Mavi-Banner

Gönderen Konu: Bambino  (Okunma sayısı 180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gpgu

• Yeni Üye
  • *
Bambino
« : Ekim 16, 2017, 01:08:12 ÖÖ »
Arkadaşlar Bambino isimli üyeligimle sitedeydim. Gecen hafta "moderatorlere hakaret" sebebi ile 5 gün uzaklastirma almistim. Arkasindan aynı sebeple süresiz ban yemişim. Banlayan arkadaş kimse sebebini söylesinde öğrenelim. Kime hakaret ettim?

Testler ile alakalı genel bilgi edinmek icin siteye bakarken üye olmştum.  Hatta insanlar bazen fobiklerin sorularına kırılır diye yaptırdığım testlerle alakalı bile soru sormadım. Yaptığım şey bazen ingilizce bulduğum yazı ve makaleleri çevirip siteye aktarmak, sorulan sorulara eğer yardımım olabilecekse cevap vermek oldu.

Aksi dışında ne olduysa bilmek istiyorum. Özellikle beni banlayan kimse bi açıklama yaparsa sevinirim. Kime ne yanlışımız olmuş bilmek bence hakkım.

Matland

• Ziyaretçi
Ynt: Bambino
« Yanıtla #1 : Ekim 16, 2017, 09:13:07 ÖÖ »
Bambino rumuzuna ait herhangi bir uyarı ve yasaklama görünmüyor. Zaman zaman yaşadığımız teknik bir sorun bu hepsi o. Geçmişini temizlediğinde sorunun düzelmesi beklenir.

sabirhiv

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Bambino
« Yanıtla #2 : Ekim 16, 2017, 09:57:21 ÖÖ »
Bu sorun başımıza geliyor teknik hatadan kaynaklı geçen haftalarda benide yasakladı sınırsız olarak yasaklandınız uyarısı verdi. İnternet gemişimi temizledim düzeldi.