Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı  (Okunma sayısı 830 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

X

• Üye
  • *
Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı
« : Kasım 12, 2017, 06:23:31 ÖS »
Bazı insanlar hiv testlerinin hiv virüsünü bulaştırdığını iddiaa ediyor bu konuda ki düşünceleriniz nedir?

can_can

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Hiv virüsünü testler bulaştırıyor iddiaa'sı
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2017, 11:56:00 ÖS »
Desene korunmasız yaşadığım ilişki için bende milletin günahını alıyorum :)

Hangi kimseler demiş bunu? Yani hastaneye test olmaya gidecem onlar da beni negatif olsam pozitif edecekler :)
Ey hayat, seni bu kadar kıymetli tutuşum, ölüm sayesindedir.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #2 : Kasım 13, 2017, 12:01:14 ÖÖ »
arkadasım  hiv  testi nasıl  virüs  bulaştıracak, test  olmak  için senden  iğne ile kan alıyorlar  ve  o  alınan  kan  makinada  çalışıyor.

sana  cevabım 

otur  yerine  kocaman  bir  ' 0 '
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Kasım 13, 2017, 12:48:40 ÖÖ »
Akıl akıl gel.... !

Soruisaretleriiiiiiii

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Kasım 13, 2017, 01:53:13 ÖÖ »
Hoppaa  gangam style  diyorum sana baska bir sey demiyorum.

JR

• Katılımcı Üye
  • *
  • Üzme tatlı canını. Gülsene biraz ?
« Yanıtla #5 : Kasım 13, 2017, 02:11:09 ÖÖ »
Arkadaşımızın demek istediği heralde test olmak için kan verirken bulaşması. Ama böyle bir şeyin olması imkansız çünkü iğneler ve enjektörler tek kullanımlık. Ben anlamadım demek istediğini  :)
<3

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Kasım 13, 2017, 07:27:57 ÖÖ »
Saçma. Böyle diyerek insanları test olmaktan korkutamazsın! Amacın nedir?
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

rekli35

• Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Kasım 13, 2017, 04:00:08 ÖS »

O kadar kalabalık ki hastanelerde kan verme odaları inşallah sağlık çalışanları dikkatli çalışıyorlardır. Bir de ben testlerin güvenilirliği konusunda içim de bir kuşku var inşallah doğru neticelerdir.

Şüpheli olayım dan sonra dilim beyazladı test oldum negatif çıktı ama hala beyaz, sebebini soruyorum bilen doktor yok kulak burun boğaz, enfeksiyon, diş doktoru gördü gargara yap dilini fırçala diyorlar basite alıyorlar. Umarım laboratuvardaki çalışanlar işlerini ciddiyetle yapıyorlardır.

JR

• Katılımcı Üye
  • *
  • Üzme tatlı canını. Gülsene biraz ?
« Yanıtla #8 : Kasım 13, 2017, 06:17:03 ÖS »

O kadar kalabalık ki hastanelerde kan verme odaları inşallah sağlık çalışanları dikkatli çalışıyorlardır. Bir de ben testlerin güvenilirliği konusunda içim de bir kuşku var inşallah doğru neticelerdir.

Şüpheli olayım dan sonra dilim beyazladı test oldum negatif çıktı ama hala beyaz, sebebini soruyorum bilen doktor yok kulak burun boğaz, enfeksiyon, diş doktoru gördü gargara yap dilini fırçala diyorlar basite alıyorlar. Umarım laboratuvardaki çalışanlar işlerini ciddiyetle yapıyorlardır.

Birçok etkenden dolayı dilin beyazlamış olabilir. Bunların içinde stres de var :)

Test olmak için uygun günü bekle ve testini ol .
Hiv'in belirtisi olmaz , testi olur :)

http://hivveaids.net/index.php?topic=550.msg5627#msg5627
<3

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Kasım 13, 2017, 09:55:47 ÖS »
Ben öyle bir dedikodu hiç duymadım. Testler nasıl hiv bulaştırabilir bir kere ? Biraz destekli atsan inandırabilirdin milleti :)

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Kasım 26, 2017, 09:31:25 ÖS »
Şimdi lablar seni mahkemeye verse...
son derdin hiv olur.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Kasım 29, 2017, 02:53:13 ÖÖ »
Bana neden yükleniyorsunuz yaw bir ortam da hiv konusu açıldığı zaman konu teste gelince vallahi biri mutlaka söylüyor bunu ben söylemiyorum 😕 yani test olmak için kan verirken bulaşıyor diyorlar.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 29, 2017, 07:22:58 ÖÖ »
Bana neden yükleniyorsunuz yaw bir ortam da hiv konusu açıldığı zaman konu teste gelince vallahi biri mutlaka söylüyor bunu ben söylemiyorum 😕 yani test olmak için kan verirken bulaşıyor diyorlar.

Söylediğin şey hem saçma hem sakıncalı çünkü. Buna inanıp kimse test olmazsa kimse tanı alamaz, tedavi alamaz, çok geç ağır hasta olana dek bilemez, herkese bulaştırır. Çok cahilce ve kötü bir söylem bu.

Test nasıl hiv bulaştırabilir yahu? Hç kullanılmamış iğne ile kanın alınıyor laboratuara gidiyor sana nasıl hiv bulaşsın?

Hiv korunmasız cinsel ilişki ve ortak şırınga kullanımı ile bulaşır. Hiç bir normal düzgün hastane ortak şırınga kullanmaz! Nokta.

Bazı kişiler 'aşılar otizm yapıyor kısır yapıyor' da diyor çocuklarını da aşılatma o zaman sen. Veya facebook da aidsliler muzların içine kan enjekte ediyormuş diyor ona da inan muz yeme. Ama insanlara test olmayın!!!! Deme!!!
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Kasım 29, 2017, 12:28:31 ÖS »
diyolar, diyolar...
ben de diyorum ki bir lab yetkilisi bunu görüp seni mahkemeye verse kendini aynen boyle savunursun.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #14 : Kasım 29, 2017, 12:33:06 ÖS »
Hem bu kisiler? Amerikan Hava Kuvvetleri? FBi, NSA? Illuminati? Green Peace? Kanada'daki uzaylılar?