Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv Tanısı  (Okunma sayısı 828 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

shame

• Yeni Üye
  • *
Hiv Tanısı
« : Eylül 09, 2017, 07:51:41 ÖS »
Merhaba Arkadaşlar,
3 devlet hastanesinde elisa testi yaptırdım ayrı ayrı ve hepsinde pozitif çıktım doğrulamaya gitti kanlarım öyle bişey dediler sanırım sonra özel bir laboratuara gittim oradaki bayanın iddiasına göre piyasadaki en güvenilir test dediği testten yaptırdım orada negatif çıktım, sonra başka bir laboratuarda da test yaptırdım orda da negatif geldi Böyle bişey yaşayan var mı :S Ben cinsel olarak çok aktif biriyim ingilterede, istanbulda, berlinde, new yorkta sürekli seks yapıyordum 1000 kişi olmuştur yani o derece düşünün ve çok nadir kondom kullanırım doktora bunları söyledim kesin bende vardır olmaması imkansız dedim. Bana bişey olmaz diyodum hep rahat rahat milletle yatıyodum ama şimdi eteklerim tutuştu dostlar napcağımı şaşırdım yani çok kötü vurdu bana bu teşhis şimdi diken üstündeyim bana bi fikir verin zaten seks yapmaktan çok sıkıldım artık negatifsem bi daha asla yapmıycam yeterince yaptım :'( Bişey çıkarsa da aptallıklarımın bedelini ödüycem yapcak bişey yok

lordstark

• Katılımcı Üye
  • *
Ynt: Hiv Tanısı
« Yanıtla #1 : Eylül 09, 2017, 09:04:56 ÖS »
Dalga mı geçiyor bizimle sanki öyle hissettim. Hiv yoksa bile hepatit c veya b olabilir onlara neden baktırmıyorsun..
Toplumun yargısını kırsaydık herşey mükemmel olurdu...

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 09, 2017, 09:13:35 ÖS »
Western Blot dogrulamasını beklemekten başka bişey yapamazsın.3 hastaneden de mi gitti dogrulamaya! Bekleyip göreceksin.gönderildiği günden 10 15 gün sonra alırsın sonuçları.

shame

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 09, 2017, 09:40:33 ÖS »
@lordstark Bu da ne demek şimdi dalga geçilecek bi şey mi bu ben burda can derdine düşmüşüm töbe töbe ya. Hemşire bişeyler anlattı ama dinlemedim hiç tek düşündüğüm kendimi boğaz köprüsünden atmaktı  :'( Ben babama ne diycem şimdi aids oldum nasıl derim. Bu nasıl oluyor ya testin biri pozitif diğeri negatif diyor haftaya Londra'ya gidicem orda yaptırıcam burdaki testlere hiç güvenmiyorum, moralim çok bozuk. Sizce hangisi doğrudur 500 TL verdim laboratuvarda devlet hastanesindeki bedavaydı bu çok para verdiğim negatif o daha doğrudur dimi arkadaşlar sonuçta pahalı yani  :'( İnsan her şeye alışıyor sanırım kaderimi kabul edicem ben de herkes gibi.

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 09, 2017, 09:46:01 ÖS »
Hahahha @inanilmazmutsuz 😂😂😂😂

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 09, 2017, 09:51:42 ÖS »
@shame dur bakalım telaş yapma. WB sonuçların çıksın bi. Daha fazla para verdiysen daha iyi test diye bişey yok.Testlerin belli süreleri var. Burada da başlık halinde yazıyo.O sürelere göre yaptirdiysan devlet hastanesindeki ücretsiz Elisa da özel labda 500 lira verdiğin test de güvenilirdir. Aids falan da değilsin.Öyleysen de Aidsten ölmeyeceksin. Sakin ol. Ailene söylemek zorunda değilsin.

Bambino

• Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Eylül 09, 2017, 10:05:40 ÖS »
Arkadaslae sorumu neden yayinlamiyorsunuz anlamiyorum. Yanlis birsey mi yapiyorum?

shame

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2017, 10:07:59 ÖS »
@shame dur bakalım telaş yapma. WB sonuçların çıksın bi. Daha fazla para verdiysen daha iyi test diye bişey yok.Testlerin belli süreleri var. Burada da başlık halinde yazıyo.O sürelere göre yaptirdiysan devlet hastanesindeki ücretsiz Elisa da özel labda 500 lira verdiğin test de güvenilirdir. Aids falan da değilsin.Öyleysen de Aidsten ölmeyeceksin. Sakin ol. Ailene söylemek zorunda değilsin.
WB sonucu ne oluyor. Onu da yaptırıcam yarın nerde yapılıyor bu test arkadaşlar? Onun sonucu kesin mi? Hiçbirine güvenmiyorum ya ellerim titriyo yazarken zaten

Bambino

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : Eylül 09, 2017, 10:11:39 ÖS »
Bir soru sormak istiyorum. Yaklasik 10-12 gun kadar once french kiss yaptim bir kadinla. Daha sonra tamamen korumalı bir iliskimi oldu.  Iliskim korumali oldugu icin burayi atliyorum. Son iki gundur bademciklerde iltihap ve geniz akıntısı mevcut. Sormak istedigim test yapirmama gerek var mi acaba? Birisi cevap verebilir mi?

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 09, 2017, 10:13:56 ÖS »
WB sonucu ne oluyor. Onu da yaptırıcam yarın nerde yapılıyor bu test arkadaşlar? Onun sonucu kesin mi? Hiçbirine güvenmiyorum ya ellerim titriyo yazarken zaten

Bak şimdi elisa testi yaptırdın hem de 3 kere, pozitif geldi ve 3 ayrı yerde sonra özele gittin muhtemelen combo test negatif geldi. şimdi istersen wb denilen doğrulama testinin yani hastanenin göndermiş olduğu (?) testin sonucunu bekle. pozitif çıkarsa konuşuruz. Onun dışında burda sana yardımımız dokunmaz. Çünkü her iletinde kafa karışıklığı yaratıyorsun ve çelişkili ifadeler kullanıyorsun.

Matland

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 09, 2017, 10:15:44 ÖS »
Bir soru sormak istiyorum. Yaklasik 10-12 gun kadar once french kiss yaptim bir kadinla. Daha sonra tamamen korumalı bir iliskimi oldu.  Iliskim korumali oldugu icin burayi atliyorum. Son iki gundur bademciklerde iltihap ve geniz akıntısı mevcut. Sormak istedigim test yapirmama gerek var mi acaba? Birisi cevap verebilir mi?

Şüpheli ilişkin varsa git test ol, şüpheli ilişki ne demek diyorsan internette aç öğren.

Bu konuyu kitliyorum.