Mavi-Banner

Gönderen Konu: yeni bir hastane sabit bir doktor arayışı...  (Okunma sayısı 548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

degajman

• Yeni Üye
  • *
yeni bir hastane sabit bir doktor arayışı...
« : Şubat 28, 2018, 12:51:11 ÖS »
Merhaba
Yaklaşık 10 aydır Cerrahpaşa'da tedavi oluyorum.Başta herşey normal gibi gelirken şimdi test sonuçlarının geç çıkması ve her seferinde farklı bir doktorla görüşüyor olmam dolayısıyla hastane değiştirmek ve sabit bir doktor kontrolünde takip yaptırmak istiyorum.Eve yakınlığından dolayı Şişli Etfal ya da Okmeydanı hastanelerini düşünüyorum ama işleyişlerini ve doktor kadroları hakkında hiç bir şey bilmiyorum.Sizden bu hastaneler hakkındaki gözlemlerinizi ve  tavsiye edebileceğiniz doktorları öğrenmek istiyorum.

degajman

• Yeni Üye
  • *
Ynt: yeni bir hastane sabit bir doktor arayışı...
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2018, 11:31:38 ÖÖ »
Konunun tamamen dışına çıkılmış soru farklı bir soru istanbulda hiv konusunda hastane ve doktor tavsiyesi!Şişli Etfal ya da Okmeydanı araştırma hastaneleri hakkında bilgisi ve dr tavsiyesi olanlar yazarsa konu başlığı bir işe yarar...

niche

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2018, 04:39:26 ÖS »
selam ben yei tanı aldım kartal eğitim araştırma hastahanesinde tedaviye başladım bu hastahane hakkında bilgisi olan varmı

samurai

• Katılımcı Üye
  • *
  • hasbinallah ve ni'mel vekil...
« Yanıtla #3 : Mart 01, 2018, 05:07:37 ÖS »
@degajman ben okmeydanında tedavi görüyorum 1 doçent ve 1 uzman bayan hizmet veriyor. 1 ay öncesine kadar randevusuz bir şekilde gidip aynı gün muayenelerimizi olabiliyorduk. Yeni gelen başhekim randevulu sisteme geçilmesi talimatını vermiş. Doçent dr u pek sevdiğim söylenemez ama uzman dr bayağı anlayışlı bir insan.

Okmeydanını tavsiye edebilirim, aynı gün muayenemi olup kanı verip hemen hastanenin karşısında bulunan aczaneden ilacımı alıyorum. Kan sonuçlarımı e nabız veya  hastanenin internet sitesinden takip ediyorum. Referans dışı değer olmadığı sürece tahlil sonucu göstermeye dahi gitmiyorum. Eczanede güzel bir kardeşimiz var, ilacın bitmesine yakın hatırlatmak için arıyor saolsun. Ben hastaneden ve eczacımdan memnunum.

murti34

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 02, 2018, 10:43:34 ÖÖ »
selam ben yei tanı aldım kartal eğitim araştırma hastahanesinde tedaviye başladım bu hastahane hakkında bilgisi olan varmı
Merhaba
Kartal eah nden memnun olan da var olmayan da. Yatakli servis imkanlari iyi ama ben olsam Marmara unv hastanesi deniz hocayi seçerdim.
Selda Karakadioglundan randiman alamazsiniz  Eskiden marmaradaydi simdi kartalda oldugunu duydum.

degajman

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 02, 2018, 12:48:48 ÖS »
Şişli Etfal ile ilgili görüşü ve dr tavsiyesi olan?

Pozitifgulgul

• Üye
  • *
  • Pozitif bir ömür :)
« Yanıtla #6 : Mart 11, 2018, 02:17:16 ÖÖ »
Ben Haseki hastanesinde tedavi alıyorum randevusuz memnunum
🌹🌹🌹

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 11, 2018, 04:50:31 ÖÖ »
Selam @degajman
Cerrahpaşa da tedavi olduysan hasekiyede gelebilirsin. Hasekide Doc.Dr Filiz hanım var o pek polikliniğe bakmıyor ama bir sorun olursa danışıp yardım alabilirsin. Zeynep ve ayşegül inci adlı uzaman doktorlar o kadar sıcak kanlı anlayışlı ve bir o kadar konularında vakıfki arkadaş gibiler. Bunların dışında yine ayşegül ve ismini hatırlamadığım 2 doktor daha var onları tanımıyorum ama Filiz hanım kaynakli oldugunu düşündüğüm güncel tedavilere hakimler. :) Randevuyla gidiliyor genelde ama bir sorun  aciliyet olursa cat kapi gidip derdini anlatabiliyorsun yada öğlenden sonra araya sıkıştırılır senin randevunu. Kan hemen karsi binasında en yoğun zamanda bile yarim saat gibi bi sürede veriliyor takibinide internetten yapabilirsin. Eger eczacin yok ise hemen çıkışında haseki eczanesinden ilaçlarınıda temin edebilirsin.Umarım bi fikir edinmene yardımcı olabilmişimdir. Çok geçmiş olsun.
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)

Pozitifgulgul

• Üye
  • *
  • Pozitif bir ömür :)
« Yanıtla #8 : Mart 24, 2018, 06:18:54 ÖS »
Aynen öyle bende hasekinin hemen karsısındakı eczaneden TEM’in ediyorum ilaçları hiç bir sıkıntı olmuyor hatta tanıyorlar artık kadın direk soruyor nasıl gidiyor ne durum dasın diye sessiz sakin getiriyor ilaçları arkadan benim doktorum gönül hanım ama filiz hanımda her konuda çok ilgili
🌹🌹🌹

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #9 : Mart 24, 2018, 08:48:36 ÖS »
Selçuk Üniversitesi Tıp fakültesinde tedavi oluyorum. 2 yıldır da aynı doktor ile beraberim. Enfeksiyon da Şua hoca inanılmaz bir insan. Eğer konya ve çevresinde olan varsa mutlaka doktorumu tavsiye ederim.