Mavi-Banner

Gönderen Konu: Yarın ilk genyova  (Okunma sayısı 222 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sıkıntı buyuk

• Üye
  • *
Yarın ilk genyova
« : Kasım 27, 2017, 06:58:28 ÖS »
Arkadaşlar bugün drla randevum vardı malum doğrulama pozitif gelmişti. Zaman zaman çok kötü hissetsemde alıştım sanırım anlayamıyorum. Bu arada sonucları onun ağzından duyma fırsatı buldum cd4 490 hiv rna 98000 mis. Genyova yazdı bir ay sonra tekrar gidicem negatife düşersin tabi aksatmadan kullanırsan dedi. Çok ilgiliydi dogu karadenizde yaşayanlar icin tavsiye edebilirim prof dr İftihar KÖKSAL. Inanın dışarda bi sürü insan beklerken 1 saat benimle ilgilendi özellikle gizlilik konusunda öğütler yapılacaklar vs. Birde güvendiği eczaneye yönlendirdi. Dernek başkanıymış bu forumdan edindiğim bilgilerle sorularımı sordum hepsini cevapladı sağolsun. Tabiki sizlerde sagolun bu imkanı pozitif bireylere sunmak ve soru işaretlerini gidermek olağanüstü bir şey. Mutlu sağlıklı günler hepimizin olsun.tesekkur ederim tekrar tekrar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Yarın ilk genyova
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2017, 08:31:54 ÖS »
İlgili ve bilgili bir dra denk geldiğine sevindim :)

Değerlerin kötü değil ilacını aksatma kontrollerine git her şey yolunda gidecek inşallah
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

tribani

• Katılımcı Üye
  • *
  • “Umudunu kesmeyenlerin hatrına dönüyor dünya”
Ynt: Yarın ilk genyova
« Yanıtla #2 : Ocak 11, 2018, 06:28:27 ÖS »
Arkadaşlar bugün drla randevum vardı malum doğrulama pozitif gelmişti. Zaman zaman çok kötü hissetsemde alıştım sanırım anlayamıyorum. Bu arada sonucları onun ağzından duyma fırsatı buldum cd4 490 hiv rna 98000 mis. Genyova yazdı bir ay sonra tekrar gidicem negatife düşersin tabi aksatmadan kullanırsan dedi. Çok ilgiliydi dogu karadenizde yaşayanlar icin tavsiye edebilirim prof dr İftihar KÖKSAL. Inanın dışarda bi sürü insan beklerken 1 saat benimle ilgilendi özellikle gizlilik konusunda öğütler yapılacaklar vs. Birde güvendiği eczaneye yönlendirdi. Dernek başkanıymış bu forumdan edindiğim bilgilerle sorularımı sordum hepsini cevapladı sağolsun. Tabiki sizlerde sagolun bu imkanı pozitif bireylere sunmak ve soru işaretlerini gidermek olağanüstü bir şey. Mutlu sağlıklı günler hepimizin olsun.tesekkur ederim tekrar tekrar.
Bende Farabide tedavi oluyorum prof.dr.İftihar hocanın hastasıyım cidden çok yardımı oldu bana .ve çok güveniyorum ona , Hastanedeki diğer enfeksiyon doktorları da çok anlayışlı zira hemşirelerde öyle hiç bir zaman ayrımcılık vs hissetmedim aksine başta çekinerek giderdim artik o insanları görünce mutlu oluyorum .
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2018, 06:31:26 ÖS Gönderen: tribani »