Mavi-Banner

Gönderen Konu: %100 Korunmak Mümkün mü ?  (Okunma sayısı 573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Supremezzz

• Yeni Üye
  • *
%100 Korunmak Mümkün mü ?
« : Ocak 09, 2018, 03:27:22 ÖS »
Merhaba, uzun zamandır cinsel bir açlık hissediyorum ve bu hayatımı neredeyse maffediyor. Bekarım ve her hangi bir sevgilim yok bu yüzden bir hayat kadını ile görüşeceğim ancak HIV ve direkt olarak vücut sıvısı ile bulaşabilen enfektanlardan nasıl korunabileceğim konusunda öneriye ihtiyacım var.

Bazı markaların sattıkları ve spermotisit içerikli nispeten kalın condom kullanmayı düşünüyorum ve kullanımına tamamiyle uymayı düşünüyorum.

Bu korunma yöntemine ek olarak eczaneden PEP korunma yöntemini kullanmayı düşünüyorum ilacı dışarıdan eczaneden kendim alarak. İlacı kullanan ve düşüncelerini paylaşacak bir arkadaşım var mı acaba forumda ?

En güvenli seks hiç seks yapmamak ancak artık hayatıma engel oluyor. Korunmalı seks yapsam dahi 45 gün sonrası elisa yöntemi ile testimi olacağım ancak tedbirini almak gerek en başta değil mi :)

İyi hayatlar

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: %100 Korunmak Mümkün mü ?
« Yanıtla #1 : Ocak 09, 2018, 04:46:04 ÖS »
Pep tedavisi korunmalı ilişkide önerilmez. Her ilişkinden sonra pep mi alacaksın 1 ay?

Normal ve iyi bir markanın kondomunu alarak güvenli seks yapabilirsin.

Çok eşli ilişkiye girenlerin gene de check up amaçlı hiv testi olması öneriliyor tabi.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ocak 09, 2018, 05:22:05 ÖS »
Demir adam zirhi ve titanyum kondom kullan.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #3 : Ocak 09, 2018, 08:14:12 ÖS »
sen  beynine geçir  kondomu  bence !!!!!!

pep tedavisi gidip bim'den  5 liralık kondom almaya  benzemez

bir pep tedavisi minimum 1200 lira  ve  enfeksiyon doktorunun  reçete  etmesi gerekli

dışardan  bakılınca  herşey  güllük gülistanlık .

keşke  beyni yıkayıp tertemiz  pırıl pırıl  yapabilen çamaşır  suyunu  icat etseler  bilim adamları

tüm  cahillerin  beynini yıkayıp pırıl  pırıl  yapsak   etraf  pırıl pırıl olurdu
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

pozitifbirey07

• Üye
  • *
  • La Vittoria Sara Nostra
« Yanıtla #4 : Ocak 09, 2018, 10:43:53 ÖS »
'' En güvenli seks hiç seks yapmamak '' demişsin.

Hiç yapma sen  ;)

Air

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ocak 09, 2018, 11:31:49 ÖS »
A.ö olay komiksin😎..Cidden hayatta çok ilginç ınsanlar varya

genjutsu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ocak 10, 2018, 12:09:47 ÖÖ »
Hayatımda bundan daha sacma cok az şey duydum sanirim. Hem korunacaksin hem de pep tedavisi mi goreceksin? Şeker sanki o ilaçlar. Onun yerine hayat kadinini teste gotur. Negatif cikarsa birlikte ol. Ama ya testten 1 gun once enfekte olduysa?? Eyvah!! cikmaz ki testte. E napicaksin? Bence sen seksi unut. Gerek yok yazik.
« Son Düzenleme: Ocak 10, 2018, 12:12:27 ÖÖ Gönderen: genjutsu »

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 10, 2018, 03:35:19 ÖÖ »
Valla sexsizlikten ölüp bittiysen her ilişkide pep kullanmak yerine partnerine test yaptır daha masrafsız. Hem karşındakine de dürüst olmuş olursun. Tabi o zaman kaçıp gider mi orasını bilemem :D 
Zamanla kondom kullanmasam da olur nasılsa pep alıyorum diyebileceğini öngörüyorum ben senin. Piyasada onlardan çok var.
Tak kondomu bak keyfine.