Mavi-Banner

Gönderen Konu: wb pozitif, merhaba hiv pozitif yeni hayatım  (Okunma sayısı 4140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: wb pozitif, merhaba hiv pozitif yeni hayatım
« Yanıtla #90 : Kasım 01, 2017, 06:41:14 ÖS »
@hk  sana  doktor  bilgilerini  özelden  atacagım  mesaj kutuna  bak
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #91 : Kasım 01, 2017, 07:24:24 ÖS »
@acısada_öldürmez

destegin icin cok tesekkur ederim.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #92 : Kasım 01, 2017, 10:44:19 ÖS »
birşey değil
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Ryuk

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #93 : Kasım 02, 2017, 01:36:46 ÖS »
Direnc ve alerji testimi verdim. Artik haftaya ilaca baslamayi umut ediyorum, kan verip durmaktan. Saga sola kosturmaktan helak oldum
Egehaum dedikleri kadar varmis, tanidik birile denk gelsen direkt damgalanirsin orda, baska sebebten gelmistim deme sansin yok. Bugun cok huzursuz hissettim kendimi, orda tedavi olanlari tebrik ediyorum ozguvenlerinden dolayi.bi yandan guzel bisi aile gibi olmuslar ama yine de bana ve bicok kisiye gore uygun bi ortam degil. Ben iyiki Bozyaka da baslamisim tedavime, gizlilik konusunda hassasiyeti olanlara tavsiye ederim Bozyaka hastanesi Hülya hanımı.

Damgalanmak diye bir sey olamaz senin ismini verem kisi egehaum da gordum derse ve karsisindaki kisi mantikli birsekilde senin ne isin vardi orda derse sorun yok bu yuzden bu kadar kafaya takmamak gerek oradaki herkes ayni ne bir fazla ne bir eksik
Ayrica abacavir e alerjin cikmazsa triumeq cok iyi ben 4 ayda negatif e dustum
Να γίνεις η αλλαγή που θέλεις να δεις στον κόσμο

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #94 : Kasım 02, 2017, 03:38:26 ÖS »
@Ryuk elbette ordaki herkesin ne sebeble orda oldugu belli ama, o kadar insanin benim neden orda oldugumu bilmeso rahatsiz etti. Tabii bundan rahatsiz olmayanlar icin cok samimi bi ortam, doktorlar dinamik. Cok guzel yuzlu ve neseliler, ben Bozyakadan cok memnunum, sıra bekleme yok, kalabaliklik yok.
Ilacim triumeq oldu, hormon kullanmiyo olsadim genvoya yazicakti. Alerji testim negatif geldi, sansima ilaci yazdirmaya gittigim gun cıkmıs sonucta. Negatife dusmene sevindim, darısı basıma artik :)
Su gibi berrak yeni bi hayat.

Ryuk

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #95 : Kasım 03, 2017, 05:08:11 ÖS »
@Ryuk elbette ordaki herkesin ne sebeble orda oldugu belli ama, o kadar insanin benim neden orda oldugumu bilmeso rahatsiz etti. Tabii bundan rahatsiz olmayanlar icin cok samimi bi ortam, doktorlar dinamik. Cok guzel yuzlu ve neseliler, ben Bozyakadan cok memnunum, sıra bekleme yok, kalabaliklik yok.
Ilacim triumeq oldu, hormon kullanmiyo olsadim genvoya yazicakti. Alerji testim negatif geldi, sansima ilaci yazdirmaya gittigim gun cıkmıs sonucta. Negatife dusmene sevindim, darısı basıma artik :)

Tesekkur ederim :) cok degil 4 ay icinde beslenmene dikkat edersen negatif e dusersin arada egzersizler yap iyi gelir @TransBeril pozitif guzel gunlere
Να γίνεις η αλλαγή που θέλεις να δεις στον κόσμο

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #96 : Kasım 30, 2017, 12:08:18 ÖS »
Bugun 1 aylık Triumeq kullanimi sonrasi tahlillerimi oldum, doktor 2 kutu daha triumeq yazdı ama biyokimya sonuclari cıktıktan sonra yazdi, ben ciktilarini almadim 2 hafta sonra rna sonucu icin gittigimde toplu alirim diye, ancak cok iyimis herhalde onlarda; sahane gorunuyo sonuclar dedi. Bi kutu daha b12 yazdi bide d vitamini yazdi damla seklinde. Lazere gidiyom diye nerdese 2 yıldir vampir gibi yasiyom zaten D vitamini dusmesi cok normal. Bakalim 2 hafta sonra cd4 ve rna ne cikicak merakla bekliyorum.

