Mavi-Banner

Gönderen Konu: Cybh testi  (Okunma sayısı 905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

X

• Üye
  • *
Ynt: Cybh testi
« Yanıtla #15 : Eylül 14, 2017, 11:34:09 ÖÖ »
Bel soğukluğunda daha cok senin şikayetine bakılır. Peniste akıntı idrar yanmasi en büyük belirtisidir. Böyle bi şikayetin yoksa ve cybh testlerindede bi sikinti yoksa endise etme hic.pazartesi günkü doktoruna anlatirsan yazmadi testleri bende sikayet ettim diye hepsini direk yazar. Normalde dr. Yazmak zorunda zaten de o gün cinsligi ustundeymis.

Benim sadece tek bir şikayetim var penis ucunun içinde yanma sızlama gibi bir his olması idrar yaparken pek hissetmiyorum fakat boşalırken ve boşaldıktan sonra hissediyorum zaten gün içi de kendi kendine penis ucunun içinde hafiften yanma sızlama gibi bir his sabahtan başlayıp uyuyana kadar devam ediyor prostatit ten veya idrar yolları enfeksiyonundan şüpheleniyorum ama bel soğukluğu testini de yaptırmak istiyorum.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Eylül 14, 2017, 11:41:21 ÖÖ »
İlişkiyi ne zaman yaşadım demiştin belki süresi testler için yetersiz buldu bu yüzden gereksiz test yapmak istemedi?
Geçmiş zaman da şüpheli ilişkimin var olduğunu ve en son 46 gün önce de şüpheli bir ilişki min olduğunu söyledim test yaptırmak istiyorum dedim bana verdiği cevap kafama göre benim isteğim doğrultusunda testleri yapamayacağını söyledi

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Eylül 14, 2017, 11:45:47 ÖÖ »
Çevremde ki bir kaç dostum olan insanlara sordum bu durumu nerelere şikayet edebilirim diye verdikleri cevaplar doktoru öncelikle hastane de başhekim e şikayet etmem gerektiğini daha sonra sağlık bakanlığına daha sonra da bimer e şikayet etmem gerektiğini söylediler ben sadece sağlık bakanlığına şikayet ettim geri dönüş te yapan olmadı

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #18 : Eylül 14, 2017, 12:49:28 ÖS »
dostum simdi ilk basta tam idrar tetkiki alinir, daha sonra gerekirse kultur alinir, akinti varsa?. Bunun icin hastane uroloji bolumune basvurmalisin, bu esnada da supheli iliskin oldugunu da belirtirsin. Kisacasi senin urolojiye gitmen lazim. o ilk dr un tavri cok gereksiz, savunmasi da bir o kadar sacma, hic hesaba katma yani onu :)

eger Bimer e dilekce yazarsan o dilekce %100 isleme konur ve Dr un savunmasi istenir.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Eylül 14, 2017, 04:45:08 ÖS »
dostum simdi ilk basta tam idrar tetkiki alinir, daha sonra gerekirse kultur alinir, akinti varsa?. Bunun icin hastane uroloji bolumune basvurmalisin, bu esnada da supheli iliskin oldugunu da belirtirsin. Kisacasi senin urolojiye gitmen lazim. o ilk dr un tavri cok gereksiz, savunmasi da bir o kadar sacma, hic hesaba katma yani onu :)

