Mavi-Banner

Gönderen Konu: Selam mavera  (Okunma sayısı 871 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Selam mavera
« Yanıtla #15 : Kasım 28, 2017, 10:48:37 ÖS »
@Mavera labdan para aliyorsan bile ona neymiş.zorla mı üye yapmışlar buraya sanki :)
Tam tersi sen sürekli bosuna pahalı testler yaptirmayın en güzeli devletten aliza testi olduğunu vurguluyorsun.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #16 : Kasım 28, 2017, 11:17:17 ÖS »
Evet benim canımı çok sıktı bu. Çok şükür, iyi bir işim var. Böyle ek gelire ihtiyacım da yok. Böyle bir şeye talebim de yok. Site reklam alıyor evet, kendi masrafını çıkarmak için-sitenin bu yönüyle hiç bir alakam da yok admin bilir bu işleri. Ben tamamen gönüllü olarak buradayım. Söyleyebileceğim tek şey benim cebime bir kuruş para girmemiştir buradan. İstemem de!

Dernek toplantısında 'o sitede mavera var ya sitede labdan para alıyor anlaşmalı yaa yaa' diye adımı karalayan şahıs yüzünden bir daha siteye girmemeyi bile düşündüm. Ama böyle yapmak da suçu kabul etmek olacaktı. İddia eden iddiasını ispatlamakla yükümlüdür. Kamera kaydı, ses kaydı, banka hesap hareket kaydı mı var nasıl böyle bir iddiada bulunuyor, aklım almıyor, insanlar nasıl inanıyor buna?

Benim içim rahat, alnım açık başım dik, çünkü böyle bir şey yok. Ama çamur at izi kalsın cılık insanın kanına dokunuyor.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #17 : Kasım 28, 2017, 11:23:29 ÖS »
@Mavera boşver ne üzüluyorsun.dernekte sende ortaya söyler sin kimse yüzüne söylesin.aç önerilerini görsünler.
Sadece lab için degil ki.
Sen eczane ve enfeksiyonda bekleyebilecek çikarcı tehlikeleri bile haber veriyorsun.bir kere bile lab ismi veremediğin ortada zaten.hemde tam tersi para vermeyin boşuna diyorsun .

Çok ilginç bir insan niye böyle bir kötüluk yapar ki aynı gemideki arkadaşına.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #18 : Kasım 29, 2017, 08:41:38 ÖÖ »
bill cosby e sormuşlar.. başarının sırrı nedir diye ?

başarının sırrını bilmem ama başarısızlığın sırrı herkesi memnun etmeye çalışmaktır demiş...

şimdi nedense bu söz aklıma geldi mavera üstad...

sen burda istersen ağzınla kuş tut...yüzlerce pozitif insana manen destek ol...hiç bi (maddi) kazancın olmadığı bi platformda saatlerini harca... inan genede bazı insanlar çamur atacak bi mevzu bulurlar...

onun için bu tip insanlara fazla takılmamak lazım diye düşünüyorum...

bugün bi avukata bi konu hakkında bi soru sormanız ücrete tabi...3 sene evvel ünlü bi avukata bi soru sormak için randevu aldım...tanıdık vasıtası ile gittim...toplam 15 dakka odasında kaldım...sorduğum soruya tatmin edici bi cevapta alamadım...çıkarken sekretere borcumu sordum.. 300 dolar artı kdv dedi iyimi...

mavera üstad burada deneyimlerini bilabedel (bedelsiz) bizimle paylaşıyor...bildiği kadarı ile herkese yol gösteriyor..adama allah razı olsun diyeceği yerde bazı kişilerin ettiği lafa bak...

