Mavi-Banner

Gönderen Konu: HERKES İZLEMELİ!  (Okunma sayısı 1354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarçın

• Üye
  • *
HERKES İZLEMELİ!
« : Eylül 23, 2017, 12:54:16 ÖS »
Herkese selam;

@Mavera nın sayesinde inanılmaz bir belgesel türkçe alt yazısına kavuştu. Bulaşın ilk başladığı günlerde enfekte olup hayatta kalmayı başaran 3 kahramanla birlikte o günlerde hastahanede çalışan 2 gönüllünün ağzından sancılı süreçleri anlatan bir yapım.

Belgeselin adı "We were here".

Belgeseli pc nize indirmeniz için buraya ekleyemiyorum. Dosya boyutu sorun çıkartıyor.

Belgeseli pc nize indirip ekteki alt yazı ile izleyebilirsiniz. pc ye nasıl indiriceğini bilmeyenler için bu videodaki aşamaları yapmanız yeterli; https://www.youtube.com/watch?v=NS-D5Z3qTfw&t=157s

Film her yerde bulunmuyor. Direk bu sayfadan ulaşabilirsiniz; http://www.movieraven.pro/watch-we-were-here-full-movie-online-free-v1-81716

@Mavera  tekrar teşekkürler.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: HERKES İZLEMELİ!
« Yanıtla #1 : Eylül 23, 2017, 03:17:46 ÖS »
video download helper isimli google chrome eklentisi de rahat indiriyor, aratıp tarayıcıya kurabilirsiniz sonra sağ üst köşede çıkan üç renkli simgeye tıklayınca oynayan videoyu indirme opsiyonu çıkıyor

1-2 yerde hata yapmışım, çevrilmemiş bir cümle kalmış, bir cümledeyi de tamamen atlamışım şimdi izleyince gördüm :D ama o kadar olur. Genel olarak çok etkileyici bir belgesel. Ve duygusal.
« Son Düzenleme: Eylül 23, 2017, 04:25:13 ÖS Gönderen: Mavera »
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

dejavu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 23, 2017, 09:46:12 ÖS »
Arkadaşlar buraya yükledim indirmek isteyenler için : http://www.mediafire.com/file/lpagpcl9k92xj0c/We+Were+Here.mp4

Yalnız altyazıyı bulamadım. Nerede acaba? :)

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Eylül 24, 2017, 05:16:22 ÖÖ »
İlk iletinin altında rar dosyası olarak gözükmesi lazım
 Çok teşekkürler harika oldu bu
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #4 : Şubat 15, 2018, 09:17:57 ÖS »
Teşekkür ederiz. Hemen izliyorum.

mersin33

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 16, 2018, 02:19:18 ÖS »
Teşekkürler izleyeceğim  :)

rainbow

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Nisan 16, 2018, 08:24:10 ÖS »
@Tarçın @Mavera Merhaba ben belgeseli indirebildim fakat türkçe altyazıyı indirdiğim halde açılmıyor...Macbook Pro kullanıyorum MacOS X El Capitan işletim sistemi olduğu için mi formatı uymuyor acaba altyazının?
« Son Düzenleme: Nisan 16, 2018, 08:27:38 ÖS Gönderen: rainbow »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Nisan 17, 2018, 07:25:22 ÖÖ »
Aynen öyle bir durumdur, alt yazı ile uyumlu ve o işletim sistemi ile uyumlu bir video oynatıcı program yüklemelisin.

hivlipanter

• Katılımcı Üye
  • *
  • Hayat pozitif biz pozitif :)
« Yanıtla #8 : Nisan 17, 2018, 11:14:51 ÖÖ »
Paylaşım için çok teşekkür ederim. İndiriyorum hafta sonu izin günümde mutlaka izleyeceğim.
ilk tanı:19.01.2018
RNA:156BİN - CD4: 567 - %CD4: %22 (24.01.2018)
RNA:114 (12.04.2018)

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #9 : Temmuz 12, 2018, 02:28:11 ÖS »
Selam arkadaşlar.

Şiddetle tavsiye ediyorum. Biraz zaman ayırıp izleyin. Çok güzel bir hikaye 🎈

https://youtu.be/Spmn5G00Lng