Mavi-Banner

Anket

Tanıyı aldıktan sonra cinsel hayatınız ne yönde değişti ?

cinsel hayatım bitti...kuruçeşmeye taşındım desem yeridir..cinselliğin nasıl yapıldığını bile unuttum nerdeyse.
5 (15.2%)
tanıdan önce ne isem şimdide aynıyım..cinsel hayatımda pozitif olmanın artı yada eksi bi etkisi olmadı diyebilirim
10 (30.3%)
tanıdan sonra dahada çoştum..battı balık yan gider felsefesinden hareket ediyorum..dur durak yok..tutmayın beni..
1 (3%)
tanıyı aldıktan sonra bi müddet duraklama yaşadım..şimdi eskisi kadar hızlı olmasada cinsellik kör topal devam ediyor..
14 (42.4%)
gene başladım ama ağzımın tadı kaçtı bi kere..eskisi gibi olmuyor...mazi kalbimde bi yaradır..nerde eski günler..ahhh ahhhh
3 (9.1%)

Toplam Oy Verenler: 31

Gönderen Konu: tanıdan sonra cinsel hayatınızda ne değişti ? (ANKET)  (Okunma sayısı 1003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: tanıdan sonra cinsel hayatınızda ne değişti ? (ANKET)
« Yanıtla #15 : Mart 21, 2018, 05:46:37 ÖS »
anketi demin incelerken dikkatimi çeken bişey oldu ..toplamda 4 kişi cinsel hayatının bittiğini oylamış...
tabiki bu kadar az kişi ile yapılan bi anketin sağlam istatiki bilgiler vereceğini iddia edemeyiz ama bu sayı
bana dikkat çekici geldi...neredeyse ankete katılanların yüzde 20 lik bi kesimi cinsellikten uzaklaşmış..

iyide arkadaşlar bu durum normalmi sizce ? ne dersiniz ...ben şaşırdım bu neticeye şahsen...beklemiyordum..

bu arada tanıdan sonra kimse battı balık yan gider deyip işi abartmamış..yada abartan varsada burada abarttığını
işaretlemeyi uygun görmemiş :)
Abartan kisilerin burda oldugunu sanmıyorum.  Sonucta yasanan bir ilk şok var

moxmad

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Mart 21, 2018, 05:50:01 ÖS »
pozitif olduğumu öğrendikten sonra kimseyle olmadım, başkasına bulaştırma korkusu yaşıyorum, tedavi olumlu sonuçlanırsa sanki sahalara tekrar döneceğim gibi

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #17 : Mart 21, 2018, 06:00:16 ÖS »
anketi demin incelerken dikkatimi çeken bişey oldu ..toplamda 4 kişi cinsel hayatının bittiğini oylamış...
tabiki bu kadar az kişi ile yapılan bi anketin sağlam istatiki bilgiler vereceğini iddia edemeyiz ama bu sayı
bana dikkat çekici geldi...neredeyse ankete katılanların yüzde 20 lik bi kesimi cinsellikten uzaklaşmış..

iyide arkadaşlar bu durum normalmi sizce ? ne dersiniz ...ben şaşırdım bu neticeye şahsen...beklemiyordum..

bu arada tanıdan sonra kimse battı balık yan gider deyip işi abartmamış..yada abartan varsada burada abarttığını
işaretlemeyi uygun görmemiş :)
Abartan kisilerin burda oldugunu sanmıyorum.  Sonucta yasanan bir ilk şok var

valla tanıyı alıp, aldıktan sonrada cinsel hayatımı dahada arttırdım,nerde akşam orda sabah diyen bi babayiğit varmıdır ben gerçekten çok merak ediyorum :)    ankete bakarsak yok ...ama tabiki anketinde doğruluğu tartışılır :)

hadi kör topal devam etmeyi, yada eskisi gibi olmayı anlarım bi şekilde ama dahada arttırmak gerçekten büyük başarı :)

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #18 : Mart 21, 2018, 06:03:42 ÖS »
pozitif olduğumu öğrendikten sonra kimseyle olmadım, başkasına bulaştırma korkusu yaşıyorum, tedavi olumlu sonuçlanırsa sanki sahalara tekrar döneceğim gibi

moxmad dost gittiğin yol doğru yol...merak etme tedavinin olumsuz sonuçlanacak bi tarafı yok..(inşallah)
  umarım negatife düştükten sonra seni tekrardan aktif olarak sahalarda görürüz.. :)

bende başta cinsellikten soğumuştum ama bi müddet sonra insanoğlu her duruma alışıyor..seninde kanıksayacağını düşünüyorum...

