Mavi-Banner

Gönderen Konu: Cybh testi  (Okunma sayısı 890 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

X

• Üye
  • *
Cybh testi
« : Eylül 12, 2017, 06:46:55 ÖS »
selam arkadaslar enfeksiyon hastaliklari bölümüne gittim doktora şüpheli ilişkimin olduğunu ve cybh testi yaptirmak istediğimi söyledim. doktor benim kafama göre isteğim doğrultusun da testleri yapamiyacağini söyledi testleri yapmadi ben bu doktoru sağlik bakanliğina şikayet etsem neler olabilir bilgisi olan varmı ? veya başka nerelere şikayet edebilirim ?

Matland

• Ziyaretçi
Ynt: Cybh testi
« Yanıtla #1 : Eylül 12, 2017, 08:42:24 ÖS »
Alo 184

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 12, 2017, 08:47:27 ÖS »
sağlik bakanliğina doktoru şikayet etsem doktor hakkinda neler yapilir uyari falan mi alir sadece ?başka şikayet edebileceğim yer varmi?

simurg

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 12, 2017, 11:31:12 ÖS »
Sağlık bakanlığını ara direkt şikayet et, ihtiyacım olan hizmeti alamıyorum de. İlgileneceklerdir. Başka bir doktordan randevu alıp testlerini olmanı öneririm.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 13, 2017, 04:10:01 ÖS »
Sağlık bakanlığını ara direkt şikayet et, ihtiyacım olan hizmeti alamıyorum de. İlgileneceklerdir. Başka bir doktordan randevu alıp testlerini olmanı öneririm.

tesekkur ederim sağlik bakanliğina şikayet ettim. tekrar hastaneye gideceğim test yaptirabilmek için.

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 13, 2017, 06:09:47 ÖS »
Insanlar bir garip CYBH bakilmasinin supheli iliski haricinde baska bir endikasyonu oldugunu bilmiyordum!!! Baska hangi sebeple bakabilirmis acaba?

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Eylül 13, 2017, 07:57:43 ÖS »
Insanlar bir garip CYBH bakilmasinin supheli iliski haricinde baska bir endikasyonu oldugunu bilmiyordum!!! Baska hangi sebeple bakabilirmis acaba?

Şüpheli ilişki olmasa bile cinsel hayati olan herkese bakmasi lazim ama işte böyle yapiyorlar keşke oracikta sağlik bakanliğini arasaydim bugün aradım. başka şikayet edebileceğim yer olduğunu bilsem arayip şikayet edecem. hastaneyi randevu için aradim ta pazartesi gününe randevu verdi alti üstü bir test yapacaklar insani bezdiriyorlar. şimdi pazartesi günü gittiğim de doktor testleri yapmak istese bile acaba bütün hepsini yapacak mi insanlari özele sürüklüyorlar bunu bilerek yapiyorlar.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Eylül 13, 2017, 08:10:09 ÖS »
Doktor bildiğin egosunu konuşturmuş😂 Hadi başka bi bölüm olsa da enfeksiyona sevketse  (O da yanlış da) anlayacağım! İyi yapmışsın şikayet etmekle. Makineye kanı kendi koyacak sanki!

antalyadan_

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Eylül 13, 2017, 11:16:11 ÖS »
Dostum lafini hic sakinma, sana pasa pasa bilgi vermek zorunda, agresifles demiyorum ama bilgi vermek zorunda oldugunu acikca belirt. Burada hakli olan sensin.  Direkt cinsel yolla bulasan hastalik baktirmak istiyorum dersen gereken tetkikleri yaptirir, bunlari da acarsak eger akintin lezyonun baska bir sey yoksa eger, HCV Ab, HBs Ag, HBs Ab, HBc Ab, HIV Ab ve VDRL rutin olarak bu CYBH paketine giriyor. Saglicakla kal,

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Eylül 14, 2017, 01:28:05 ÖÖ »
Doktor bildiğin egosunu konuşturmuş😂 Hadi başka bi bölüm olsa da enfeksiyona sevketse  (O da yanlış da) anlayacağım! İyi yapmışsın şikayet etmekle. Makineye kanı kendi koyacak sanki!

Ya valla acayip sinir oldum ALLAH kimseyi düşürmesin bu hastanelere gerçekten çok ibretlik olaylar yaşanıyor.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Eylül 14, 2017, 01:41:29 ÖÖ »
Dostum lafini hic sakinma, sana pasa pasa bilgi vermek zorunda, agresifles demiyorum ama bilgi vermek zorunda oldugunu acikca belirt. Burada hakli olan sensin.  Direkt cinsel yolla bulasan hastalik baktirmak istiyorum dersen gereken tetkikleri yaptirir, bunlari da acarsak eger akintin lezyonun baska bir sey yoksa eger, HCV Ab, HBs Ag, HBs Ab, HBc Ab, HIV Ab ve VDRL rutin olarak bu CYBH paketine giriyor. Saglicakla kal,
Sağolasın teşekkür ederim. Lafımı esirgemiyecem de tartışmaya girersem sinirlenirsem ağzımdan hoş olmayan şeyler çıkacak diye kendimden emin olamıyorum. valla insanı ayar ediyorlar. Çoğu bölümün doktorları insanları azarlıyorlar kaç kere denk geldim. bir ara haberler de falan duyardık hastanın doktoru dövdüğünü boşu boşuna hastalar böyle birşeyi doktora yapmaz işte ama insanı bezdiriyorlar rezillik ya hastaneler. Bu bel soğukluğu da Cybh testine dahil dimi ona da bakılmasını isteyeceğim de

beybisi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Eylül 14, 2017, 05:44:45 ÖÖ »
hasekide benim doktorum super ya kakolu kek yapar misin desem yapicak yeminlen  o derece yani allah razi olsun boyle insanlardan

iss

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Eylül 14, 2017, 07:16:37 ÖÖ »
Bel soğukluğunda daha cok senin şikayetine bakılır. Peniste akıntı idrar yanmasi en büyük belirtisidir. Böyle bi şikayetin yoksa ve cybh testlerindede bi sikinti yoksa endise etme hic.pazartesi günkü doktoruna anlatirsan yazmadi testleri bende sikayet ettim diye hepsini direk yazar. Normalde dr. Yazmak zorunda zaten de o gün cinsligi ustundeymis.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #13 : Eylül 14, 2017, 07:24:01 ÖÖ »
İlişkiyi ne zaman yaşadım demiştin belki süresi testler için yetersiz buldu bu yüzden gereksiz test yapmak istemedi?
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

X

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : Eylül 14, 2017, 11:28:39 ÖÖ »
hasekide benim doktorum super ya kakolu kek yapar misin desem yapicak yeminlen  o derece yani allah razi olsun boyle insanlardan

böylesi güzel insanlar da var tabi ama çok nadir bulunuyor.