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #19 : Kasım 29, 2017, 02:32:19 ÖS »
@bedevi  aynen öyle abi. @Mavera bugün kandil destek  olduklarından dua iste yarın kabul olur :) o derece çok kişiye faydası dokunuyor

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #20 : Kasım 29, 2017, 08:30:48 ÖS »
@Mavera boşver ne üzüluyorsun.dernekte sende ortaya söyler sin kimse yüzüne söylesin.aç önerilerini görsünler.
Sadece lab için degil ki.
Sen eczane ve enfeksiyonda bekleyebilecek çikarcı tehlikeleri bile haber veriyorsun.bir kere bile lab ismi veremediğin ortada zaten.hemde tam tersi para vermeyin boşuna diyorsun .

Çok ilginç bir insan niye böyle bir kötüluk yapar ki aynı gemideki arkadaşına.
önceki admine yapılanlar mide bulandiriciydi.
Bırakın ben yanıt vereyim teklifinde bile bulunmuştum.
Sonra bir gün siteyi kapalı gördüm.

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Kasım 29, 2017, 09:55:58 ÖS »
'Siz labdan para alıyorsunuz!' Demişti bir üye ısrarla admini delirtmişti adminimiz de küsmüş kapatmıştı.

Burada da özellikle benim için dedi bir eski üye derneğe giderek de mavera diye benim hakkımda iftiralar atmıştı ortaya. Çünü burada tanıştığı mod arkadaşlarla sorun yaşamıştı vs.
Şimdi labdan para almanın nesi yanlış benim anlamadığım nokta bu. Eğer alıyorsanız bile ki ben sizin yerinizde olsam kesinlikle para alırdım bunda yanlış bir şey asla yok, ayrıca para alıyorsunuz diyen birine alınmanın da sebebini çözemedim zaten. Bu iş için zamanını ayırıp insanları bilgilendiren bir iş yapıyorsan elbette hizmetinin karşılığı alman çok doğal bir şey. Kimsenin hayratı olmamalı bence sonuçta bura. Abi siz niye burdan para alıyorsunuz diyenlere taktınız bu kadar? Hee alıyorum nolcak beğenemedin mi de yani almıyosan bile alıyorum de ne var bunda?
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2017, 09:57:13 ÖS Gönderen: lifeisagame »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #22 : Kasım 29, 2017, 10:16:41 ÖS »
'Siz labdan para alıyorsunuz!' Demişti bir üye ısrarla admini delirtmişti adminimiz de küsmüş kapatmıştı.

Burada da özellikle benim için dedi bir eski üye derneğe giderek de mavera diye benim hakkımda iftiralar atmıştı ortaya. Çünü burada tanıştığı mod arkadaşlarla sorun yaşamıştı vs.
Şimdi labdan para almanın nesi yanlış benim anlamadığım nokta bu. Eğer alıyorsanız bile ki ben sizin yerinizde olsam kesinlikle para alırdım bunda yanlış bir şey asla yok, ayrıca para alıyorsunuz diyen birine alınmanın da sebebini çözemedim zaten. Bu iş için zamanını ayırıp insanları bilgilendiren bir iş yapıyorsan elbette hizmetinin karşılığı alman çok doğal bir şey. Kimsenin hayratı olmamalı bence sonuçta bura. Abi siz niye burdan para alıyorsunuz diyenlere taktınız bu kadar? Hee alıyorum nolcak beğenemedin mi de yani almıyosan bile alıyorum de ne var bunda?

Sebep şu. Ben burada her gün en değerli şeyimi boş vaktimi harcıyorum-amacım sadece hiv korkusu olanlara ve tanı alanlara yardımcı olabilmek. Ama ortaya atılan iftira şu: lab ile anlaşmalı olduğum, burada bulunma ve yazma amacımın sadece her fobiği anlaşmalı olduğum lab'a yönlendirerek en pahalı testleri olmasını sağlamaya çalışmam, çünkü bu sayede benim de her yönlendirdiğim testten belli bir yüzde almam vs vs. Yani iddialar bunlar. Bu çok çirkin, ve haksız bir saldırı.

