Mavi-Banner

Gönderen Konu: 1 aydır başıma gelmeyan kalmadı :)  (Okunma sayısı 528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
1 aydır başıma gelmeyan kalmadı :)
« : Aralık 09, 2017, 11:40:59 ÖS »
Selam  gençler  ve  kendini  genç hissedenler, içip içip ayılanlar, gezip  gezip bayılanlar, hornet'te  fink atıp  durum  güncelleyenler, platonik  aşk  yaşayıp  whatsup'tan  çevrim  içi  durumuna  bakıp  ne  yaptığını  kestirmeye  çalışanlar,

BEN  GELDİM ULEYNNNNNNNNN  ;D ;D ;D ;D ;D

1 aydır  yoktum baktım ki forumu fobikler  basmış, bundan  sonra  ayağınızı denk alınız  fobik  arkadaşlarım :))

geçen ay tam  krediler  borçlar  bitti  derken  sabah  bir  kalktım  dizüstü bilgisayarımı açmaya  çalıştım 'out of  order '  yetti  gala  benden  bu  kadar  deyip  kendini  kapattı. Ömrünü  doldurdu .MayışIMI  alır almaz  gittim aldım  bir adet  ve  forumdayım...........

bu arada  yaklaşık 3 ay önce  ilaç  değişikliği yaptığımdan dolayı  heryerim  kabarıyor  kaşınıyor  ve  yara  oluyor demiştim  ya, onunda  sebebini  buldum  yatak  odamı  yatağımı tahta  kuruları basmış  meğersem  :( :( :(

bu  1 aylık zaman  zarfı  içinde  komple  ev ilaçlatması  yaptırdım 2 defa ayrıca bende 5-6 sefer ilaçlama  yaptım. Ve yatak  odası  takımımı  baza  ve  baza  takımımı daha  3 senelik  olmasına  rağmen  direkt  çöpe attım.

Evrene  gönderdiğim tüm mesajları evren  galiba  yanlış  anladı  nedense  bu  sene  paso  si....ld... m...... :)

simdi içimizden  herşeye  muhalefet  eden  cahiller ayyy  ne  kadar  pis  demek ki diyebilirler .Aksine  her gün uyandığım zaman  ya da 2 günde  bir  mutlaka  evi  dip  bucak  çamaşır  suyu  ile  siler temizlerim.

1 atleti  yada iç çamaşırını sadece 1 gün giyerim  bazıları gibi  5 gün üzerimde  durmaz.  merak  edenler  internette  araştırsın  bkz. Tahta  kurusu neden  olur, nasıl mücadele  edilir ..

@Mavera  arkadaşım  bunların  hep nazardan  olduğunu  söyledi :) inanırım  güzellik başa  bela  ahahahahaah

işte  geldim  burdayım tekrardan  :))

hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

can_can

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: 1 aydır başıma gelmeyan kalmadı :)
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2017, 11:54:55 ÖS »
Hoşgeldin arkadaşım :)

Sensizlik zordur bu sitede. Garipler bak sen nerdesin diye başlık bile açmışlar. Ne yapalım, kolumuz kanadımız kırık gib oluyor sizler olmayınca :)
Ey hayat, seni bu kadar kıymetli tutuşum, ölüm sayesindedir.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2017, 11:59:42 ÖS »
@can_can  hoşbuldum  arkadaşım  insan  alışınca  kopması zor  oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SU3k5aZPGnE

arada  kaçmak  lazım  ;D
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Aralık 10, 2017, 12:39:41 ÖÖ »
Selam  gençler  ve  kendini  genç hissedenler, içip içip ayılanlar, gezip  gezip bayılanlar, hornet'te  fink atıp  durum  güncelleyenler, platonik  aşk  yaşayıp  whatsup'tan  çevrim  içi  durumuna  bakıp  ne  yaptığını  kestirmeye  çalışanlar,

BEN  GELDİM ULEYNNNNNNNNN  ;D ;D ;D ;D ;D

1 aydır  yoktum baktım ki forumu fobikler  basmış, bundan  sonra  ayağınızı denk alınız  fobik  arkadaşlarım :))

geçen ay tam  krediler  borçlar  bitti  derken  sabah  bir  kalktım  dizüstü bilgisayarımı açmaya  çalıştım 'out of  order '  yetti  gala  benden  bu  kadar  deyip  kendini  kapattı. Ömrünü  doldurdu .MayışIMI  alır almaz  gittim aldım  bir adet  ve  forumdayım...........

bu arada  yaklaşık 3 ay önce  ilaç  değişikliği yaptığımdan dolayı  heryerim  kabarıyor  kaşınıyor  ve  yara  oluyor demiştim  ya, onunda  sebebini  buldum  yatak  odamı  yatağımı tahta  kuruları basmış  meğersem  :( :( :(

bu  1 aylık zaman  zarfı  içinde  komple  ev ilaçlatması  yaptırdım 2 defa ayrıca bende 5-6 sefer ilaçlama  yaptım. Ve yatak  odası  takımımı  baza  ve  baza  takımımı daha  3 senelik  olmasına  rağmen  direkt  çöpe attım.

Evrene  gönderdiğim tüm mesajları evren  galiba  yanlış  anladı  nedense  bu  sene  paso  si....ld... m...... :)

simdi içimizden  herşeye  muhalefet  eden  cahiller ayyy  ne  kadar  pis  demek ki diyebilirler .Aksine  her gün uyandığım zaman  ya da 2 günde  bir  mutlaka  evi  dip  bucak  çamaşır  suyu  ile  siler temizlerim.