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #19 : Mart 21, 2018, 08:15:21 ÖS »
Hiv negatifim ama esim beni bisadigindan beri, tek iliski haric aseksuelim. 4 yil oldu
İki kisiden hoslandim ama reddedildim.
Marc Twain'e gore cennet onun oldugu yerdi.

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Mart 21, 2018, 11:15:30 ÖS »
Hiv negatifim ama esim beni bisadigindan beri, tek iliski haric aseksuelim. 4 yil oldu
Marc Twain'e gore cennet onun oldugu yerdi.

Nasil yani?? Hic mi yok.. :o

can_can

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mart 22, 2018, 12:41:07 ÖÖ »
Sevgili @bedevi dostum,

Öncelikle şu siteye gerçekten büyük emeğin var. Her daim takip ediyorsunuz, elinizden geldiği kadar insanlara yanıt vermeye bir nebze de olsun yaşanmışlıklarınızla hayata tutundurmaya çalışıyorsunuz. Bunu kimse inkar edemez. Allah razı olsun...

Dediklerini kısmen katılmak (yani sürekli bilim, ilaç etkileşimleri, nasıl bulalır vs.den ziyade, biraz olsun kafa dağıtalım.) ile beraber, benim söylemek istediğim, insanların özel hayatının nasıl gidiyor olması biraz rahatsız edici gibi geldi bana. Biraz fevri yorum yazmış olabilirim kusura bakma. Ama birazcıkta olsa hakkaniyetim olduğunu düşünüyorum.

Her neyse, surç-i lisan (yazılışı böyleydi herhalde :)) ettiksek affola... :)

sevgili kardeşim eğer buraya bi kişi konu açıyorsa her türlü yapılacak eleştiriyide peşinen kabul ediyor demektir...küfür ve aşağılama olmadığı sürece her türlü eleştiri olacaktır, olmalıdırda...yok ben bundan gocunuyorum yada benim eleştiriye tahammülüm yok diyen adam forumda konu açmamalı yada yorum yapmamalı..

bu konuda bi sıkıntı yok..hepimiz aynı gemideyiz..hepimizin ortak sıkınıtısı malum..birbirimize destek olacağımız gibi yeri gelecek eleştiride yapacağız...geçen ay misal bi abi vardı şimdi isim yazmayayım..ama kan yoluyla bulaş oldu diyen yeni evli bi abiydi..yapılan eleştirilere dayanamayıp açtığı konunun ve üyeliğinin silinmesini istedi...belki hatırlarsın..nickini yazmak istemiyorum şimdi...be sayın abicim burası bi forum..eğer sen bana eleştiri geliyor ben bunları görmek istemiyorum diyosan bi blog yada vlog aç...forumun amacı tartışma ortamı oluşturmak değilmi zaten..

konuyu kapatmadan önce şunu söyleyeyim dünkü mesajımdada yazdım..

bazı üyeler (senin için demiyorum, genel olarak benim gözlemim) sadece belirli konularda soru sormak için foruma uğruyorlar..soruyu sorduktan sonra anca başka bi sorunları olduğu zaman akıllarına forum geliyor...tamam forumda elbetteki sıkıntılara çözüm aranıcak ama biz pozitiflerin her internete girdiğinde beş on dakkada olsa girdiği, hemen her konuda paylaşımların yapıldığı çok daha aktif bi forum olsa acaba dahamı iyi olur diye düşünüyorum..

misal ekonomi, siyaset,spor, kültür sanat, güncel yaşam,sinema vs.vs gibi konulardada acaba paylaşımlar yapsak nasıl olur...mavera üstad ve diğer arkadaşlar bu konuda ne düşünür bilmiyorum..

bu başlık altında değil belki ama başka bi başlık altında bu konuyu masaya yatırabiliriz...icap ederse ana sayfada yeni  bi link bile açılabilir hiv harici tüm konuların paylaşılabileceği şekilde ..

Şimdi ben yazdıklarımın biraz sert olduğunu belirtmek ve ortamı yumuşatmak adına acizane özürlerimi iletmek istedim ama pişmanım. Aksine tüm hepsini geri alıyorum. Israrla milletin seks hayatı nasıl gidiyor? diye zorlama tam gaz devam ediyor. Ama benim esas takıldığım bu değil, senin özrü aldıktan sonra, kale feth etmiş kumandan edasıyla akıl verici cevap yazman rahatsız etti. Bir de, benim sürekli bu forumda olmamı gerektiren bir durumum yok. Gerek işten güçten, gerekse sizler (moderatörler) kadar yeterli bilgiye sahip değilim. Evet ihtiyacım olduğunda, soru sormak istediğimde, ara ara uğruyorum. Bu nedenle, yani çok fazla girmediğimden dolayı fazla söz hakkına da sahip olmayabilirim. Yeterli bilgiye sahip olmadığım için de her başlığı eleştirme hakkına sahip olmayabilirim. Ama dediğim gibi, az da olsa fikrimi ifade edeyim dedim. Sonuç olarak ya su-i zan ettik ya da zülf-ü yare dokunduk...

Her neyse, ben konuyu kapatıyorum (Yani en azından, bu başlık altında daha cevap yazmam). Ama senden, daha ılımlı bir cevap beklerdim. Millet nasıl ve ne kadar yiyiştiğini ve elde edilen bu sonuçların hayretler içerisinden (Aman Allah'am nasıl böyle birşey olabilir?) izlenmeye devam edilmesi dileği ile...

Sağlıcakla kal...
Ey hayat, seni bu kadar kıymetli tutuşum, ölüm sayesindedir.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #22 : Mart 22, 2018, 01:09:28 ÖÖ »
Tartışmaya gerek yok arkadaşlar, ortada hakaret yok, yanlış bilgilendirme yok, karalama kampanyası yok vs vs vs. Bedevi geyik yapmayı seven biri, foruma da bunu yansıtıyo ama işte forum hivveaids olunca bazen insanlara ters gelebiliyo tavrı.. Ama herkesin ayrı bi yapısı var, sen cinsel hayatınla ilgili bilgi vermek istemezsen konuya dahil olmazsın ama bi başkası bunda sorun görmez ve ankete katılır falan..
@can_can gayet seviyeli yazmışın @bedevi sendende ricam uzatmaman. Luzumsuz yere konu dışına çıkılmasın ve tartışma olmasın. Tanıdan sonra cinsel hayatıyla ilgili paylaşımda bulunmak isteyenler yazsın, istemeyenler konuyu görmezden gelsin. Kaderdaşız birbirimizi ufak sebeblerden kırmayalım
Su gibi berrak yeni bi hayat.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #23 : Mart 22, 2018, 06:29:16 ÖÖ »
Sevgili @bedevi dostum,

Öncelikle şu siteye gerçekten büyük emeğin var. Her daim takip ediyorsunuz, elinizden geldiği kadar insanlara yanıt vermeye bir nebze de olsun yaşanmışlıklarınızla hayata tutundurmaya çalışıyorsunuz. Bunu kimse inkar edemez. Allah razı olsun...

Dediklerini kısmen katılmak (yani sürekli bilim, ilaç etkileşimleri, nasıl bulalır vs.den ziyade, biraz olsun kafa dağıtalım.) ile beraber, benim söylemek istediğim, insanların özel hayatının nasıl gidiyor olması biraz rahatsız edici gibi geldi bana. Biraz fevri yorum yazmış olabilirim kusura bakma. Ama birazcıkta olsa hakkaniyetim olduğunu düşünüyorum.

Her neyse, surç-i lisan (yazılışı böyleydi herhalde :)) ettiksek affola... :)

sevgili kardeşim eğer buraya bi kişi konu açıyorsa her türlü yapılacak eleştiriyide peşinen kabul ediyor demektir...küfür ve aşağılama olmadığı sürece her türlü eleştiri olacaktır, olmalıdırda...yok ben bundan gocunuyorum yada benim eleştiriye tahammülüm yok diyen adam forumda konu açmamalı yada yorum yapmamalı..

bu konuda bi sıkıntı yok..hepimiz aynı gemideyiz..hepimizin ortak sıkınıtısı malum..birbirimize destek olacağımız gibi yeri gelecek eleştiride yapacağız...geçen ay misal bi abi vardı şimdi isim yazmayayım..ama kan yoluyla bulaş oldu diyen yeni evli bi abiydi..yapılan eleştirilere dayanamayıp açtığı konunun ve üyeliğinin silinmesini istedi...belki hatırlarsın..nickini yazmak istemiyorum şimdi...be sayın abicim burası bi forum..eğer sen bana eleştiri geliyor ben bunları görmek istemiyorum diyosan bi blog yada vlog aç...forumun amacı tartışma ortamı oluşturmak değilmi zaten..

konuyu kapatmadan önce şunu söyleyeyim dünkü mesajımdada yazdım..

bazı üyeler (senin için demiyorum, genel olarak benim gözlemim) sadece belirli konularda soru sormak için foruma uğruyorlar..soruyu sorduktan sonra anca başka bi sorunları olduğu zaman akıllarına forum geliyor...tamam forumda elbetteki sıkıntılara çözüm aranıcak ama biz pozitiflerin her internete girdiğinde beş on dakkada olsa girdiği, hemen her konuda paylaşımların yapıldığı çok daha aktif bi forum olsa acaba dahamı iyi olur diye düşünüyorum..

misal ekonomi, siyaset,spor, kültür sanat, güncel yaşam,sinema vs.vs gibi konulardada acaba paylaşımlar yapsak nasıl olur...mavera üstad ve diğer arkadaşlar bu konuda ne düşünür bilmiyorum..

bu başlık altında değil belki ama başka bi başlık altında bu konuyu masaya yatırabiliriz...icap ederse ana sayfada yeni  bi link bile açılabilir hiv harici tüm konuların paylaşılabileceği şekilde ..

Şimdi ben yazdıklarımın biraz sert olduğunu belirtmek ve ortamı yumuşatmak adına acizane özürlerimi iletmek istedim ama pişmanım. Aksine tüm hepsini geri alıyorum. Israrla milletin seks hayatı nasıl gidiyor? diye zorlama tam gaz devam ediyor. Ama benim esas takıldığım bu değil, senin özrü aldıktan sonra, kale feth etmiş kumandan edasıyla akıl verici cevap yazman rahatsız etti. Bir de, benim sürekli bu forumda olmamı gerektiren bir durumum yok. Gerek işten güçten, gerekse sizler (moderatörler) kadar yeterli bilgiye sahip değilim. Evet ihtiyacım olduğunda, soru sormak istediğimde, ara ara uğruyorum. Bu nedenle, yani çok fazla girmediğimden dolayı fazla söz hakkına da sahip olmayabilirim. Yeterli bilgiye sahip olmadığım için de her başlığı eleştirme hakkına sahip olmayabilirim. Ama dediğim gibi, az da olsa fikrimi ifade edeyim dedim. Sonuç olarak ya su-i zan ettik ya da zülf-ü yare dokunduk...

Her neyse, ben konuyu kapatıyorum (Yani en azından, bu başlık altında daha cevap yazmam). Ama senden, daha ılımlı bir cevap beklerdim. Millet nasıl ve ne kadar yiyiştiğini ve elde edilen bu sonuçların hayretler içerisinden (Aman Allah'am nasıl böyle birşey olabilir?) izlenmeye devam edilmesi dileği ile...

Sağlıcakla kal...

can_can kardeşim bende son bi açıklama yapayım müsaden olursa o zaman...

1-yukardada mesajım duruyor..sadece soru sormak için siteye gelen üyeler derken:

-----bazı üyeler (senin için demiyorum, genel olarak benim gözlemim)----

seni kastetmediğim çok açık...hazır eleştiri konusu açılmışken bende bi konuda eleştirimi dile getirmişim...ama eleştirime başlarken hedefimin sen olmadığınıda net şekilde vurgulamışım..mesajımda herhangi bi değiştirilme olmadığıda ortada..

2-ısrarla milletin seks hayatı nasıl gidiyor diye yazmamız seni rahatsız etmiş...  bende bu konunun seni neden bu kadar rahatsız ettiğini anlamış değilim..hiv ve cinsellik konusunu hisse senedi yada bisikletforumda tartışmak belki uygun düşmeyebilir ama bu forumda tartışmakta ne gariplik var ben çözemedim..

