Mavi-Banner

Gönderen Konu: GENVOYA VE ETKILERI YENI PAYLAŞIM AÇMAK ZORUNDA KALDIM...  (Okunma sayısı 3567 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
Arkadaşlar herkese Selam...

5. hapımı yuttum bugun Genvoya, ---Belkı abartıyorum ama yazmak ıstedım sizlerde bilin--- Az evvel duşa gırdım ve sonra sakal traşı oldum, yanak çene kısmımdakı pütürlerin 
hepsi kaybolmuştu, dudak kenarındakı kesik oda yoktu,duştan sonra dişlerimi fırçaladım , daha once 1 damlada olsa kan gelırdı şimdi gelmedi...  baş dönmesi, sersemlik hissi,yorgunluk hali bugun %80 yoktu...

genvoya kullanımında şu yazıyor; vucut bağışılık sistemi çok çok fazla çalısabılır bu ilacı aldıgın zaman dıyor,

o mu oldu acaba?

olduysa vücuda zararı var mı? Mavera hocam sanırım en fazla sen bılırsın bu olayı...

Şimdide kendimi iyi hissediyorum diye panik yaşıyorum  :(

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: GENVOYA VE ETKILERI YENI PAYLAŞIM AÇMAK ZORUNDA KALDIM...
« Yanıtla #1 : Ekim 27, 2017, 07:31:16 ÖÖ »
O uyarı cd4 ler çok düşükken tedavi ile birden hızlıca artarsa 'bağışıklık yeniden yapılanma sendromu' diye bir hastalık var, bağışıklık birden kendine gelince o an vücutta olan ama farkedemediği mikroplarla savaşmaya başlıyor, kişi birden hasta olup ateşi çıkıyor savaş başladığı için. Sonra insanlar şaşırmasın ilacı içtim hasta oldum diye. Onun için. Bu da ender görülüyor zaten çok düşük cd4 ile başlayanlarda görülebiliyor.

Kendini iyi hissetmen güzel, 5 gün henüz etki için erken sayılsa da, en azından psikolojik olarak iyi hissetmen harika. Aynen devam!
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ekim 27, 2017, 08:12:48 ÖÖ »
hadi gözünaydın diyelim o zaman genvoya...

bende çok memnunum genvoyadan yana bu arada...truvada-tivicay de yaşadığım baş ağrısı kalmadı çok şükür...bi ay boyunca başağrısı çekmiştim ilk bi ay..sonra genvoyaya geçince sıkıntılar bitti..çok şükür...

bundan sonrada böyle devam eder umarım ...

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ekim 27, 2017, 08:39:10 ÖS »
Bugün öğle yemeğimi dısarda yedim,

Çocuk gibi beklıyorum ilaç vaktim gelsede biran evvel yutsam diye  :)
Normalde 1 porsiyon iskenderi zor bitirirdim, bugun 1,5 porsiyonu acılı söyledim ve yanında süs biberi turşusu yedim, elimde pet şişe ıle dırek lavobaya gıttım ve ilacımı yuttum şifa olsun  :)

Beni en çok sevındıren şey bulantı ve kusma olmaması, bu olay inanılmaz mutlu ettı benı, tek endişem bu idi...

Şimdi merakım 25. hapımı yutunca doktorla randevum var ve yıne muhtemelen kan alınacak , değerlerı cok merak edıyorum.

beybisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ekim 27, 2017, 09:56:38 ÖS »
@genvoya :) bende çocuk gibi bekliyorum. ben ilaca başlamadan önce grip olduğumda abardı gelecek ama kanda crp 160 a çıkıyordu. antibiyotikler ardı ardına geliodu. şimdi hamdolsun rahat atlatıyorum

baran25

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ekim 27, 2017, 10:37:32 ÖS »
Buğun 22 . Genvoya hapimi ictim sevgili

@genvoya :))) cok güzel simdiya kadar hic bir sikinti yasamadim aksine tedavinin işe yaradigini düsünuyprum ilk günler sadece biraz haldizdim

Şimdi süpeeim allaha sukur

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Ekim 28, 2017, 01:37:14 ÖÖ »
'Benim bünyem hassas çok yemeliyim ben' diye 1,5 iskender üstüne künefe sürekli gömersen baya kilo alabilirsin aman dikkat  :D
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Ekim 28, 2017, 08:18:13 ÖÖ »
kilo almak çok kolay ama vermek çok zor...çağımızın en büyük hastalıklarından  biriside obezite...bazen alışveriş merkezlerini şöyle bi turluyorum insanların yarıdan fazlası obez...obezitede bütün hastalıklara zemin hazırlıyor...zaten vucudumuz hivle mücadele ediyor birde obezite ile uğraşmayalım...yediklerimize içtiklerimize dikkat...özellikle künefeden ,baklavadan uzak durmakta fayda var derim...

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ekim 28, 2017, 12:07:32 ÖS »
Hiv ilacı kullanmayan hiv pozitifler günden güne zayıflıyor; ilaç kullanmaya başlayanlar ise vücut sağlığına geri kavuştuğu için kilo almaya başlıyor sağlıklı insanlar gibi o yüzden yediklerinize dikkat etmelisiniz obez olmak istemiyorsanız ;)

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Ekim 28, 2017, 01:36:48 ÖS »
@Mavera 2 gündür sitede sorun mu var??birsey gonderemiyorum.
Bu uygulamadada bulamiyorum. Blogu

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Ekim 28, 2017, 04:25:35 ÖS »
Ben bir şey farketmedim. Sorun varsa bile, benim yapabileceğim bir şey yok sitenin teknik kısmı ile ilgili bilgim/becerim yok.

genvoya

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ekim 29, 2017, 10:40:44 ÖS »
Mavera hocam bu sorum sana yönlendirildi...

Birseyı merak ediyorum;

duzenlı Genvoyamı alıyorum Allah a çok şükür, öğle 12.00-14.00 arası

Bugun gece yatarken mesela 1 tane daha içsem ne olur?

baran25

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Ekim 30, 2017, 12:51:06 ÖÖ »
@genvoya  neden fazlaDan doz alıyorsun

sakın böyle birşey yapma dimi mavera hocam @Mavera

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Ekim 30, 2017, 08:46:39 ÖÖ »
mavera nın ne yazacağını söyleyeyimmi ?    konu kilit..  :)

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #14 : Ekim 30, 2017, 04:04:25 ÖS »
Mavera hocam bu sorum sana yönlendirildi...

Birseyı merak ediyorum;

duzenlı Genvoyamı alıyorum Allah a çok şükür, öğle 12.00-14.00 arası

Bugun gece yatarken mesela 1 tane daha içsem ne olur?

@genvoya  fantezi aramaya  gerek  yok, 24 saatte 1 ilaç  alacaksın, senin mantığına  göre  24 saatte 2 ilaç içersen  hiv  virüsleri  daha  çabuk azalmaz  yada baskılanmaz.

bu  ilaçların  1 tanesi 60 lira  civarında  ben  2 kutu  ilaç  problemi  yaşadım  ve 3000 lira para  ödeyerek  cebimden aldım, İlaçların eksilirse  yada  başına  birşey  gelirse  pahalı  ilaçlar olduğu  için  sana  ne  yazık ki  kimse  yardımcı  olamaz. Günde  1 adet  ağızdan  su  ile  içerek  ( tok  karnına ) al  ve  gerisine karışma, zamanla yoluna  girer  herşey
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .