Mavi-Banner

Gönderen Konu: Günlerdir açılmayan forum  (Okunma sayısı 323 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poz.poz.

• Katılımcı Üye
  • *
Günlerdir açılmayan forum
« : Eylül 25, 2017, 12:17:04 ÖÖ »
Merhaba moderatör arkadaşlar, günlerdir siteye bilgisayardan giriş yapamıyorum, çıkan uyarı şu "merhaba poz.poz. Bu forumda yasakladınız. Sebebi, moderatörlere hakaret". Sitede problem olduğunu bildiğimden üstüne düşmedim, farklı bi tarayıcıdan girdim orda da üyelik girişi yapmadan süresiz yasaklı görünüyor. Bugün telefondan giriş yapmayı denemek istedim ve çalıştı. Bu problemin sebebi nedir?
Yaza yaza düşürücem hükümeti :D ATARLI  POZ.POZ <3

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Günlerdir açılmayan forum
« Yanıtla #1 : Eylül 25, 2017, 07:36:14 ÖÖ »
Benzer başlıklar çoğalmaya başladı. Yazılımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyoruz ama tam olarak bilgimiz yok. Teknik işlerden sorumlu adminimiz ilgilenecektir. Bu esnada böyle hata alanlar cihazlarından tüm internet tarihçesini/çerezleri cookieleri silerek temizleyerek ve cihazı kapatıp açarak deneyebilirler.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Efe

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 25, 2017, 10:19:53 ÖÖ »
Arkadaşlar başlık açamıyorum genel bir sorun mu acaba?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2017, 11:55:56 ÖÖ »
Arkadaşlar başlık açamıyorum genel bir sorun mu acaba?

Sanmıyorum, açmaya çalıştığın başlığa onay verilmiyor olabilir. Gereksiz soruları artık onaylamıyoruz.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Efe

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ekim 02, 2017, 01:56:11 ÖÖ »
Açıkçası hangi bölümden açacağımı bulamadım  :(

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 02, 2017, 07:35:27 ÖÖ »
Pozitifsen mesela hiv + köşe foruma gireceksin:
http://hivveaids.net/index.php?board=12.0

Sağ üstte yeni konu düğmesi var koyu renkte ona tıklayacaksın.

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2017, 09:23:47 ÖS »
Gercekten foruma ulaşmak fazlasıyla sıkıntı olmaya başladı. Android telefon kullanıyorum. Chrome dan kullanıcı adı ve şifre yazarak giriş kabul etmiyor. Opera yükledim birsüre sonra o da girmez oldu. Mozilla aynı. Şimdi başka bir tarayıcı kullanıyorum ve bir süre sonra bunda da sorun yaşarsam ne yüklicem bilmiyorum.

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ekim 02, 2017, 09:42:48 ÖS »
Mobil cihazlarda bu problem çok sık yaşanıyor. @Shopska @John bir çözüm yok mu?

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #8 : Kasım 27, 2017, 08:45:18 ÖÖ »
arkadaşlar bende 5 gündür siteye giremiyorum...zannımca ıp kaynaklı bi sıkıntı var..cep telefonundan çok zorda olsa ara sıra bağlanabiliyorum ama işyerimde devamlı giriş yaptığım bilg.dan devamlı engellisiniz uyarıları çıkıyor...

çerezleri, geçmişi belki 30 kere temizledim...hatta başka tarayıcı kurdum...gizli modda girdim ama güzelmiyor sıkıntı..hani bilsem güzeleceğini bilg.a format falanda atıcam ama olmuyor...işyerimde sabit ıp var...bana sanki ondan kaynaklı gibi geliyor...

varmı önerisi olan.. ??

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Kasım 27, 2017, 08:56:02 ÖÖ »
Cihazdaki tüm internet tarihçesi/çerez verileri her şeyi sil.
Wireless bağlantıyı kapat aç.
Sabah bana da oldu evde tabletimden. Bunları yaptım çözüldü.

bedevi

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #10 : Kasım 27, 2017, 10:14:16 ÖÖ »
işyerimdeki internet sabit ip...yani dinamik değiş statik...ne yaparsam yapayım bağlanamıyorum...

ancak şöyle bi yöntem buldum wifi den çıkıp cep telefonu üzerinden bağlanınca sıkıntı kalmıyor...

benim gibi statik ip kullanan arkadaşların dikkatine...sıkıntı statik ip kaynaklı..

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Kasım 27, 2017, 01:13:47 ÖS »
Evet bende bi süre sabit internetten giremiyordum. Sadece telefondan girebiliyordum. Ama sonra o da düzeldi.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 27, 2017, 03:26:08 ÖS »
Vpn kullanarak girin.madem ip olarak almıyor site?