Mavi-Banner

Gönderen Konu: POZİTİF DOSTU DOKTOR, HASTANE VE KURUMLAR.  (Okunma sayısı 606 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
POZİTİF DOSTU DOKTOR, HASTANE VE KURUMLAR.
« : Mayıs 27, 2018, 08:02:26 ÖS »
Pozitif arkadaşlarımızdan gelen istek üzerine, pozitiflere ayrımcılık yapmayan doktor, hastane ve kurumların bilgisini bu başlık altında topladık.

YEDİKULE GÖĞÜS HASTANESİ
Zeytinburnu - İstanbul

[email protected] rumuzlu üyemiz pnömotoraks ameliyatı esnasında bir sorunla karşılaşmadığını bildirdi.

KARTAL EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ
Kartal-İstanbul

Green rumuzlu üyemiz Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi 3. Genel cerrahi de doc.dr. yunus emre altuntaş ı tavsiye etti. Ameliyatını 3. Genel cerrahi de başka doktorlar yapmış ve onlarla da sorun yaşamamıştır.

MİLANO KLİNİK HAİR SAÇ EKİM MERKEZİ
Şişli-İstanbul 0212 215 55 71

Güneyinincisi rumuzlu üyemiz saç ekim konusunda bir ayrımcılığa uğramadığını ve kendisinden piyasayla aynı oranda bir ücret talep edildiğini bildirdi.

Yrd. Doç. Dr. FATMA PELİN CENGİZ
BEZMİALEM ÜNİVERSİTE HASTANESİ- DERMATOLOJİ CİLDİYE
Fatih-İstanbul

Penthos rumuzlu üyemiz tarafından, tanı alma sürecinde kendisine hoşgörülü davrandığı için önerilmiştir.

AYŞEGÜL BAHAR Beslenme uzmanı-Diyetisyen
AMERİKAN HASTANESİ KARŞISI ÖZEL MUAYENEHANE
Şişli-İstanbul

Firstpozitive arkadaşımız hiv ilaçları hakkında bilgisi  olduğu için tavsiye etti

Sizlerde kurum ve doktor adı paylaşarak destek olabilirsiniz diğer pozitif arkadaşlarımıza.
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2018, 11:19:36 ÖÖ Gönderen: iss »
Sakladığın sır senin esirindir.
Açığa vurursan sen onun esiri olursun.

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: POZİTİF DOSTU DOKTOR, HASTANE VE KURUMLAR.
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2018, 09:21:53 ÖS »
Işte budur bizlere rehber görevi görecek bir liste oluşması hepimizin rahat hizmet almasını sağlayacaktır inşallah bu başlık adı altında gereksiz muhabbet dönmez ve sadce bizlerin hemen ulaşabileceği hekimlerim branş vede isimleri olur. Inaniyorum ki cok yakinda bir cok bilgili donanimli doktorlaimizinda adlari eklenecek.
Emeğim icin teşekkür ederim sayın @iss
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2018, 09:23:40 ÖS Gönderen: Penthos »
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)
Ağustos 2018  11  ;)

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Mayıs 27, 2018, 09:23:41 ÖS »
Bu konuyu sabitlenmistir.Umarım listemize yeni doktorlar eklenir.
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2018, 09:24:29 ÖS Gönderen: Fatih »

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2018, 09:33:40 ÖS »
Işte budur bizlere rehber görevi görecek bir liste oluşması hepimizin rahat hizmet almasını sağlayacaktır inşallah bu başlık adı altında gereksiz muhabbet dönmez ve sadce bizlerin hemen ulaşabileceği hekimlerim branş vede isimleri olur. Inaniyorum ki cok yakinda bir cok bilgili donanimli doktorlaimizinda adlari eklenecek.
Emeğim icin teşekkür ederim sayın @iss

Rica ederim ne demek aslında forumda olması gereken önemli mir mevzuya ön ayak oldun ben teşekkür ederim. Forum sakinlerinden yeni isimler gelirse onları en üste aktarırım ilave yaparım baştaki iletiye.

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 28, 2018, 07:14:06 ÖÖ »
Sayın @iss   sizden bir iki ricam olacak.

Birincisi mutlaka listede olması gereken bi doktor bezmialem hastahane si ana binadaki dermotoloķ Dr. Ögr. Üyesi Fatma Pelin CENGIZ   hanım. Ben tani almamıştım kendisine gittiğimde doku vb. Testleri sonucu ilk bana pozitif olabileceğimi bunun tedavisinin çok basit olduğunu naif ve bilgili bir şekilde izah etmişti hatta westernblot sonucun gelip tedaviye başlama aşamasında tekrar muayne etti ve en ufak bir olumsuzluk yaşatmadi bence bu hocamızında adı listede olmalı.

İkincisi ise doktorlarımızın branşları anlam ifade etmeksizin arama yapıldığında bulunması açısından isimlerinin yanlarına mesela dermetolog cildiye gibi ibarelerle iliştirilse güzel olmazmi.?
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)
Ağustos 2018  11  ;)

firstpozitive

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Mayıs 28, 2018, 10:55:36 ÖÖ »
Beslenme danışmanı Diyetisyen Ayşegül Bahar. Amerikan hastanesi karşısı Nişantaşı tarafında muayenehanesi. İlaç tedavilerini de biliyor, doğru yönlendirir.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #6 : Haziran 28, 2018, 07:01:21 ÖS »
selam @iss çok güzel bir konu açıp paylaşım yapmışsın, seve seve doktorumu da ekleyebilirsin listeye. gönül rahatlığı ile gidebilir tüm dostlarımız. İnanılmaz bir insandır <3

Doç. Dr. Şua SÜMER - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - KONYA

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Haziran 28, 2018, 09:47:27 ÖS »
selam @iss çok güzel bir konu açıp paylaşım yapmışsın, seve seve doktorumu da ekleyebilirsin listeye. gönül rahatlığı ile gidebilir tüm dostlarımız. İnanılmaz bir insandır <3

Doç. Dr. Şua SÜMER - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - KONYA

Ben seni hep İstanbul sanıyordum nedense dostum. Yazmasına yazayım ama bence enfeksiyon doktorlarını buraya yazmamalıyız çünkü zaten onlar rutin. Dısarda işimize yarayacak doktorlar eklemeliyiz

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 28, 2018, 09:56:39 ÖS »
Üniversite sebebiyle buradayım 4 yıldır ama çok az kaldı :)
Yok doğru biliyorsun İstanbul Bakırköy'de oturuyor ailem. Yazları da kuşadasındayız  bir evimiz de orada.
Ben çok faydasını gördüm çok melek gibi bir insan, umut ışığı gibi birisi 😇
Haklısın çoğu enfeksiyon hastalıkları doktorları dostumuz gibiler, belki de çok sevdiğimdendir kendi doktorumu ondan yazdım birden @iss olur tabi ama listeye eklemesen bile yorumlarda dursun ismi, belki de civarlarda ihtiyacı olan birileri gidip faydalanabilir :)
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2018, 10:04:52 ÖS Gönderen: Angelowic »

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Haziran 28, 2018, 10:39:32 ÖS »
Üniversite sebebiyle buradayım 4 yıldır ama çok az kaldı :)
Yok doğru biliyorsun İstanbul Bakırköy'de oturuyor ailem. Yazları da kuşadasındayız  bir evimiz de orada.
Ben çok faydasını gördüm çok melek gibi bir insan, umut ışığı gibi birisi 😇
Haklısın çoğu enfeksiyon hastalıkları doktorları dostumuz gibiler, belki de çok sevdiğimdendir kendi doktorumu ondan yazdım birden @iss olur tabi ama listeye eklemesen bile yorumlarda dursun ismi, belki de civarlarda ihtiyacı olan birileri gidip faydalanabilir :)

Tabiki de dursun zaten pek bir katkı yapan olmadı. Pozitif bireylerin hic bir uğramadığı bir ülke olduğunda bizlerde böyle konuları konusmak durumunda olmayız.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Haziran 28, 2018, 10:43:32 ÖS »
Zamanla katkılar olacaktır.
1 aylık bir konu bu.Demekki hasta olmuyor millet.ayrıca bir doktora ihtiyaç duyulmuyor.zamanla yaşımı ilerledikçe katkılar artacaktır.

Ankagogh Poz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Haziran 28, 2018, 10:57:01 ÖS »
Ben İzmir'deyim şuan. Buca'daki aile hekimim HİV Pozitif konusunda o kadar anlayışlı  bir insan çıktı ki. Sonra İzmir ASAL'da hiç bir ön yargı ile karşılaşmadım(muafiyet için uğraşıyorum). Durumu gören memur bey bile ilaçlar çok iyi artık dedi şaşırdım. Sevkimin yapıldığı hastanedeki enfeksiyon doktoru da çok iyiydi. Artık çok yaygınlaştı dedi. Eğer bu şekilde yayılırsa hepatit sifiliz gibi normalleşecek dedi. Ön yargıların yıkılması üzerine çok konuştuk.

ghpa

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 28, 2018, 11:01:09 ÖS »
istanbul cerrahi hastanesi de cerrahi operasyon konusunda hiç bir sorun çıkarmıyor.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 28, 2018, 11:35:48 ÖS »
Değişiyor dünya, insanlar değişiyor. İyileşiyorlar 🌷🌷🌷

heavy-stuff

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Temmuz 02, 2018, 10:46:22 ÖÖ »
arkadaslar Koc Universitesi Hastanesi konusundaki fikirlerimi cok kez burda paylastim. Hiv dostu hastane konusunda ulkenin en iyi kurumu.
ayrica diger bir HIV dostu saglik kurumu ise Centrium KBB hastanesi, Zincirlikuyu semtinde
vertigo, bas boyun cerrahileri, plastik cerrahi konusunda dal hastanesi

tecrubelerinizi paylasmaya devam etmenizi rica ederim