Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv ve Yalnızlık  (Okunma sayısı 936 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Died

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Hiv ve Yalnızlık
« Yanıtla #15 : Şubat 23, 2018, 02:58:49 ÖS »

sevgili / es  bulmak pozotof/negatif  fark etmez kolay degil. ozveri ister  sabir  ister. ve birazda sans  ister..

Bu zamanda  bir  cok insan malesef  su veya  bu sebeplerden  dolayi yanliz kaliyor cunki bencil ve  ben merkezli bir  hayat yasaniyor genellikle...

hiv pozitif lerin de diger  tum insanlar  gibi sevgili/es bulma sanslari var  tabiki, ama zorluk ve engel bakimindan iki kat daha fazla sikintilari oldugu da  bir  gercek. En basta on yargilarin kirilmasi zorlugu var..

Benim tani oncersi cok hizli bir  hayatim vardi, genis bir  cevrem vs.. sevgilerim oldu , guzel birlikteliklerim oldu.. fakat simdi anliyorum ki ben bu iliskilerimin  o zamanlar degerini bilememisim..

Tani sonrasi kendmi bilerek kapattim herseye. tani dan buyana 4-5  aydir sex yapmiyorum , acikcasi sex aklima bile  gelmiyor ( normalde sex olmadan 3 gun bile dayanamayan birisi idim ), iliski  vs tum herseyi hayatim dan bilerek cikardim.Telefonumdaki tum uygulamalari, telefon numaralarini , vs  ne varsa sildim attim(sorun  bunlarin degil bunu da biliyorum )..

Artik daha bir farkli bakiyorum dunyaya, ic alemime dondum biraz ,bugune kadar  ihmal  ettigim hobylerim ve ailem ile daha fazla vakit  geciriyorum.. 

Evet her insan gibi  bende  bir sevgili bir  es isterim tabiki ...   Hayatini paylasacagi , aci tatli herseyi  paylasacagi birini kim istemezki....

Ama sahsen ben, suan tum kapilarimi kapatarak  kendi yaptigim hatanin cezasini kesiyorum kendime...
Elbette  bu omur boyu surmez , ama suan yanlizligi secmis durumdayim ...

Bu dunyada 5 dk sonrasinin garantisi yok elimizde. Yarinin  ne olacagini bilmiyoruzki.

insallah saglimiz ve huzurumuz yerinde olur  gerisi bos...
Bu site sakinlerinin %90'ı senin gibi inan ki tanıdan önce de seninki gibi hızlı bir hayatları vardı tanıdan sonra senin gibi hepsi her şeyden uzaklaştı ve daha içe döndüler. Senin yazdığın bu yorum bu sitenin %90'ınını özetliyor bence. Tanıdan önce çok sakin bir hayat yaşayıp da girdiği 1-2 ilişkiden dolayı bu virüsü kapan kimse yoktur varsa da şansızın da şanssızı kendileri

calx

• Güvenilir Üye
  • Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Şubat 23, 2018, 06:43:15 ÖS »
Yalnızlık bazen iyidir arkadaşlar.Benim eşim ve oğlum yazın 15-20 gün memlekete köye gidiyorlar.O 15 -20 gün bana çok iyi geliyor.bazen diyorum ulan bekarlık güzelmiş be diye.

Died

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Şubat 23, 2018, 09:40:05 ÖS »
Yalnızlık bazen iyidir arkadaşlar.Benim eşim ve oğlum yazın 15-20 gün memlekete köye gidiyorlar.O 15 -20 gün bana çok iyi geliyor.bazen diyorum ulan bekarlık güzelmiş be diye.
Haha. Bunu bekarken de düşünüyor muydun acaba? Bir de bu yönden bak

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #18 : Nisan 22, 2018, 10:24:34 ÖÖ »

sevgili / es  bulmak pozotof/negatif  fark etmez kolay degil. ozveri ister  sabir  ister. ve birazda sans  ister..

Bu zamanda  bir  cok insan malesef  su veya  bu sebeplerden  dolayi yanliz kaliyor cunki bencil ve  ben merkezli bir  hayat yasaniyor genellikle...

hiv pozitif lerin de diger  tum insanlar  gibi sevgili/es bulma sanslari var  tabiki, ama zorluk ve engel bakimindan iki kat daha fazla sikintilari oldugu da  bir  gercek. En basta on yargilarin kirilmasi zorlugu var..

Benim tani oncersi cok hizli bir  hayatim vardi, genis bir  cevrem vs.. sevgilerim oldu , guzel birlikteliklerim oldu.. fakat simdi anliyorum ki ben bu iliskilerimin  o zamanlar degerini bilememisim..

Tani sonrasi kendmi bilerek kapattim herseye. tani dan buyana 4-5  aydir sex yapmiyorum , acikcasi sex aklima bile  gelmiyor ( normalde sex olmadan 3 gun bile dayanamayan birisi idim ), iliski  vs tum herseyi hayatim dan bilerek cikardim.Telefonumdaki tum uygulamalari, telefon numaralarini , vs  ne varsa sildim attim(sorun  bunlarin degil bunu da biliyorum )..

