Mavi-Banner

Gönderen Konu: dert anlatma  (Okunma sayısı 1233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raziel

• Yeni Üye
  • *
dert anlatma
« : Haziran 29, 2016, 07:03:56 ÖS »
arkadaşlar öncelikle merhaba biliyorum herkesin derdi başından aşkın ama paylaşımım olacaktı cuma günü biriyle ilişkiye girdim erkek oral yaptım bende erkeğim bu arada diliyle ıslatıp parmak kullandı anal birleşme olmadı ışığı açınca penisinde hpv benzeri kabartı fark edip ilişkiyi kestim bunun egzama olduğunda ısrar etti ayrıca anal ilişkiye korumasız çok hevesliydi istemedim yaptırmadım. Sonrasında hemen boğazımda ağrı oluştu iki gündür de burun akıntısı başladı.
Ayın 24 ü gecesi cumartesi sabahı oldu 25 i gibi bunlar sizce ne yapmalıuyyım fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla
ayrıca 27 si öğlen hepatit b aşısının 2. dozunu oldum bunla ilgisi olabilir mi ya lütfen bişeyler söyleyin.
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2016, 07:26:05 ÖS Gönderen: raziel »

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: dert anlatma
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2016, 07:37:26 ÖS »
manava  gittigimizde  domatesi salatalıgı  bile  yoklaya**k  çürük degilse alıyoruz.Senin suçun  pazara  gidip   şeçmeden  aldıgın sebze  meyveye  benzemiş, alıyorsun  eve  gelip poşeti açtıgında  altından  bir sürü çürük meyve  çıkıyor.Arkadaşım  bakacaksın  sagına  soluna  önüne  arkasına  saglamsa  sepetine koyacaksın  sağlam degil  çürük varsa almadan  gideceksin.

günün dolunca  cybh  testi yaptır  sigil  , herpes, hepatit ve hive karşı
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

raziel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2016, 07:39:34 ÖS »
tamam teşekkür ederim bide bu kadar erken belirti verir mi ayrıca gün ne zaman dolar :(

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2016, 07:41:45 ÖS »
hayır  bu  kadar  erken  belirti  vermez 21. gün bitip  22. günde  giderek testini olabilirsin.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

raziel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2016, 07:43:06 ÖS »
teşekkürler  cybh nedir bide diğerlerini biliyorum

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 29, 2016, 07:44:29 ÖS »
Yaşadıkların aşıyla ilgili olabilir. Halsizlik, hafif ateş ve gribe benzer belirtiler normaldir aşıdan sonra.

Erkenden farketmen, ilişkiyi sonlandırman ve anal ilişki yaşamamış olman büyük bir şans. Keza HPV virüsüne çoğu zaman kondom bile çare olamayabiliyor. Bu siğiller bulaşıcı ve mevcut durumdayken bulaşıcılığı yüksek. Yok edilebiliyor ancak bağışıklık sistemi zayıfladığında yine çıkan illet bir şey.

Hiv ile ilgili bir bulaşı bu şekilde olmaz zaten eğer o yönde de kaygıların varsa. Tek yol doğru zamanda test yaptırmak. (CYBH=Cinsel yolla bulaşan hastalıklar). Yanında da hiv testi eklettirirsin. Testlerle ilgili bilgileri http://hivveaids.net/index.php?board=8.0 başlığından alırsın.

Neymiş? Demek ki bilmediğimiz kişilerle karanlıkta oynaşmıyormuşuz. Kavun değil sonuçta, götünü koklayıp anlayamazsın. ;)
There's a light guiding my way.

raziel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Haziran 29, 2016, 07:47:34 ÖS »
teşekkürler normalde öyle değilim çok etkileyiciydi kapıldım umarım bi şey olmaz .
hpv penis egzamasına benzer mi doğru söyleme ihtimali var mı ?
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2016, 07:49:25 ÖS Gönderen: raziel »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Haziran 29, 2016, 07:52:16 ÖS »
Bu soruna cevabı en net doktorlar verebilir. Bizler de doktor değiliz. Ancak seni test olman konusunda yönlendirebiliyoruz.

