Mavi-Banner

Gönderen Konu: ONAYLANMAYAN MESAJ YADA KONULARDA ISRAR EDİLİRSE ÜYELİK SİLİNMESİ HK.  (Okunma sayısı 1456 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

anaşit

• Katılımcı Üye
  • *
bence hiçbir mesaj yasaklanmalı ben okuyunca bazen çok gülüyorum :D ;D

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Arkadaşlar mesajınız  onaylanmıyorsa   bunun sebebi şu   sorunuz  çok  gereksiz  ve  şaçma bundan  dolayı  ısrarla  aynı soruyu  farklı  şekillerle  sormayın  sitede  hangi  test hangi günde  sonuç verir, hiv testi hangi  durum  ve koşullarda etkilenir hepsi  yazıyor araştırın  öğrenin.

HAZIR CEVAP ALMAYA  ÇOK MERAKLISINIZ,  OKU ARAŞTIR ÖĞREN  SORDUGUNUZ  SORULARIN  CEVAPLARI   BU  FORUMDA  MEVCUT
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Arkadaşlarım  artık  ,silmeme rağmen ısrarla mesaj atmaya devam eden arkadaşların  nikini burdan  paylaşacagım.Israrla  aynı soruyu atmaya devam ettikleri  taktirde de  üyelikler askıya alıncak.Sorduğunuz  sorularım  tüm  cevapları  site içerisinde  mevcut.
@Mavera  sende  mesajları  onaylayıp cevap  verme,tüm  sordukları  soruların  cevapları site içerisinde  mevcut zaten ; yayınlanması  gerekiyorsa  yayınlanıyor.Silinmesi  gereken mesajlar ise siliniyor.

Arkadaşlar  mesajlar onaylanmayınca  evliyim, nişanlıyım  gibi  kendinizi acındıracak  ibareler  mesajın  onaylanması  yada  size  cevap  verilmesi için  bir sebep  yada neden değil.

Birbirimize anlayış  gösterirsek  o zaman   çağdaş  ve kültürlü bir toplum  olabiliriz.Kültürlü bir  toplum  olabilmemiz içinde  okumamız  ve araştırmamız gerekir.

Ezbere  ne de  olsa  moderatör  ya da arkadaşlar  cevap  verir  yazayım  cevap versinler  değil, Sitede  tüm  bilgiler  mevcut  araştırınız lütfen......

Sağlıcakla  Kalın
« Son Düzenleme: Eylül 18, 2016, 05:59:37 ÖS Gönderen: acısada_öldürmez »
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Matland

• Ziyaretçi
Mavera bu konuda ben de seni eleştiriyorum

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: ONAYLANMAYAN MESAJ YADA KONULARDA ISRAR EDİLİRSE ÜYELİK SİLİNMESİ HK.
« Yanıtla #19 : Eylül 19, 2016, 07:27:55 ÖÖ »
Pekala, mesaj alındı
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

okan8951

• Yeni Üye
  • *
Bence bunun için Fobik bölüm açılsın... Şüpeheci ve fobik sorular buraya sorulsun.
İsteyen cevap verir istemeyen cevap vermez.

Shopska

• Administrator
  • Katılımcı Üye
  • Akıyor bu akşam maşallah..
    • Hiv ve Aids
diger siteyi internet explorerda sık kullanilan adreslerin arasina ekledigimiz zaman sitenin ismi yaziyordu ve basinda logo cikiyordu sitenin sık kullanilan adresler logosu ve bahsi gecen yer ile logolar ayniydi bende bunu merak ediyorum.

@Drylife Siteyi onceki siteye en benzer halde yapmaya calistim. Bir problemmi var?
Kintsukuroi