Mavi-Banner

Gönderen Konu: ACİL YARDIM !!!1  (Okunma sayısı 2137 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
ACİL YARDIM !!!1
« : Haziran 24, 2016, 09:52:18 ÖS »
Arkadaşlar  benim  hiv negatif  biriyle  şüpheli  bir ilişkim  oldu. gecenlerde,Mutfakta  yemek  yapıyorduk bu  elini  kesti, bende  dedim ki, ben  profilaksi tedavisi olmuştum, hiv pozitif olmadan  önce, sonra  buna  truvada-prezista-norvir-kaletra-ve stribild  içirdim  4 saat aralıklarla, bu arada  kesilen parmaktaki  kanama  durdu!!!!! ama  çok  ilginç birşey  oldu  bunun  midesi  bulandı kustu, kusunca  bende midesini bastırması için trimeq  verdim. Bu arada 42,48-60-75 gün  testlerim pozitif  geldi, ama  profilaksi  tedavisi aldım yane, ertesi  gün  agzının  içinde  pamukçuklar  çıktı  ve  aynı  gün içinde 5 kilo  verdi, meme ucu  lenfleri  şişti , oynaşırken  meme ucunu  çok fazla  emmişim,birde  ben  kondomu  3lü kullanıyorum  ama  profilaksi aldım, birde  stribildi suda  eritip  kondoma  sürüyorum, acaba  bu hiv  geçişini önlermi  bilgili arkadaşların acil yardımı  bekliyorum  psikolojim  çok  bozuk
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: ACİL YARDIM !!!1
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2016, 11:04:05 ÖS »
özür dilerim  5 kilo  kaybetmedi, yanlış  söylemişim 7 kilo vermiş kendisi ile  koNUŞTUM. Birde  bu arkadaş  biraz  pinti  gidip  sürekli testlere  bisürü  para  veriyor   ama  gel  gelelim  kondom  kullanımı  çok  bilinçsiz, bir kondomu  2 defa  kullanıyor. Dünyada  ki  kauçuk  ağaçlarını  düşünüyorum  diyor.Ben  kendisine bunun  çok büyük bir  risk oldugunu  söylüyorum ama  beni dinlemiyor.

hER BİR  KONDOM  TEK SEFERLİK KULLANILIR  DEĞİL Mİ ?

hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2016, 11:18:15 ÖS »
Çamaşır suyunda dezenfekte edip tekrar tekrar kullanılabilir kondom. Çevreye karşı duyarlı ve bilinçli olalım lütfen. 10 paket kondom için bir ağaç kesiliyor.
There's a light guiding my way.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #3 : Haziran 24, 2016, 11:24:38 ÖS »
birde  geçen arkadasım  elisa testini öğleden  önce  yaptırmış, doktor  kesin  sonuç  vermesi  için  yarında  gel  ögleden sonra  yapalım demiş.Yani bu  elisa  testleri  ögleden  önce ve sonra için farkediyomu ki

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Haziran 24, 2016, 11:29:10 ÖS »
birde  geçen arkadasım  elisa testini öğleden  önce  yaptırmış, doktor  kesin  sonuç  vermesi  için  yarında  gel  ögleden sonra  yapalım demiş.Yani bu  elisa  testleri  ögleden  önce ve sonra için farkediyomu ki

Doğru söylemiş. Oruçluysan kandaki besin öğleden sonra daha da azalıyor. Bu nedenle virüs daha fazla üreyebilir ve test pozitife dönebilir. Bu nedenle test 17 saatlik aç karnına, mümkünse iftardan önce yapılmalı. O da negatif gelirse ramazandan sonra son bir kez yaptırılıp kapatılabilir.

Geçmiş olsun.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #5 : Haziran 24, 2016, 11:41:16 ÖS »
birde  doktor bana  son kontrlde  seni artık  elit  kontrole alcam dedi, sen  artık  elit plus  pozitifsin  dedi, bende  bu ne anlama geliyor dedim.Virüsü baskıladıgım  için  elit  kontrolor  oluyormusum. 3 sene  üst üste  virüsü baskılamayı  başarabilirsen  GOLD elite  kontolor  oluyormuşum.

Thebb

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 25, 2016, 02:04:20 ÖÖ »
 :(
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2016, 02:45:52 ÖÖ Gönderen: Thebb »

cercei

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #7 : Haziran 25, 2016, 02:16:17 ÖÖ »
Sana @acısada_öldürmez özel olarak cevap verecektir. :)

Ajax

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Haziran 25, 2016, 02:20:18 ÖÖ »
Ve goool geldi :D

kont

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Haziran 25, 2016, 02:20:38 ÖÖ »
Olta balıkçılığı  :o

Ruboy

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Haziran 25, 2016, 04:19:06 ÖÖ »
virus gelişmiş artık soluma ile bulasıyomus arkadasım hohladı bulasma var mıdır?

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #11 : Haziran 25, 2016, 11:20:32 ÖS »
Ve goool geldi :D

golün alasını sen  yiyiyordun da,direkten döndün

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #12 : Haziran 25, 2016, 11:21:10 ÖS »
:(

üzülme neden üzüldün  bu  kadar

Ajax

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #13 : Haziran 26, 2016, 01:01:59 ÖÖ »
@acısada_öldürmez adam yorumu sildi ya hemen bana yüklen 😀

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #14 : Haziran 26, 2016, 12:25:05 ÖS »
ne  yazmıştı  ben  göremedim