Site reklam alıyor evet. Ne kadar para alıyor, bu alınan para site masraflarını karşılıyor mu, o kısımlarını ben bilmiyorum. İlgilenmiyorum da. Sitenin kurucusu, sahibi değilim. Hiç bir lab ile de maddi manevi anlaşmam ortaklığım yok.

1 kere birisine Mavi labı önerdim, çünkü soran kişi işini en iyi yapan, en iyi, güvenilir özel laboratuarı sormuştu. Ben de tanı aldığım aşamada, eski siteden birisinin önerisiyle Mavi Lab'dan hizmet almıştım ve profesyonelliklerinden, desteklerinden ve hizmetlerinden memnun kalmıştım. Sırf bu yüzden, bakın burası çok önemli, bunu özellikle özel laboratuar ismi soran birisine önerdim. Ama ondan sonra tam da böyle yanlış anlamalara maal vermemek için kimseye böyle bir yönlendirme yapmadım. Özellikle test sorusu soran herkese her zaman hastane/enfeksiyon uzmanı/ücretsiz anti hiv elisa önerip duruyorum. Normal bir şekilde test soran kimseye 'şüphen mi var kardeş uu gel bak mavi lab en iyisi en güzeli en süpersonik testler orda hemen git mavera yolladı beni de ilgilenirler senle, nakit mi kredi kartı mı ;) ' demedim. Özellikle tanı almadan önce 'en iyi test bu' diye en pahalı pcr hiv rna olmayın OLMAYIN OLMAYIN diye her yerde yazıyorum. Bunu mavi lab de öneriyorsa yanlış yapıyordur, başka lab da. Gereksiz bir harcamadır. Tanı testleri bellidir. Ek bilgi için:
http://hivveaids.net/index.php?topic=3143.0

Zaten zamanla sitemizin amacı değişti, daha çok tanı alan tedavi gören arkadaşlarla bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıyoruz artık. Fobik/test olmamış hiv şüphesi olan kişilerin o kadar çok başlığını onaylamadan siliyorum ki artık veya sadece yukardaki başlığı oku diyerek kitliyorum.
« Son Düzenleme: Kasım 29, 2017, 10:21:57 ÖS Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

mehmet123

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #23 : Aralık 03, 2017, 10:54:10 ÖS »
Arutha siteye hoşgeldin galiba eski siteden aruthasın. Hastalığın için çok üzüldüm inşallah iyi olursun @Arutha

mehmet123

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #24 : Aralık 03, 2017, 10:56:37 ÖS »
Bundan sonra ben de sık sık @Mavera üstada yardım edeceğim.

Ben77

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #25 : Aralık 04, 2017, 03:30:21 ÖÖ »
Bu site ve @Mavera ülkedeki sosyal çalışma uzmanlarının ve rehberlik uzmanlarının görevini tek başına üstlenmiş durumda. Ve bu görevi hakkıyla yapıyor. Kötü insanların her platforma eriştikleri gibi bizim platformumuza da rant amaçlı ulasabilecekleri malum, bu bakımdan insanların birbirine ve bu siteye daha bağlı ve koruyucu olması şart. İnsanların aktif olmasını dayanışma içinde olmasını sağlamak bence ciddi fayda sağlar.

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Aralık 04, 2017, 09:07:37 ÖÖ »

Eski admininiz niye çocuk gibi küsüp gitmişti ki?

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #27 : Aralık 04, 2017, 12:24:17 ÖS »
Arutha siteye hoşgeldin galiba eski siteden aruthasın. Hastalığın için çok üzüldüm inşallah iyi olursun @Arutha
seni hatırlarım.
Çok iyi anlaşırdık dostum.
Evet oyum.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #28 : Aralık 04, 2017, 12:25:52 ÖS »

Eski admininiz niye çocuk gibi küsüp gitmişti ki?
kimse ağır stres ve mesnetsiz iddialar ile uğraşmak zorunda değil.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #29 : Ocak 28, 2018, 02:14:35 ÖS »
Derdi ne ki onun ya!