Mavi-Banner

Gönderen Konu: BOMBA HABER  (Okunma sayısı 688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yeniyizbiz10

• Yeni Üye
  • *
BOMBA HABER
« : Eylül 07, 2017, 11:15:15 ÖS »
Arkadaşlar merhaba buraya bakar mısınız acil Dimas Healing adlı yurt dışında bir profa mesaj attım ve geri döndü attığı yazıyı buraya atıyorum bilgisi olan var mı ?

Dimas Healing evine hoş geldiniz, ben Dr Dimas ve bir bitki uzmanıyım, birkaç yıl önce HIV'ı tedavi etmek için bu otları buldum ve 2010'da bu kadar çok hayat kurtarmak için onu kullandım, tüm dünyaya yayımlamaya çalıştım ancak Uluslararası Çalışma Grubu reddetti, bunun nedeni tedavimin yerli bir kaynaktan yapılması, bu nedenle bu yerli tedavi kaynaklarını denemek istemediği için birçok insan bu virüsü yeniyor. Bilim adamı, bu virüsü tedavi edilemeyeceğini belirtti. virüsü fiziksel açıdan.

HIV / AIDS sadece Fiziksel değil, bilim adamının asla kullanmadığı bazı ruhsal muameleye sahiptir, sana bunları bu virüden tedavi edebileceğimden emanet ediyorum, tek ihtiyacım olan her şüphe aklınızdan kaldırmaktır, ancak bu şifalı bitkiler çok pahalı değil ama konunun önemi, iyileştikten sonra takdir göstermek ve aynı zamanda bu büyük şifa verici ev hakkında tanıklık etmektir. Hayatınızı kurtarmayı gerçekten istiyorum şu şu bilgi ile bana geri dönün:

Ad Soyad:
Senin ülken:
Telefon numarası:
Varsa fotoğraf:
Meslek:
Senden haber almak dileğiyle yakında

Matland

• Ziyaretçi
Ynt: BOMBA HABER
« Yanıtla #1 : Eylül 07, 2017, 11:55:03 ÖS »
Bunu niye onayladım biliyor musun?

Olur da böyle mesajlarla karşılaşırsanız sakın kanmayın diye. Bu şarlatanlar onlarca adamın hayatına mal oldu. Özellikle Afrika'da. Böyle bir şeyi denemenin hayatınıza mal olabileceği konusunda uyarımı yapayım.

yeniyizbiz10

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2017, 12:13:44 ÖÖ »
Bunu niye onayladım biliyor musun?

Olur da böyle mesajlarla karşılaşırsanız sakın kanmayın diye. Bu şarlatanlar onlarca adamın hayatına mal oldu. Özellikle Afrika'da. Böyle bir şeyi denemenin hayatınıza mal olabileceği konusunda uyarımı yapayım.
Nasıl hayatına mal oldu sebebi neydi ki verilen bitkiler mi ?

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 08, 2017, 01:29:22 ÖÖ »
Yerel ya da uluslararası...böyle bir kür olsa kim gözardı edebilir ki.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Eylül 08, 2017, 07:14:38 ÖÖ »
Sakın! Sakın kanmayın inanmayın böyle şarlaranlara

Hiv'i durdurabilen, hayatımızı kurtarabilen tek şey ilaçlarımız.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 08, 2017, 08:39:20 ÖÖ »
@yeniyizbiz10 dostum inan bana bu adam hiv'in tedavisini bulmuş olsaydı şimdiye köşeyi dönmüştü zaten :) Umut dünyası tabi sen de iyi haberler duymak istiyorsun sakın ha böyle şeylere aldanıp paranı kaptırma. Bedava ise denemekle bir şey kaybetmezsin orası ayrı

wulfwulf

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Eylül 08, 2017, 11:36:34 ÖÖ »
@yeniyizbiz10 dostum inan bana bu adam hiv'in tedavisini bulmuş olsaydı şimdiye köşeyi dönmüştü zaten :) Umut dünyası tabi sen de iyi haberler duymak istiyorsun sakın ha böyle şeylere aldanıp paranı kaptırma. Bedava ise denemekle bir şey kaybetmezsin orası ayrı

bence cok sey kaybedebilir. ilac kullaniyor musun bilmiyorum ama ilacin yaninda bu sekilde"alternatif tip" adi altinda yapilan aktiviteler ilac etkisinde degisiklik ugratabilir. yani tedavi olacagim derken elinden ilactan da olursun. kendisi yazmis zaten ben basvurdum ama onay alamadim diye. su an kullandigimiz ilaclar bile mükemmel etkileri oldugu halde yillar sonra onay alabiliyor. ihtiyacimiz olan tek sey onaylanmis ilaclar. yoksa tibet'te bilinmeyen bir kür vs. yok. olsaydi emin ol haberimiz olurdu.
Tani: 08.05.2017 - Ilac: Triumeq
-------------------------------------------
CD4: 472, RNA: 108000 - 01.06.2017
CD4: 605, RNA: 144 - 06.07.2017 :)
CD4: 635, RNA: Undetectable - 05.10.2017 :D
CD4: 645, RNA: Undetectable - 08.01.2018
CD4: 625, RNA: Undetectable - 12.04.2018

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #7 : Eylül 09, 2017, 12:47:15 ÖS »
yaklaşık 2 sene  önce  orta  yaşlarda  olan  bir birey tedavisi  gayet  güzel  gidiyor  virüs  ilaçlar sayesinde  baskılanmış  2 sene  önce de  ermenistanda  bir klinik  hiv'i  tedavi  ettiğini  duyurmuştu,  adamcagız  kafaya  koyuyor  ermenistana  gidiyor. yaklaşık 2 ay  kadar  klinikte  kalıyor, tabi  ordaki  doktor  müsveddesi  ilaçları almayacaksın  diyor  ben seni iyi edeceğim  diyor.

2 ay  içinde  ilaç almadığı  için  virüs  direnç  kazanıyor, ve sözde  tedavi ile  adamın böbrekleri  ve  karacigerleri iflas  ediyor

ve 6 ay içerisinde  can  çekişe çekişe  bagıra bagıra  vefat  ediyor.Bu olay  dernekte  anlatıldı  yaşanmış gerçek  bir olay

BİRAZ  AKILLI  OLUN, VİRÜSÜ KONTROL ALTINDA  TUTAN  TEK  ŞEY  İLAÇLAR

GEBERMEK İSTEMİYORSANIZ  İLAÇLARI AKSATMAYIN
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .