Mavi-Banner

Gönderen Konu: Tespit edilemez düzeydekiler artık resmi olarak bulaş riski olmadığı onaylandı  (Okunma sayısı 393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HarryPotter

• Katılımcı Üye
  • *
http://www.iflscience.com/health-and-medicine/cdc-agrees-with-studies-showing-that-people-on-hiv-medication-cannot-transmit-virus/

Her zaman söylüyorum, söylemeye de devam edeceğim. Bu demek olmuyor ki korunmayacağız.Partnerimizden bize de birçok cinsel yolla bulaşan hastalık geçebilir.O yüzden ne olursa olsun her zaman mutlaka KORUNUYORUZ!

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
Ben tanı aldigimi ogrenmeden once erkek arkadasimla 13 defa korunmasiz iliskimiz olmustu. Ama ona bulas olmadi cok sukur. Ben ise blowjob yaptirdigim icin ve o an dis eti kanamam oldugundan 1 seferde bulas oldum. Biz inananlar buna kader diyoruz, inanmayanlarda sans derler. Su bi gercek, bazi seylerin bazi zaman da olmasi gerekiyo. Onune ne yaparsak gecemicegimiz seyler var. Henuz Rna sonuclarim cikmadi ama. Bu yasadigim olaydan dolayi elit kontrol denilen kisilerden olabilcegimi dusunmeye basladim. Ya da milyonlarca rna ciksa da demek ki, erkek arkadasimin omrune hiv tanisi almak yazilmamisti. Sans ya da kader, adı ne olursa olsun. Su bi gercek, hiv pozitif olmak bizler icin olmasi gereken birseymis demek ki. Cogumuz ilk iliskide bulas olmustur eminim, ama defalarda hiv pozitif biriyle iliskisi olupta bulas olmayan kisiler de cok. Hayat ne garip :)
Su gibi berrak yeni bi hayat.