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Haziran 29, 2016, 09:34:28 ÖS »
Gençler hic birşeye saygınız yoksa adamların okuduğu 15 yil üniversiteye saygınız olsun.
Hadi resmi de gectik, anlatarak tanı mı olur La?

Artık bu kafayı anlayabiliyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=AFpN8Uxq0E0
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Haziran 29, 2016, 10:29:34 ÖS »
Arkadaşlar güzel açıklamış.
Hiv bulaşı anlattığın şekilde çok zor. Ama korunmasız anal ilişki yaşasaydın şimdiden hiv tedavi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmaya başlatırdık seni ufaktan, çünkü risk çok yüksek olurdu. Lütfen bu sana ders olsun ve asla asla ASLA korunmasız anal seks yaşama!!!

Hpv deriden kabarık et beni gibi olur, deriyle aynı renkte olur, ileri formlarında karnıbahar gibi pötür pötür olur. Ve oldukça bulaşıcıdır. Google resimlere aratabilirsin hpv penis falan yazarak. Kadınlarda rahim ağzı kanseri yapabilir erkeklerde genelde görüntüyü bozar.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

raziel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 29, 2016, 10:30:28 ÖS »
Tanı beklediğimden değilde fikir açısından zaten test olacağım sadece böyle bulaşması zor vs denilir diye bir umut yazdım ama bilmiyorum :( Mavera kırmızıydı bunşllar soyulmuş yara kabuğu gibi ama kanama vs yok pürüzünü hissetmiyordum bile sadece başının bir tarafında ama görünce her tarafında olduğunu farkettim normal hpv resimlerini inceledim pek benzeyen bulamadım biri dışında ayrıca kendisi de hala konuşuyor benimle hpv yi ilk defa duyduğunu defalarca dr gittiğini teşhis konamadığını bunun egzama olduğu kremle geçtiğini vs anlattı ama inanmak zor yani ayrıca böyle bir şeyi anlatmadığı için epey kavgada edince moral bozuldu ne bileyim hikayeye döndü özür dilerim :(
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2016, 10:34:28 ÖS Gönderen: raziel »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2016, 10:49:07 ÖS »
Alattığın Hpv değil de herpes olabilir hsv yani genital uçuk. Onlara bak bakayım benziyor mu. Ya da belki doğru söylüyordur egzamadır, tahriştir, allerjidir, vs. Her halükarda korunmasız anal seks yapmadığın çok iyi olmuş. Kalem gibi dümdüz, kumaş gibi pürüssüz penisi olsa bile kimseyle korunmadan anal seks yaşama, lütfen!!!

Evet insanı seksten soğutacak baya bir resim var internette, sifiliz, hsv, hpv yazınca. Keşke günü birlik ilişki yaşamadan önce herkes bunları bir açsa görse, heralde tüm vücudu boydan boya lateksle kaplayıp öyle sevişirdi, hala istiyorsa da.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

raziel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Haziran 29, 2016, 11:39:51 ÖS »
hsv resimlerine de benzemiyor mavera kanama yoktu kızarıktı uzun uzun kızarıklık benek benek değil bi garip ama ayrıca hsv geçmez mi altı yıl önce çıktı geçmedi dr lara gittim olmuyor diyor bir tek kremle geçiyormuş kabuk bağlayıp soyuluyor dedi. hsv nin ilacı vardı sanki hpv gibi tedavisi yok mu onun da ? Ayrıca ağzımda hiç sıvı hissetmedim henüz hayatımda anal ilişki hiç yaşamadım yaşarsam test yaptırmış bir partnerle korumalı yaparım sanırım artık
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2016, 11:43:19 ÖS Gönderen: raziel »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Haziran 29, 2016, 11:53:03 ÖS »
Noter onayını unutma. Sahte testler de var piyasada. ;)

Simurg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Haziran 30, 2016, 12:16:16 ÖÖ »
Noter onayını unutma. Sahte testler de var piyasada. ;)
:D : D