anket

eşiniz hiv pozitifim dese tepkiniz hangisi olurdu..

1- ha öylemi çokta önemli değil,sıkma canını ,allah beterinden saklasın ,tek derdimiz bu olsun der gazetemi okumaya devam ederdim
1 (4.5%)
2- Hay amk ..banada bulaşmasın  sakın bu hiv der ..koşarak evime en yakın labarutuara gider ,hemen bi eliza testi yaptırırdım.
3 (13.6%)
3- Hemen mutfağa gider ekmek bıçağını kapardım..elveda sivil hayat merhaba Silivri cezaevi günlerim derdim..
0 (0%)
4- Hiv neymiş diye googledan araştırırdım..sakin bi şekilde tedavi olanaklarını araştırır. Hemen bi  hastaneden randevu alırdım..
7 (31.8%)
5- Derhal valizimi hazırlar ..karşımdakine mahkemede görüşürüz der ,evden çıkar çıkmazda avukatımı boşanma için arardım..
6 (27.3%)
6- ulan şimdi bunu boşa..yenisini bul..tekrardan evlen..yeni bi düzen kur..vay anasına ya başıma gelene bak der küfür ederdim..
0 (0%)
7- canım sakın üzülme..biz bununda üstesinden geliriz..ben her zaman senin yanında olacağım der eşime moral verirdim..
5 (22.7%)

Toplam Oy Verenler: 21

Gönderen Konu: eşiniz birden hiv pozitifim dedi..tepkiniz ne olurdu ? (ANKET)  (Okunma sayısı 1252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: eşiniz birden hiv pozitifim dedi..tepkiniz ne olurdu ? (ANKET)
« Yanıtla #30 : Nisan 27, 2018, 09:43:31 ÖÖ »
Hiv ile hiç tanışmamiş olsaydım tepkim beni aldattığı için olurdu.pat siye söylemek doğru değil.bu durumda karşı taraf tepki göstermekte haksız değil.neticede bilmiyor.Doktor eşliğinde söylenmelidir.

Delisorular

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #31 : Nisan 27, 2018, 05:29:51 ÖS »
Canım hiç üzülme burnunda üstesinden geliriz derdim , aldatıldığım için biraz üzülürdüm ama atlatırdım .. bu hic değil başka bir hastalıkta olabilirdi ... eşimi hasta olduğu için asla terk etmem ! Ki benim eşimde aynı şeyi yaşadı aldatan bendim ve ona aldattığımı daha hastalığımı öğrenmeden önce söylemiştim ... ve aslında bu aldatmada ikimizde payı vardı çünkü bir birimizden emin olamıyorduk bir güvensizlik vardı aramızda sonra hiv olduğumu öğrendik beraber hatta ... onda Yok neyseki çok mutluyum o yüzden birde ona bulaşsa bu sefer kendimi affetmezdim hiç ... şimdi 10 yıllık ilişkimizin en değerli günlerini geçiyoruz inanılmaz bağlandık birbirimize ... Ve hiç bir zaman bana hissetmiyor bu durumu çok rahat geçen elim kesildi kavonoz kırıldı heryer kan oldu kendi temizledi karşı çıkmama rağmen 1 negatifsin 2 benim hiç bir yerimde açık bir yara yok 3 dikkat ediyorum 4 olsada beraber olmuş oluruz senden önemli değil dedi bu inanılmaz bir duygu 🙏

Tombik07

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #32 : Nisan 27, 2018, 08:07:20 ÖS »
esim birden ben pozitifim dese ne yaparim... once agzim bi karis acilir  gozlerim faltasi gibi olur nediyosun sen der... tekme tokat dalarim .sonrada picaklarimmmm  sonra oturur bi kahkaha atarim ensonda  ya bi kamyonun onune yada yuksek bi binadan kendimi atarimm..... isin espirisiydi tabiki... doktor yuzune testin pozitif dediginde nasil tepki verdiysen onu 2yle carp esindende  misliyle  tepki gorursun... 1 cisi der kimle aldattin  2cisi ecelim oldun 3su hep senin yuzunden.4.5.6.7.8. hep suclu ve bir omur boyu yargilanacaksin mahkemen hic bitmiycek...  senaryo boyle ..

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #33 : Nisan 28, 2018, 06:41:04 ÖS »
Bu ankete hiv pozitif bireyler elbette olumlu cevaplar verecek.

Asıl soru burada hiv negatif bireyler için. Yani hastalığı yaşamamış tatmamış  insanlar...