Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv  (Okunma sayısı 1201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hüseyin2121

• Ziyaretçi
Hiv
« : Ocak 19, 2018, 10:35:56 ÖÖ »
Benim elimde kuru kan fark ettim elimi agzıma getirmiştim test yapmam gerekiyormu 20 gün once

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Hiv
« Yanıtla #1 : Ocak 19, 2018, 10:47:46 ÖÖ »
Hiv kurumuş kandan bulaşmaz. Mcdonalds'a falan gittin de kurumuş ketçap olmasın o elindeki?
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ocak 19, 2018, 11:10:27 ÖÖ »
Benim elimde kuru kan fark ettim elimi agzıma getirmiştim test yapmam gerekiyormu 20 gün once
İnsan elinde nasil kuru kan kesfeder?
Sabah uyandim elimde bobregim duruyordu.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #3 : Ocak 19, 2018, 02:01:58 ÖS »
2 cevap kopardı beni :) sevgili mavera çok güldüğüm için cocuğumun düşme riski var  mı acaba ? Şu an telaş içindeyim  :-[
Su gibi berrak yeni bi hayat.

hikaye1111

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2018, 03:20:34 ÖS »

öyle  şekilde bulaşmaz  .... sonra  artık dikkat et ..   ama  cvp lar çok güzeldi .. çok güldüm ..
geçmiş olsun

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ocak 19, 2018, 04:50:55 ÖS »
babam ve oğlum filminde gelin bağırıyor ya;

hüssiyiiiiinnn hüssiyyyiiinnn diye

benimde bağırasım geldi   >:(

cevaplar guzeldi.

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2018, 05:23:36 ÖS »
İnsan elinde nasil kuru kan kesfeder?
Sabah uyandim elimde bobregim duruyordu.
  ;D  ;D ;D

rekli35

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2018, 08:23:40 ÖS »
Benim olayımı yanıtlamıyorsunuz ama bu tür sorulara forumda yer veriyorsunuz.

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 21, 2018, 11:22:02 ÖÖ »
Sıkıntı neydi ki  :o

candleght

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ocak 21, 2018, 01:55:11 ÖS »
şu bulaşı ortamı ve ilişik reaksiyonlarını arkadaşlar öğrenmekte zorluk çekiyorlar. ben de tekrar üzerine sorayım daha açıklayıcı olsun, bu virüsü ilişki şekli ne olursa olsun, ilişki öncesi birbirlerine yakınlaşmak için nikah gibi test olarak birleşen hastalığı olmayan negatif iki kişi ilişki kurduğu zaman vücut üretmiyor dimi?

mehmet0909

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ocak 21, 2018, 02:51:04 ÖS »
Regl kardeş derdini söylersen derman oluruz..

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Ocak 21, 2018, 06:04:03 ÖS »
şu bulaşı ortamı ve ilişik reaksiyonlarını arkadaşlar öğrenmekte zorluk çekiyorlar. ben de tekrar üzerine sorayım daha açıklayıcı olsun, bu virüsü ilişki şekli ne olursa olsun, ilişki öncesi birbirlerine yakınlaşmak için nikah gibi test olarak birleşen hastalığı olmayan negatif iki kişi ilişki kurduğu zaman vücut üretmiyor dimi?

İki kişi birbirini çok çok çok severse çocukları oluyor ya. İki kişi de çok çok çok ayıp şeyler yaparlarsa da hiv oluşuyor ceza olarak.

Saçmaladım tabi ki ortada hiv yoksa kendi kendine oluşmuyor. Birinin başkasından alarak başkasına bulaştırması lazım. İşin kötü yanı sadece dışardan bakarak kimde hiv var kimde yok bilmek imkansız.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

candleght

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Ocak 21, 2018, 06:14:41 ÖS »
herhangi bir cinsel yönelim üzerine isnatçı fobi yaratan arkadaşlar adına değerli yanıtların için teşekkürler.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Ocak 21, 2018, 06:15:57 ÖS »

Bak herkes yardım etmek isteyen varmış sor sorunu tekrar, söz sana yayınlayacağım. @mehmet0909 sen kaşındın  ;)

rekli35

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Ocak 21, 2018, 07:02:06 ÖS »
Teşekkür ederim.  Zaman verdiğiniz için.  Lütfen alay etmeyiniz.  Yaşça büyük sayılabilecek evli çocuklar ı olan birisiyim. Bir hata yaptım izmir e gezi için gittiğim bir dönem de genelev de korunmasız oral verici daha sonra da Alsancak Bornova sokağında bir travesti ye gittim. Tarzım olmaması na rağmen macera olsun diye yaptım.   Prezervatif i kendisi getirdi bana taktı.  Travesti bence çift cinsiyetli ydi herhalde yani penisi de vardı.  Testlerim negatif çıktı.  Ama çok belirti yaşadım.  Kışın grip bile olmayan ben olaydan 10 gün sonra faranjit olmuştum tukurugum yapışkan tükürük oldu sanki kurudu. Tukurugum uzağa gitmiyor ağzımın kenarında kalıyor du. Ateş ve mide bulantısı kusma haric herseyi yaşadım.  Bir dönem 5-6 kiloda verdim gece terlemeside oldu kesin hiv kaptım diyordum.  Su anda kalan belirtilerim dil beyazlıģı çene altında hafif şişlik birazda kuvvetsizligim var eskisi gibi değilim.  Travesti  kullanılmış veya kullandığı prezervatif i bana takmış olabilir mi?  Ayrıca anal bölgesini kremlemisti ve elini yüzüme gözüme sürmüştü.  Ben onunla tam ilişki yapmadım sadece arka tarafına biraz sürtündüm boşalma falan olmadı.  Bana kısa bir süre prezervatif üzerinde n oral yaptı öpüşme sevişme olmadı ama oda çok havası zdı.
Testlerim 10, 16, 30, 44, 62, 76, 88, 102,  185.  Gün lerde 4. Nesil test üniversite hastaneleri ve eğitim Araştırma Hastanelerinde 4 farklı hastane.  16 ve 88 , gün istanbul Ahenk laboratuar ında hiv rna pcr.
Test olmak istemiyorum kan vermek sanki beni hasta ediyor ama siz ol derseniz olacam bu testler güvenilir dir umarım veya Kasıtlı olarak tanı vermemiş olmazlar degil mi
Bu olay sayesinde sizlerin ne kadar zorluk yaşadığı nızı anladım.