Mavi-Banner

Gönderen Konu: Test sorusu  (Okunma sayısı 519 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

07antalya07

• Yeni Üye
  • *
Test sorusu
« : Aralık 01, 2017, 02:18:55 ÖS »
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Moderatör arkadaşlar biliyorum fobikliğe kızıyorsunuz ama napayım beynime söz geçiremiyorum. Yapmamam gereken bir hata yaptım ve korumasız ilişki yaşadım. Antalya'da bir özel laboratuvar buldum ve iletişime geçtim. 17. gün gelin p24 antijeni testi gibi bir şey söyledi yaparız ve kesin sonuç alırız dedi. Doğruluk payı nedir? ona göre boşuna para vermeyeyim. Şimdiden teşekkür ederim.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Test sorusu
« Yanıtla #1 : Aralık 01, 2017, 02:57:18 ÖS »
http://hivveaids.net/index.php?topic=3143.0

Bütün bilgiler burada. Hiv duo ultra ise 14. günden sonra olabilirsin içini rahatlatmak için, ama her halükarda 90. günde elisa ile teyit önerilir. Ayrıntısını başlıkta okuyabilirsin. Lütfen tekrar tekrar sorma.

HER ZAMAN KORUN! Beynine söz geçiremiyorsan, psikiyatri uzmanına giderek tedaviye başlayabilirsin. Takıntı, obsesyon, depresyon vs bunlar hepsi bilinen ve çok güzel tedavileri olan hastalıklar.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.