Mavi-Banner

Gönderen Konu: Çok korktum yaa!  (Okunma sayısı 571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sarlo

• Üye
  • *
Çok korktum yaa!
« : Eylül 17, 2017, 08:48:56 ÖS »
Hergün ilacımı 16.00-18.30 arası iciyorum. Doktorum birkac saat çnemli olmaz demiştim zaten en baştan beri öyle kullanıyordum 3 ayda negatif olsum şükür. Ama bugün nasıl olduysa (garsonlar yüzünden😠) unuttum 20.45 te içtim. Ve bu illkez oluyo illkez unuttm çok kötü bir his. Birşey olmaz değilmi?? 😞

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Çok korktum yaa!
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2017, 07:43:03 ÖÖ »
Bir şey olmaz. Bir dahakine daha dikkatli ol çok gecikmemeye çalış.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2017, 09:24:41 ÖÖ »
Dün ben de ilaç saatinde aç olduğum ve calismak zorunda oldugum icin içmedim.3 saatlik bir gecikme oldu ama yemekle birlikte almam daha faydalı olur diye 3 saat sonra da olsa yemekle aldım. Tam da yemek -ilaç saatini daha erken saatlere çekmeye çalışırken böyle bişey oldu.İnşallah sorun yaratmaz.
« Son Düzenleme: Eylül 18, 2017, 09:25:31 ÖÖ Gönderen: turuncu »

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Eylül 18, 2017, 11:11:30 ÖÖ »
Dün ben de ilaç saatinde aç olduğum ve calismak zorunda oldugum icin içmedim.3 saatlik bir gecikme oldu ama yemekle birlikte almam daha faydalı olur diye 3 saat sonra da olsa yemekle aldım. Tam da yemek -ilaç saatini daha erken saatlere çekmeye çalışırken böyle bişey oldu.İnşallah sorun yaratmaz.

Hiç bir şey olmaz. Aç karnına alsaydın daha kötüydü bence.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.