eger Bimer e dilekce yazarsan o dilekce %100 isleme konur ve Dr un savunmasi istenir.
Akıntım yoktur sadece tek şikayetim penis ucunun içinde bir yanma sızlama hissi bu hissi ben sabahtan akşama kadar hissediyorum fakat boşalırken ve boşaldıktan sonra biraz daha şiddetli oluyor ben öncelikle enfeksiyon bölümünden  bi cybh testlerini yaptırayım daha sonra şu bel soğukluğunu da bi yaptırayım eğer hiç birşey çıkmazsa üroloji ye giderim artık. Eski sevgilimin vajinasında mantar vardı onda da yanma oluyordu korunmasız ilişkim oldu tabi korunmasız ilişkimiz 7,8 kere olduktan sonra bana bunu söylemişti bilmiyorum artık o mantarı bende mi kaptım sorun nedir peşine düşüp öğrenecem inşallah.. valla bide bimer e şikayet dilekçesini zararlı çıkmayacağımı bilsem kesinlikle yazarım. Senin bir fikrin varmı neler olabileceğine dair? En azından bir doktora gerekli işlemler yapılsa artık hiç bir doktor sanırım hastaları geri gönderemez.
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2017, 05:19:04 ÖS Gönderen: X »

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Eylül 14, 2017, 05:11:24 ÖS »

Akıntım yoktur sadece tek şikayetim penis ucunun içinde bir yanma sızlama hissi bu hissi ben sabahtan akşama kadar hissediyorum fakat boşalırken ve boşaldıktan sonra biraz daha şiddetli oluyor ben öncelikle bi cybh testlerini yaptırayım daha sonra şu bel soğukluğunu da bi yaptırayım eğer hiç birşey çıkmazsa üroloji ye giderim artık. Eski sevgilimin vajinasında mantar vardı onda da yanma oluyordu korunmasız ilişkim oldu tabi korunmasız ilişkimiz 7,8 kere olduktan sonra bana bunu söylemişti bilmiyorum artık o mantarı bende mi kaptım sorun nedir peşine düşüp öğrenecem inşallah.. valla bide bimer e şikayet dilekçesini zararlı çıkmayacağımı bilsem kesinlikle yazarım. Senin bir fikrin varmı neler olabileceğine dair? En azından bir doktora gerekli işlemler yapılsa artık hiç bir doktor sanırım hastaları geri gönderemez.
Klamidya olabilir ben de yakalanmıştım eczanede 1000 mg'lık antibiyotikler var isim vermeyeyim 2 günde iyileştiriyor. Tedavisi çok kolay bir hastalık ama sen yine de doktora görün tabi net teşhisi koysun
« Son Düzenleme: Eylül 14, 2017, 05:15:14 ÖS Gönderen: lifeisagame »

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #21 : Eylül 15, 2017, 01:39:57 ÖÖ »

Akıntım yoktur sadece tek şikayetim penis ucunun içinde bir yanma sızlama hissi bu hissi ben sabahtan akşama kadar hissediyorum fakat boşalırken ve boşaldıktan sonra biraz daha şiddetli oluyor ben öncelikle bi cybh testlerini yaptırayım daha sonra şu bel soğukluğunu da bi yaptırayım eğer hiç birşey çıkmazsa üroloji ye giderim artık. Eski sevgilimin vajinasında mantar vardı onda da yanma oluyordu korunmasız ilişkim oldu tabi korunmasız ilişkimiz 7,8 kere olduktan sonra bana bunu söylemişti bilmiyorum artık o mantarı bende mi kaptım sorun nedir peşine düşüp öğrenecem inşallah.. valla bide bimer e şikayet dilekçesini zararlı çıkmayacağımı bilsem kesinlikle yazarım. Senin bir fikrin varmı neler olabileceğine dair? En azından bir doktora gerekli işlemler yapılsa artık hiç bir doktor sanırım hastaları geri gönderemez.
Klamidya olabilir ben de yakalanmıştım eczanede 1000 mg'lık antibiyotikler var isim vermeyeyim 2 günde iyileştiriyor. Tedavisi çok kolay bir hastalık ama sen yine de doktora görün tabi net teşhisi koysun
Klamidya dan şüphelenmiyorum çünkü ondan da akıntı oluyor ben prostatit den şüpheleniyorum pazartesi günü gelsin de hayırlısı artık yaptık bazı hatalar neler çıkacak bakalım. Konu ile ilgilendiğin için sana ve konuya katılan arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.