3-özrü aldıktan sonra kale fethetmiş bi kumandan edası ile cevap yazmışısın demişsin...
 senin bana konu ile eleştiri yapman ne kadar normal ise benimde kendimi ifade etmem çok normal değilmi..ben kendimi ifade edince kale fethetmiş kumandanmı oluyorum..
   üstelik burası kimsenin gerçek hayatta birbirini tanımadığı bi forumken benim kale fethetmiş bi kumandan edasıyla cevap yazmam nasıl oluyor ben anlamadım.burada birbirimize karşı bi üstünlük mücadelesi vermiyoruzki sen bu kanıya nasıl vardın..

4-bende şunun şurasında 6 aylık pozitifim..senin bilgi seviyen belkide benden daha fazladır..müsait olduğumda foruma girip bildiğim bi konu varsa kendi çapımda bişeyler yazmaya çalışıyorum..herkesin iş durumu forumda aktif olarak yazmaya uygun düşmeyebilir.belki..adamın iş ortamı yada yaşam şekli buna müsait olmayabilir..tabiki soru sormak ,ihtiyaç duyduğundada foruma gelenler olacaktır.
 ama bu üyelerin daha katılımcı olması için acaba konu dışı konularıda buradan paylaşsak,forumu daha aktif bi hale getirsek nasıl olur dememde ne gibi bi sıkıntı var anlamış değilim..

sende dersinki yok kardeşim burada sadece hiv konuşalım..başka konulara girmeyelim..buda senin şahsi düşüncendir.bilmiş oluruz senin düşünceni, gene sıkıntı yok..

son olarak  ::: sonuçta bu  forum benim yada bi başkasının tapulu malı değil..bende burada yazmaya çalışan kıçıkırık bi pozitif forum üyesiyim..bu forumun asıl sahibi bence  üyeleri...

sende sağlıcakla kal...

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Mart 22, 2018, 01:13:33 ÖS »
Ben tanı almadim ama bosandıktan sonra sadece tek bir ilişkim oldu.
4 yila yakindir aseksüel takiliyorum. İki kızdan hoşlandım, ikisi de reddetti.
Ki onlarda karşı cinsel niyetlerim yoktu.duygu ve umut istedim. Kabul etselerdi, ileri aşamalarda tabii ki cinsellik isterdim ama cinsellik benim için vazgecilmez değil. Sevgi ve umuttu dileğim.
Umut, en büyük yanılgı ve can yıkan şey. Umut hayal kırıklığı yoluna atilanilk adımdır.
Hicbir zaman yakışıklı olmadim ama sempatigim.
« Son Düzenleme: Mart 23, 2018, 09:16:05 ÖÖ Gönderen: Arutha »

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #25 : Mart 22, 2018, 05:03:52 ÖS »
Ben tanı almadim ama bosandıktan sonra sadece tek bir ilişkim oldu.
4 yila yakindir aseksüel t as kılıyorum. İki kızdan hoşlandım, ikisi de reddetti.
Ki onlarda karşı cinsel niyetlerim yoktu.duygu ve umut istedim. Kabul etselerdi, ileri aşamalarda tabii ki cinsellik isterdim ana cinsellik benim için vazgecilmez değil. Sevgi ve umuttu dileğim.
Umut, en büyük yanılgı ve can yıkan şey. Umut hayal kırıklığı yoluna atilanilk adımdır.
Hicbir zaman yakışıklı olmadim ama sempatizanıyım.

iyide bilader sence senin durumunda bi anormallik yokmu ?  hani derler ya terzi kendi söküğünü dikemez diye aynen o hesap :) 

hadi bende psikolojik bakımdan sıkıntı var..ben kabul ediyorum normal olmadığımı..ama bari seni kaybetmeyelim :)

bilader aseksüellik bi yönelimmidir yoksa bi tercihmidir sence ? yada şöyle söyleyeyim aseksüellik normalmidir yoksa tedavi edilmesi gereken bi durummudur ?  tamamen merakımdan ve senin bu konudaki uzmanlığını bildiğim için soruyorum..

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #26 : Mart 22, 2018, 05:13:26 ÖS »
bu arada beklenen oy geldi ..3 numaraya en sonunda bi oy gelmiş..

bu babayiğit arkadaşı azmi ve mücadeleci yapısı itibari ile tebrik ediyorum..    :)

tabi bunu ispatlama imkanı ne yazıkki yok...ama ben inanıyorum bu oyun harbi gerçek olduğuna...

hivpozitif

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #27 : Mart 22, 2018, 07:27:00 ÖS »
Bu anketin faydalı olduğunu düşünüyorum.

