Mavi-Banner

Gönderen Konu: 50'sinden sonra azanı...  (Okunma sayısı 652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Matland

• Ziyaretçi
50'sinden sonra azanı...
« : Ekim 10, 2017, 09:14:38 ÖS »
https://www.poz.com/article/europe-peophttp://hivveaids.net/Smileys/default/undecided.gifle-50-older-testing-positive-hiv

50 yaş ve üzeri bireylerde hiv tanısı alan sayısı artıyormuş.

30 yaşındayım ve 50 yaşındaki bir adamın cinsel yaşamının yarısına bile sahip değilim.  :-\ :-\ Bu heriflere ne ola ki?

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: 50'sinden sonra azanı...
« Yanıtla #1 : Ekim 10, 2017, 09:47:21 ÖS »
Zamanında cinselliklerini yaşayamamışlar demek ki doya doya o nedenle bu yaştan sonra teknolojinin getirdiği nimetlerden faydalanıyorlardır

John Wick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 11, 2017, 12:30:05 ÖÖ »
https://www.poz.com/article/europe-peophttp://hivveaids.net/Smileys/default/undecided.gifle-50-older-testing-positive-hiv

50 yaş ve üzeri bireylerde hiv tanısı alan sayısı artıyormuş.

30 yaşındayım ve 50 yaşındaki bir adamın cinsel yaşamının yarısına bile sahip değilim.  :-\ :-\ Bu heriflere ne ola ki?

Yaşıt sayılırız, öğrendiğim gün benimde ilk söylediğim bir daha cinsellik yaşamayacam oldu, hala daha yaşama isteğim yok, hastalığa yakalanan herkesin en öncelikli düşüncesi ve psikolojisi bu yönde oluyor, gerçi benim durum farklı.

kendi açımdan diken üstünde ilişki yaşamak istemiyorum.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Ekim 11, 2017, 08:10:16 ÖÖ »
bende de aynı durum oluştu john wick yalnız değilsin..tanıyı alalı 2 ay oldu bende cinsel bakımdan ne heves kaldı ne istek..
hastalıktanmı , ilaçlardanmı anlamadım...ilaçların açıklamalaırnda böyle bi yan etki yazmadığına göre ilaçlardan olamaz..
tanıdan bi hafta önce aktif bi cinsel hayatım olduğuna göre geriye tek bi sonuç çıkıyor...psikolojik...

4everless

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 11, 2017, 12:44:57 ÖS »
Bende 50 gün önce hiv olan birisiyle birliktelik yaşadım, bugün test yaptırdım sonuçlarını yarın alacağım.50 gündür sabah benden önce uyanan bir organım Yok, veya birileri olsun tanışayım istemiyorum artık kesinlikle psikolojik..Zarar aldığımız sey cinsellik olunca istem duyulmuyor sanırım ama herkes böyle degil tabii.. Umarım sonuçlarım olumlu çıkar :/

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ekim 11, 2017, 03:18:39 ÖS »
HIV 25-35 yaş arası daha yaygın görülür  ifadesi bu gidişle değişecek sanırım. Amcaların dünya umrunda değil.

ekova

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ekim 11, 2017, 11:59:04 ÖS »
ben de 30lu yaşlardayım, tanı alalı 4 ay olucak, ilk bi kac ay cinsel anlamda hiç istek yoktu zaten tanı aldığımdan beri cinsel ilişki yaşamadım, yaşamaya da çekiniyoeum aslında, her ne kadar korunarak herhangi bir sakınca olmasa da fakat mevsimsel midir bilmiyorum bu aralar libido tavan ..
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2017, 12:41:48 ÖÖ Gönderen: ekova »

victory

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ekim 12, 2017, 01:21:02 ÖÖ »
John wick ve bedevi, sahsi fikrim ve 3 yila yakin zamandir pozitif oldugum icin,cinsel isteksizlik tamamen psikolojik bir durumdur diye dusunuyorum.ilaclarin oyle bir yan etkisi olacagini dusunmuyorum.ilk 6 ay cinsellik uzak bir diyarmis gibi, ikinci 6 ay yavas yavas cinsellik denemeleri😊😀 2.sene baslari cinsellik ve duzelmis psikoloji..3.sene hiv pozitif nedir yaa  o da hastalikmi amann salla gitsin psikolojisi ve eski negatif hayatin aynisini yasamak.gulmek eglenmek, en onemlisi karsi taraf pozitif oldugumu anlarmi psikolojisinin yok olusu..muhtesemmm bi duygu.gerci daha once belirtmistim ben ilk tani aldigimda dahi uzulmedim, kahrolmadim, aglamak aklimin ucundan gecmedi.ogrendigim an aileme paylastim  destek aldim hemen tedavime basladim.bir tek cinsellikle ilgili psikolojim degismisti.onu da zamanla atlattim..emin olun ki sizde asacaksiniz..bu bi surec ve zamanla alisacaksiniz.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Ekim 12, 2017, 03:14:19 ÖS »
umarım dediğin gibi olur victory ..3.seneyi allah ömürde görürsek inşallah diyelim..insan bişekilde her türlü duruma alışıyor..

victory

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Ekim 13, 2017, 01:57:10 ÖÖ »
Aynen insan alisiyor,kabulleniyor..zaman herseyin ilaci.tedaviyi aksatmadigimiz surece,  negatif olan kisilerin yasadigi hayat kadar yasayacagiz.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Ekim 13, 2017, 09:25:24 ÖÖ »
inşallah victory dost... zaten bu hastalığın en kötü tarafı vermiş olduğu psikolojik çöküntü...hep diyorum beni hiv değil vermiş olduğu psikolojik çöküntü öldürecek diye...allah belki yüzümüze gülerde bi gün kesin tedavi çıkarda bu illetten kurtuluruz...allahım o günleri gösterirse bize tabi..