1 atleti  yada iç çamaşırını sadece 1 gün giyerim  bazıları gibi  5 gün üzerimde  durmaz.  merak  edenler  internette  araştırsın  bkz. Tahta  kurusu neden  olur, nasıl mücadele  edilir ..

@Mavera  arkadaşım  bunların  hep nazardan  olduğunu  söyledi :) inanırım  güzellik başa  bela  ahahahahaah

işte  geldim  burdayım tekrardan  :))

hoşgeldin

bu yazdıklarına 5 kadeh votka içip, 1 adet ex atıp , çok çok guzel cevap vereceğim hatırlat bana olur mu?

saat su an 00.34 yenı okudum , destan yazmaya halim yok şu an, çunku viskim bitti.

Darkness

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Aralık 10, 2017, 12:52:16 ÖÖ »
Bu ne alçakgönüllülük. Tanrım zirvedeyim sesin duyulmuyooooo 8)

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #5 : Aralık 10, 2017, 12:52:57 ÖÖ »
Ayy kıyamam yaa, nelerle uğraşmış. hoşgeldin forumun espirik moderatoru :) sevindim tekrar dönmene. Boşver sen evrene falan mesaj yollamayı, gir bizlere mesaj yolla :)
Su gibi berrak yeni bi hayat.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Aralık 10, 2017, 12:56:21 ÖÖ »
Bu ne alçakgönüllülük. Tanrım zirvedeyim sesin duyulmuyooooo 8)

@Darkness   heralde  bebeğimmmmm   heraldeeeeeee  ;D

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Aralık 10, 2017, 01:00:25 ÖÖ »
Ayy kıyamam yaa, nelerle uğraşmış. hoşgeldin forumun espirik moderatoru :) sevindim tekrar dönmene. Boşver sen evrene falan mesaj yollamayı, gir bizlere mesaj yolla :)

@TransBeril  profiterol  gibi karısın  he  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

evrene  mesaj yollamayı  bırakıyorum  burdan  taliplerime  sesleneyim bari

https://www.youtube.com/watch?v=uj6nirKcst0

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #8 : Aralık 10, 2017, 01:17:17 ÖÖ »
Sen talipte bulursun, herşeyide bulursun anam. Ya vallahi iyi ki geldin cidden çok sevindim, forum gülücüklere boğuldu yeniden. Sen yokken cenaze evi modundaydık, çift ledli flash gibi aydınlattın ortalığı  8)
Su gibi berrak yeni bi hayat.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Aralık 10, 2017, 01:23:51 ÖÖ »
Terzi misali kendi söküğümü dikemiyorum.Benimde  karşıma  ya  cıvık  yada  yılışık tipler  çıkıyor.Çıkmadı  ki  bir aklı  başında  birisi amannn  neyse 

bu arada  Gülse  Birsel 'in aile arasında  adlı  filmi  vizyona  girdi. Ben çok  beğendim  ve  filmde   trans bir bireyimizde  şarkıcı  rolünde  oynuyor. Kadrosu da  sağlam  ve kaliteli tavsiye ederim .

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Aralık 10, 2017, 02:27:34 ÖÖ »
@acısada_öldürmez :) istiklal caddesi inci pastanesine profiterol yemeye  gitmek için çok geç bir saatte okudum seni.

Sen profiterol aklıma düşürunce çok başka bir şey yazacakken tamamen unuttum.:)

JR

• Katılımcı Üye
  • *
  • Üzme tatlı canını. Gülsene biraz ?
« Yanıtla #11 : Aralık 10, 2017, 08:04:54 ÖÖ »
Ooo hoşgeldiniz efendim buyrun buyrun. Özledik seni aö  ;D
<3

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Aralık 10, 2017, 09:35:11 ÖÖ »
Hoşgeldin @acısada_öldürmez  sen gitme zaten hiç yaa :) Bu arada ne çekmişsin :) Geçmiş olsun!
@TransBeril  bri arkadaş da bir seferinde 'cenaze evi' benzetmesi yapmıştı. Benimle birlikte bi çok üye bayağı bir çıkışmıştık ona. Ama senin niyetinin bu olmadığını biliyorum. Esprili bir mesajın içinde geçtiği için o ifade ciddi olmadığının farkındayım. Ama ben yine de söylemek istiyorum ki burası cenaze evi değil ve çok şükür hiçkimse de ölmüyor ;)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Aralık 10, 2017, 11:41:33 ÖÖ »
@yasar4236 ben sana cevap verdim. Bak:

http://hivveaids.net/index.php?topic=4287.msg38015#msg38015

Hep 'en son soruyorum bak söz valla son soruyorum bi daha soruyorum ama bu en sonun sonucusu' diyorsun. Hala daha şımarık çocuk gibi ne yapıyorsun? Çok yanlış kayaya çattın. Acısadaöldürmez hiç acımaz seni siteden uzaklaştırır. Benden söylemesi. Bırak artık burada soru sormayı. Çok büyük ihtimal negatifsin. 90'da ücretsiz elisa ol tasdik ettir. KONDOM KULLAN HER ZAMAN! Daha da buraya yazma. Çok kızar Acısada. Bir de gelip kendi başlığını işgal ediyorsun ya.
« Son Düzenleme: Aralık 10, 2017, 11:43:40 ÖÖ Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #14 : Aralık 10, 2017, 12:03:04 ÖS »
yin konunun içine  şıçan  bir fobik, neyse daha  yeni kalktım  uykumu  aldım :) sabah türk kahvemi yudumluyorum, sıcacık sobam  yanıyor. Dışarıda  yağmur  kedilerimde mırıl mırıl mırıldanıyor. Bugün çok sakinim vesselam

hepinize ayrı ayrı ayrı  sevgilerimi aps ile  gönderiyorum. Bende özlemişim  valla forumu