Tanı alalı 1 yıldan az oldu fakat sağlığım / hastalığım / dürtülerim ahlaki düşüncelerim birbiri ile çatışıyor. Bu konularda ne yapayım, insanlar ne yapıyor, doğrusu nedir diye düşünüyorum. Küçük kaçamak denemeleri hep ahlaki ve sağlık endişeleri yüzünden ileri gidemedi, oynaşma seviyesinde kaldı.

Duygularım habire gidip geliyor, RNA negatifim, dikkat ediyorum, korunurum cinsel/seks ihtiyaçlarımı karşılamalıyım diyor bir gün. Diğer gün bu düşüncem yanlış yapmamalıyım diyerek el arabasına yüklenip hormonların beni dürtmesini engellemeye çalışıyorum.

Bazı yazarlar gırgır / şamata dese de bence bu tür konuları paylaşmak / konuşmak faydalı, ben kendi adıma faydalanıyorum.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #28 : Mart 23, 2018, 08:30:08 ÖÖ »
Bu anketin faydalı olduğunu düşünüyorum.

Tanı alalı 1 yıldan az oldu fakat sağlığım / hastalığım / dürtülerim ahlaki düşüncelerim birbiri ile çatışıyor. Bu konularda ne yapayım, insanlar ne yapıyor, doğrusu nedir diye düşünüyorum. Küçük kaçamak denemeleri hep ahlaki ve sağlık endişeleri yüzünden ileri gidemedi, oynaşma seviyesinde kaldı.

Duygularım habire gidip geliyor, RNA negatifim, dikkat ediyorum, korunurum cinsel/seks ihtiyaçlarımı karşılamalıyım diyor bir gün. Diğer gün bu düşüncem yanlış yapmamalıyım diyerek el arabasına yüklenip hormonların beni dürtmesini engellemeye çalışıyorum.

Bazı yazarlar gırgır / şamata dese de bence bu tür konuları paylaşmak / konuşmak faydalı, ben kendi adıma faydalanıyorum.

hivpozitif dost  duygularının şu anda karışık olması gayet normal..sonuçta aldığımız tanı haahaha aa ,hiiiii hi hii yaparak geçiştirilecek bi olay değil bana göre..tamam ilaçları alarak hayatımıza devam edebiliyoruz ama öte yandanda ömür boyu yakamıza yapışan bi kronik hastalıkla akraba oluyoruz desek yeridir..önyarıgı işine girmiyorum bile

heleki cinsel hayat direk olarak insan psikolojisi ile ilintili...kafada bi takım sıkıntılar olduğu zaman bunun cinsel hayatı etkilememesi mümkün değil.. piyasada satılan afrodizyak takviyelerin bile bi çoğu tamamen plasebo ..(viagra falan hariç) tamamen ben ilaç içtim artık sıkıntı olmaz şeklinde işe yarıyor benim gözlemlediğim kadarı ile..

gırgır şamata kısmına gelirsek..mizah ,espri, nükte insanoğlunun sıkıntıları aşmakta kullandığı en büyük silah bana göre..  cinsel hayat konusunda türkiyenin belkide en çok tanıdğı isim kim:  HAYDAR DÜMEN...

haydar dümen bile yazılarında gırgır mizah yapıyorken biz burada yapmışız çok mu ?     :)

not:  bu arada haydar dümenin yazılarını okuduğumuda itiraf etmiş oldum...okuyorum ama sorun bakalım neden okuyorum...  tamamen gır gır ,espri ,gülme amaçlı... çok tabiki bilgi edinme amaçlı değil. zaten adamında derdi bilgi vermek değil bana kalırsa ..
« Son Düzenleme: Mart 23, 2018, 11:21:56 ÖÖ Gönderen: bedevi »

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #29 : Mart 23, 2018, 09:10:51 ÖÖ »
Mark Twain'e gore cennet onun oldugu yerdi.

Nasil yani?? Hic mi yok.. :o
hic yok, 3.5 yıl önce bir kere oldu.
Ben sevgisiz ilişki istemiyorum. Güzel bir kızla, güzel bir ilişkim olur o zaman tabii ki olur.
« Son Düzenleme: Mart 23, 2018, 09:36:20 ÖÖ Gönderen: Arutha »