John Wick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #97 : Kasım 30, 2017, 01:20:54 ÖS »
Bugun 1 aylık Triumeq kullanimi sonrasi tahlillerimi oldum, doktor 2 kutu daha triumeq yazdı ama biyokimya sonuclari cıktıktan sonra yazdi, ben ciktilarini almadim 2 hafta sonra rna sonucu icin gittigimde toplu alirim diye, ancak cok iyimis herhalde onlarda; sahane gorunuyo sonuclar dedi. Bi kutu daha b12 yazdi bide d vitamini yazdi damla seklinde. Lazere gidiyom diye nerdese 2 yıldir vampir gibi yasiyom zaten D vitamini dusmesi cok normal. Bakalim 2 hafta sonra cd4 ve rna ne cikicak merakla bekliyorum.

Sevindim 2 hafta sonraki sonuçlarındanda iyi haberini bekliyorum.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #98 : Kasım 30, 2017, 08:27:47 ÖS »
Mavera şimdi de melek ama eskiden en ağır psikotikleri bile terslemezdi.
Onunla melek polis, manyak polis gibiydik.
Ama adamı delirttiler.

TransBeril

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • Arınmıs Aklanmıs
« Yanıtla #99 : Kasım 30, 2017, 10:51:12 ÖS »
Ama adamı delirttiler.

@Mavera onceden nasildi bilemem ama, hala cok sabirli. Usenmeden bazen test ya da bulas ihtimali ile ilgili sorulara bile uzun uzun aciklayici cevaplar yaziyo. Da neden boyle bisi yazdin onu anlamadim, durduk yere alakasini cikaramadim. Yanlis konu altina mi yazdin acaba ki, bu arada eski moderator ve tekrar moderator olma adayi biri olarak cevaplarin degisik sekilde seninde. Agrasiflikte var sanki yok gibide, uslubun klasik ya da klise degil degisik geldi

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #100 : Aralık 01, 2017, 07:19:22 ÖÖ »
@Arutha öyledir knun üslubuna da gerek var  :)
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #101 : Aralık 01, 2017, 10:32:08 ÖÖ »
Ama adamı delirttiler.

@Mavera onceden nasildi bilemem ama, hala cok sabirli. Usenmeden bazen test ya da bulas ihtimali ile ilgili sorulara bile uzun uzun aciklayici cevaplar yaziyo. Da neden boyle bisi yazdin onu anlamadim, durduk yere alakasini cikaramadim. Yanlis konu altina mi yazdin acaba ki, bu arada eski moderator ve tekrar moderator olma adayi biri olarak cevaplarin degisik sekilde seninde. Agrasiflikte var sanki yok gibide, uslubun klasik ya da klise degil degisik geldi
yoo hayır. Mavera melek gibiydi dedin ya.
Eskiden psikotiklere sayfalarca yazar, iknaya çalışırdı. Pozitiflere zaten daima destek oluyor.
Diyorum ya şimdi de melek. Ama sabri kalmayınca çat kilit koyuyor.
Ben pozitiflerin sayfasını işgal eden negatiflere tahammülsüzum.
Ha mavera bilir, psikoloji eğitimi aldım ve negatifim. Gerçi benim hastaligim pek iyi degil. Kemo görüyorum.

Arutha

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #102 : Aralık 01, 2017, 12:49:47 ÖS »
Kemo derken başlangıç düzey karaciğer kanserini kastettim.
Umutsuzluğa kapılmayın. Gelecek sizin için çok guzel,bu virüs yok olacak.
Ben de karaciğer nakli bekleyeceğim. Neyse ki karaciğerden küçük bir parça yetiyor.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #103 : Aralık 01, 2017, 01:03:10 ÖS »
Aaa hiç haberim yoktu, çok geçmiş olsun Arutha. En son işinle eşinle sıkıntıların vardı öyle hatırlıyorum, bunu bilmiyordum.

Artık çoğu fobik başlığı onaylamıyorum da, zira asıl bizim hedef kitlemiz olan hiv pozitif arkadaşların çoğu rahatsız oluyordu bu fobik başlıklardan/test süreleri ile ilgili uzun uzun yazanlardan. Moral bozucu oluyordu. O yüzden.
« Son Düzenleme: Aralık 01, 2017, 01:04:14 ÖS Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #104 : Aralık 01, 2017, 02:09:28 ÖS »
@Arutha , cok gecmis olsun , insallah sende bir an once sagligina kavusursun.