Mavi-Banner

Gönderen Konu: 30 kadına HIV bulaştıran adam  (Okunma sayısı 581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
30 kadına HIV bulaştıran adam
« : Ekim 28, 2017, 11:20:19 ÖS »
İtalya'da, HIV taşıdığını bile bile onlarca kadınla korunmasız cinsel ilişkiye giren ve 30 kadına virüsü bulaştıran bir adama 24 yıl hapis cezası verildi.
33 yaşındaki Valentino Talluto'nun, AIDS hastalığına yol açabilen virüsü taşıdığı 2006'da teşhis edildi.
Talluto'nun bu tarihten 2015'te tutuklanmasına kadar 53 kadınla korunmasız cinsel ilişkiye girdiği tespit edildi.
Bu kadınların verdiği ifadeye göre Talluto, prezervatife alerjisi olduğunu ya da kısa süre önce HIV testi yaptırdığını ve sonuçların temiz çıktığını söyleyerek kadınları korunmasız seks yapmaya ikna ediyordu.
Muhasebecilik yapan Talluto, çoğunlukla sosyal medya ya da internetteki çöpçatan siteleri üzerinden tanıştığı bu kadınlardan 30'una HIV bulaştırdı.
3 kadının daha sonraki partnerleri ve bir kadının bebeğine de virüsün bulaştığı belirlendi.
'Ailemle tanıştırmazdım'
Talluto ise virüsü kasıtlı olarak bulaştırmadığını, yalnızca tedbirsiz hareket ettiğini savunuyordu.
Talluto savunmasında, "Bu kadınların birçoğunu ailem ve arkadaşlarımla tanıştırdım. Eğer amacım en fazla sayıda insana hastalık bulaştırmak olsaydı bu insanları hayatıma sokmazdım, barlarda tanıştığım insanlarla günübirlik seks yapardım" dedi.
Ancak Talluto'nun birlikte olduğu bazı kadınların kendisine HIV taşıyıcısı olup olmadığını sorduğunda bunu reddettiği ortaya çıktı.
Savcılığın "ölüme sebebiyet verme" amacı taşıdığı gerekçesiyle ömür boyu hapsini istediği Talluto hakkındaki karar dün akşam açıklandı. Roma'da görülen davada mahkeme, Talluto'yu 24 yıl hapse mahkum etti.
İtalyan basını, mahkemenin kararı açıklanırken salonda bulunan kurbanlardan bazılarının ağladığını belirtti.

Kaynak: http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-41787645
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2017, 11:21:26 ÖS Gönderen: lifeisagame »

Ankagogh Poz

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: 30 kadına HIV bulaştıran adam
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2017, 11:12:54 ÖS »
Haberdeki "temiz çıktı." İfadesine ayar oldum. Şikayet ettim hürriyete. Facede habere yapılan yorumlar ise korkunç. :(

John Wick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2017, 12:47:06 ÖÖ »
Haberdeki "temiz çıktı." İfadesine ayar oldum. Şikayet ettim hürriyete. Facede habere yapılan yorumlar ise korkunç. :(

şimdi sözcüde okudum haberi, face’te ne yorumlar var?

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2017, 08:11:48 ÖÖ »
bende ekşide okudum haberi...enteresan bi habermiş...benim anlamadığım adam virüsü bulaştıdığına göre tedavi görmüyor demek...hemde virüslü olduğunu biliyor...  tedavi görmemesinin amacını anlamadım...? acaba başkalarına bulaştırmak içinmi tedavi görmüyor ?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #4 : Ekim 30, 2017, 04:10:57 ÖS »
yalnız  adamı açık açık  ifşa  etmişler
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 30, 2017, 11:25:12 ÖS »
@acısada_öldürmez mobil uyuma gecemiyorum.bulamıyorum blogu olanlar burası degil.ismi tam olarak ne yazıyorsunuz ?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #6 : Ekim 31, 2017, 02:15:06 ÖS »
teknik olarak problemler var, teknik bilgiye sahip değilim
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .