Mavi-Banner

Gönderen Konu: Medula Kapattırma  (Okunma sayısı 6316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Medula Kapattırma
« Yanıtla #105 : Şubat 01, 2018, 03:15:58 ÖÖ »
Arkadaslar, elinizde kullanmadiginiz kalmis ilaclariniz var ise eger, bunlari pyd Derneği ne Verin lutfen.

Ilaca ihtiyaci olan arkadaslara pyd Dernegi cok daha kolay ulastirabilir .

Daha once ilacini kaybeden veya bir sekilde ilac konusunda sikintiya dusmus pozitif arkadaslara pyd nin kisitli imkanlari ile destek oldugunu ilac sagladigini duymustum ..

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #106 : Şubat 01, 2018, 11:06:58 ÖÖ »
Valla bende 3 kutu açılmamış truvada var ne yapacağımı bilmiyorum.

1 kutusunu bana iletmen mümkün mü @lordstark . Acısadaöldürmez sana mail ile telefonumu iletebilir rica edersen. sigorta sorunum oluştu, ihtiyacım var.

Fatih

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #107 : Şubat 01, 2018, 11:15:31 ÖÖ »
@Fuat dursun elinde. illa birerine lazım olur.kaybeden olur v.s genede bu iletini art niyetlo kisiler olabilir diye silme taraftarıyım.@Mavera ve @acısada_öldürmez e bu konuyu soralim.
Samimi bir sekilde derdini acan olurda ihtiyac olursa  ulaştırilır senin hayrına .
Ama fırsatcılık yapacak olanlarda çıkar mutlaka.
« Son Düzenleme: Şubat 01, 2018, 11:19:26 ÖÖ Gönderen: Fatih »

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #108 : Şubat 01, 2018, 11:43:07 ÖÖ »
Ben gönderirim de numara ve mail alma taraftarı değilim. Daha doğrusu kimsenin bende ekli olmasını istemiyorum. İstersen pydye göndereyim sen direk oradan alsan. @Fuat
Toplumun yargısını kırsaydık herşey mükemmel olurdu...

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #109 : Şubat 01, 2018, 01:27:51 ÖS »
Ben gönderirim de numara ve mail alma taraftarı değilim. Daha doğrusu kimsenin bende ekli olmasını istemiyorum. İstersen pydye göndereyim sen direk oradan alsan. @Fuat

Ben senden geldiğini nasıl ispat edeceğim derneğe ve bana  kim olarak verecekler? Birde ben İStanbul'da değil, Adanadayım. @lordstark

Fuat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #110 : Şubat 04, 2018, 10:33:05 ÖS »
@lordstark gene de sagol.

Penthos

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #111 : Şubat 09, 2018, 03:15:02 ÖS »
Merhaba.
Arkadaşlar tarif ettiğin şekilde dilekçemi yazıp yolladim ve 9 gün sonunda medula kapandı her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Düzenim bozulur, Hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin Hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını.
Kasım 2017    44 milyon.
Aralık 2017     5.5 milyon.
Ocak 2018      3.9 milyon.
Şubat 2018     1490
Mayis 2018     80   :)
Ağustos 2018  11  ;)

Doritospatates

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #112 : Şubat 12, 2018, 08:09:30 ÖÖ »
Merhaba, bende dilekçemi yolladim ama ben tani alip diger ek  kan testlerin bitmesini bekledigim icin bana henuz ne rapor ne de ilac yazilmadi.  Yine de e devletten kapandigini anlamanin bir yolu var mi? Tskler.
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2018, 08:12:24 ÖÖ Gönderen: Doritospatates »

hikaye1111

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #113 : Şubat 12, 2018, 11:28:12 ÖÖ »
selam  arkadaşlar 

herkese  iyi haftalar  diliyorum 
bir kaç gündür  foruma  giremyordum  .. ekran da  sürekli  engelli  diye çıkıyordu  ... ama bugün  sonunda  girdim 