Artik daha bir farkli bakiyorum dunyaya, ic alemime dondum biraz ,bugune kadar  ihmal  ettigim hobylerim ve ailem ile daha fazla vakit  geciriyorum.. 

Evet her insan gibi  bende  bir sevgili bir  es isterim tabiki ...   Hayatini paylasacagi , aci tatli herseyi  paylasacagi birini kim istemezki....

Ama sahsen ben, suan tum kapilarimi kapatarak  kendi yaptigim hatanin cezasini kesiyorum kendime...
Elbette  bu omur boyu surmez , ama suan yanlizligi secmis durumdayim ...

Bu dunyada 5 dk sonrasinin garantisi yok elimizde. Yarinin  ne olacagini bilmiyoruzki.

insallah saglimiz ve huzurumuz yerinde olur  gerisi bos...

Tek kelimeyle mükemmel @hk

Antivirus88

• Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Mayıs 18, 2018, 04:45:28 ÖS »
Çok duygusal bir konuya değinmişsın. Ben biseksüelim. 30 yaşındayım ve 20 yaşında 2 yıldır görüştüğüm erkek seks partnerim var (benim pozitif olduğumu bilmiyor). Ve bu aralar duygusal anlamda yalnız olduğumu hissediyorum. Ayrıca üniversiteden kız kankam var, onun arkadaşından (bayan) hoşlanıyorum. Açıkçası evlilik ve çocuk sahibi olmak için bir bayanla ciddi bir ilişkiye başlamayı çok istiyorum. Ama korkum ilerleyen dönemde pozitif olduğumu söylersem beni kabul etmeyip, arkadaşım ve tüm çevreme bu durumumu söyleyebilir. O nedenle korkum var.
Erkek seks partnerime bu cumartesi veda görüşmemiz olacağını söyledim. Telefon numaramı falan değiştirip bahsettiğim kızla yeni birşeylere başlamak istiyorum. Nasıl olur bilmiyorum.
Açıkcası biseksüel olmak daha zor, çünki hem bayana hem erkeğe ihtiyacınız var cinsel anlamda zaman zaman erkek zaman zaman bayan partner istiyorsun.
En kolayı durumda yalnızlık. Ama o da korkutuyor, yoruyor, hayatın tadını kaçırıyor.
Hakkımızda hayırlısı...

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #20 : Mayıs 18, 2018, 09:18:47 ÖS »
Merhaba @Antivirus88 umarım erkek partnerinle korunuyorsundur. Haberi yok dedin pozitif olduğundan. Bilinçli biri olduğunu düşünüyorum ve ona göre hareket ediyorsundur. Erkekle olan ilişkini bitirip bayanla mı başlamak istiyorsun? İşin gerçekten zor. Seni gerçekten seven bir bayan bulman lazım. Kolay kabul edilebilir bir durum değil çünkü...

Antivirus88

• Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Mayıs 18, 2018, 11:59:57 ÖS »
@Angelowic Elbette korunuyorum ve de ilaca basladigim ilk aydan beri rna negatif. Hep korundum iliskilerimde ama buna ragmen enfekte oldum. Neyse konuyu değişmeden... Evet, duzenli bir ilişkim bir ailem olsun, çocuğum olsun istiyorum. Hayatimda ilk kez bir erkekle seksten vazgeçmeye, erkek seks partneri olmadan devam etmeye karar verdim. Yapabilir miyim bilmiyorum. Kizdan inanilmaz hoşlaniyorum, ama sokakta tatli yakisikli bir erkek gorunce de bakiyorum :)   Ne olacak bu halim :)

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #22 : Mayıs 19, 2018, 12:21:59 ÖÖ »
Gerçek sevgi ya da aşk varsa, hiv miv dinlemez bu iş emin olun... Hiv olayını ayrılık sebebi yapan gerçekten sevmiyodur bu net.. Ötesi yok, o sebeble kabul etmez terk eder diye korkmayın, aksine hiv bizi gerçekten seven birini anlamak için biz koz :)

Ama söylüceğiniz zamanda önemli tabii, kendinizi tamamen ifade edip tanıttıktan sonra, birlikte yeterli zamanı geçirdikten sonra söyleyin.. Ben öyle yaptım ve hiçbişi kaybetmedim, kaybetmeyi göze alarak söyledim zaten.. Bi çoğunuz biliyo, tanı aldığım da sevgilim vardı ve beni terk etmişti. Ee şimdi anlıyorum ki, duygular %100 gerçek ve saf olunca, ne olursa olsun yanında kalıyosun.

Bu arada o kızla bi yola girersen, erkekleri silmen lazım, bunun bisexi gayi lezbiyeni olmaz.. Sadakat herkes için sadakattır. Birini severken bi başkasını arzuluyosak o ilişki zaten mantık ilişkisinden ibarettir
Su gibi berrak yeni bi hayat.