Mavi-Banner

Gönderen Konu: Bursa da Sağlık raporu  (Okunma sayısı 526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oneo27

• Üye
  • *
Bursa da Sağlık raporu
« : Mart 09, 2018, 08:21:51 ÖS »
Merhaba arkadaşlar, yeni bir iş başvurusu yapıyorum ve sağlık raporu isteniyor benden.Devlet hastanesi mecburiyeti yok herhangi bir sağlık kuruluşundan alınabilir dendi.Tabi ki korkum şu elisa testi istenir mi yada önceden bursa da sağlık raporu alırken sorun yaşamayan arkadaşlar var mı aramızda ? Elisa testinin de rapora eklenmesini istemiyorum çünkü özellikle öyle bir test istemiyor kurum.Sadece sağlık raporu isteniyor ve sorulacak olursa bi devlet kurumunda sözleşmeli bi kadro için isteniyor. Yardımcı olursanız sevirim.

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Bursa da Sağlık raporu
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2018, 11:03:25 ÖS »
Merhaba arkadaşlar, yeni bir iş başvurusu yapıyorum ve sağlık raporu isteniyor benden.Devlet hastanesi mecburiyeti yok herhangi bir sağlık kuruluşundan alınabilir dendi.Tabi ki korkum şu elisa testi istenir mi yada önceden bursa da sağlık raporu alırken sorun yaşamayan arkadaşlar var mı aramızda ? Elisa testinin de rapora eklenmesini istemiyorum çünkü özellikle öyle bir test istemiyor kurum.Sadece sağlık raporu isteniyor ve sorulacak olursa bi devlet kurumunda sözleşmeli bi kadro için isteniyor. Yardımcı olursanız sevirim.

orhangazi zeytin tip merkezini oneririm.
Kan verirken istediginiz parametreleri söylersiniz giris yaparken,  antihive gerek yok bosuna.

Ne tur bir iş sizinki?
Gidecekseniz Bana ulastirsinlar iletisim bilgilerinizi, yardimci olayim ihtiyacinizda

« Son Düzenleme: Mart 09, 2018, 11:10:24 ÖS Gönderen: murti34 »

oneo27

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 09, 2018, 11:16:23 ÖS »
@murti34 normal devlet memuriyeti gibi risk oluşturmayan bir iş.. Yardımcı olabilirim derken siz orada mı çalışıyorsunuz?

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 09, 2018, 11:41:46 ÖS »
Hayir orda çalışmıyorum.  Sadece yetkilileri taniyorum, yeterli testler konusunda bilgi verebilirim  ki işiniz kolaylassin. Ama size uzak mesafede olabilir.

Yaptiginiz isi sordum, ozellikle kurum disinda; aile hekimligi de bazi sektorlere verebiliyor.  ozel lab ve hastanelerse; para kazanmak icin gerekli gerekli testler yapılıyor.

hikaye1111

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 10, 2018, 10:53:30 ÖÖ »
Hayir orda çalışmıyorum.  Sadece yetkilileri taniyorum, yeterli testler konusunda bilgi verebilirim  ki işiniz kolaylassin. Ama size uzak mesafede olabilir.

Yaptiginiz isi sordum, ozellikle kurum disinda; aile hekimligi de bazi sektorlere verebiliyor.  ozel lab ve hastanelerse; para kazanmak icin gerekli gerekli testler yapılıyor.

merhaba  .. ben dün hastaneye gittim  hoca ile  görüştüm   pek fazla  konuşmadık    sadice  söyledim  kan testi ve  akciger  kemik falan derken   yaptırdım  sadice  kemik ölcüme cihazı buzulmuş yapamadım   . doktur 10-15 gün içinde  sonuç çıkar  sakın ılacsız kalma  .
ilac bitmeden gel dedi   .. ama yine  randevu almam gerekmiş hemde bunun için hocanın  çalıştını günlere bakmam gerek  çunku artık tek bir  hoca ile  devam etmek istiyorum......
geçmiş olsun

oneo27

• Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 10, 2018, 11:52:36 ÖÖ »
@murti34 orhangazi bana çok uzak evet merkezdeyim ben yine de çok teşekkür ederim ilgin için.Özel bir hastane ile görüştüm oraya gideceğim ve sadece hemogram mı isteyeyim kan alırken? yeterli testler konusunda bilgi verirsen sevinirim @hikaye1111 senin ki neden o kadar uzun sürüyor onu anlamadım iş için rapor almıyor musun sonuçta?
« Son Düzenleme: Mart 10, 2018, 11:54:22 ÖÖ Gönderen: oneo27 »

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Mart 10, 2018, 01:03:18 ÖS »
Kan aldırırken hemogram ve açlık kan şekeri yeterli. Bunun dışında maddi imkanın varsa ALT AST Kreatinin de ekletebilirsin. İnceleyecek bir işyeri hekimi varsa, hepatit a ve b markerları da ekleyebilirsin.

İşyerinin ismini kesinlikle söyleme. Sorulursa ismine benzer bir isim uydur ve üzerine yazdır. Eryılmaz Tekstil se işyerin Eryaman Tekstil gibi yazdır. ;)

Ben kendim dizayn ettim kan raporumu. Onu kullanıyorum.

Onun dışında akciğer pa. grafisi, işitme testi, solunum fonksiyon testi,tetanoz aşısı kartı gibi rutinleri ekletebilirsin.
« Son Düzenleme: Mart 10, 2018, 01:42:13 ÖS Gönderen: murti34 »

oneo27

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 10, 2018, 02:02:06 ÖS »
çok teşekkür ederim @murti34 şey düşünüyorum bi de doktorlar sistemden görebilcek mi raporumuzu medulayı kapattırdım ama sorun olur mu ki rapor alırken görürlerse falan ?

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 10, 2018, 02:28:54 ÖS »
yok gormezler.. gorunur olsaydi bile hiv çalışmaya engel degil. kendini ifade ederdin.

oneo27

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Mart 10, 2018, 03:51:38 ÖS »
çok teşekkür ederim raporu alınca bilgilendirme yapacağım @murti34  hayırlısı hakkımda ne diyim

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Mart 17, 2018, 04:18:20 ÖS »
çok teşekkür ederim raporu alınca bilgilendirme yapacağım @murti34  hayırlısı hakkımda ne diyim

@oneo27 ne oldu haber yok senden 😉

oneo27

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Mart 19, 2018, 12:27:15 ÖS »
@murti34 kurumu zorladık biraz tek hekimli rapor olmuyor mu diye tamam olur dediler sonra hiç kan bile vermeden aldım raporu tabi özel hastaneden :) İş yerine verdim bakalım inşAlah bu aşamadan sonra bi sıkıntı çıkmaz :/