bende  yakında  sigortamı başlıtacam .  açıkcası başlandı  ama  bir  ay  dolmasını bekliyorum .. sonra  hemen  hastaneye gitip test falan ve ilacları hastaneden yazdırmak istiyorum ...
ama  bunun için  önceden randevu mu alacaz  yada  direk doktura gitsem olur mu ?  çunku eskide  paralı iken  direk  gidiyordum  uçretli  olduğu için  ..........   hem test falan yaptırsam hemen ila yazarmı yada   15  gün  sonuçlar  çıkana kadar bekliyorum mu  ?
doktur  zaten biliyor  hem tanıyor beni ...

bu test sonuçları çıktınktan sonra  bende  hemen  medula nı kapatmayı düşünüyorum ...

inş biraz  erken sigorta  aktif  olsun bu ilaç  sorunundan  kurtulmak istiyorum  ..

geçmiş olsun

hk

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #114 : Şubat 12, 2018, 12:07:45 ÖS »
@hikaye1111 , bu habere  cok sevindim.

sen zaten doktora  gidiyorsun ve  gerekli tum testlerin kayitlarinda vardir. 

Normal olarak yine  ayni sekilde  randevu alarak hastaneye gideceksin,  ancak hastaneye gittiginde hasta kaydini yaptirken  sigortali oldugunu bildirip , kaydini sigorta bilgilerin ile  yaptiracaksin.
doktora da  bilgi verirsin artik sigortali oldugunu , ilacini sigorta  uzerinden yazdiracak. doktorun sana  bir  kod  verecek bu kod ile  eczaneden direk ilacini alabileceksin.

Angelowic

• Katılımcı Üye
  • *
  • Nefes alıyorsak, Umut var demektir 🌹
« Yanıtla #115 : Şubat 15, 2018, 09:15:55 ÖS »
En kısa zamanda bende yapacağım bu dediklerinizi. Gerçekten merak ettiğim bi konuydu ve kafamı karıştırıyorDu.   Teşekkürler. İnşallah sorun yaşamadan halledebilirim. Özellikle eczaneden görülmesi büyük sorun. Medula kapatma olması çok iyi oldu...

öylebirgeçerzaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #116 : Şubat 28, 2018, 10:56:45 ÖS »
Merhaba, bende dilekçemi yolladim ama ben tani alip diger ek  kan testlerin bitmesini bekledigim icin bana henuz ne rapor ne de ilac yazilmadi.  Yine de e devletten kapandigini anlamanin bir yolu var mi? Tskler.

merhaba e devletten ilaç yazdırma diye yazarsan önceden ilaç yazma zamanını gösteren yerde herhangi bir ilaç kullanımı görünmüyor diye çıkıyor ayrıca yine kullanılan raporda görünmüyor.. Aynı zamanda e nabız sisteminde bilgilerimin kimse tarafından görülmesini istemiyorum diye bir secenek mevcut ordan işaretlediğimiz takirde kimse kullandığımız ilaçları yada raporları göremez.

Doritospatates

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #117 : Mart 01, 2018, 09:45:04 ÖÖ »
Tesekkuler. Gecen sure icinde ayni dediginiz degisiklikler oldu ayrica eczacimda teyit etti. Ancak ben e nabiz gerek kalmadi diye düşünüyordum.  Ek olarak e nabiz hesabi acip sonrada kimse gormesin diye ayarlamalimiyim? Cunku ben e nabiz hesabi bile acmadim.

öylebirgeçerzaman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #118 : Mart 01, 2018, 11:34:37 ÖÖ »
hesap açılmadıysa gerek yoktur diye düşünüyorum. benim öncesinde vardı ben o yüzden kapattım. En azından e nabız hesabı olan arkadaşlar böyle bir önlem alırlar.

olumlu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #119 : Nisan 18, 2018, 10:42:22 ÖÖ »
Ben de dilekçeyi yazıp PTT’den normal postayla yolladım. Umarım sıkıntı olmadan kapattırın şunu :)