Mavi-Banner

Gönderen Konu: 90. Gün için bilgi.  (Okunma sayısı 1084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Greygirl

• Yeni Üye
  • *
90. Gün için bilgi.
« : Ağustos 31, 2017, 06:35:06 ÖS »
Merhaba benim süpheli durumdan sonra geçen süre tam 90. Gün oldu. İlk testimi 30 gün civarında combo test oldum  sonuç olarak negatif sonuç aldım. Sizlere danışmak istedigim tes oldugum kurumda  combo test çalışılıyor ve okudugum yerlerde 90. Gün sonunda anti hiv elisa ile teyit edilmesi ben 90. Günde anti hiv elisa degilde combo ile test olsam geçerlimidir yoksa illaki anti hiv elisamı olmak gereklidir. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
Ynt: 90. Gün için bilgi.
« Yanıtla #1 : Ağustos 31, 2017, 07:03:14 ÖS »
anti  hiv   90. günden sonra  cevap  verir  ve  devlet  hastanesi ücretsiz  yaptığı  için 90. gün  elisa  önerili onun  haricinde ki  testlerin süreleri  daha  kısa  hassasiyetleri daha  yüksek  olduğu için   beklemek istemeyenler için önerilir yani 90. günde istediğin  bütün  testlerin  hangisini  olursan  ol  alacagın  sonuç kesindir.
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

Greygirl

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 31, 2017, 07:17:56 ÖS »
anti  hiv   90. günden sonra  cevap  verir  ve  devlet  hastanesi ücretsiz  yaptığı  için 90. gün  elisa  önerili onun  haricinde ki  testlerin süreleri  daha  kısa  hassasiyetleri daha  yüksek  olduğu için   beklemek istemeyenler için önerilir yani 90. günde istediğin  bütün  testlerin  hangisini  olursan  ol  alacagın  sonuç kesindir.

Syn acısada_öldürmez cevap için teşekkür ederim; fakat okudugum sağlık bakanlığının bir sunumunda 90. Günde combi/combo testler yerine anti hiv elisa ile test tekrarlanmalıdır yazıyor. Biraz kendimce araştırdır combo/combi testlerinde içinde antikor a bakılıyor neden bu şekilde yazıyor anlam getiremedim.

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #3 : Ağustos 31, 2017, 08:05:34 ÖS »
önerilir  ( tavsiye  tavsiye niteliğinde)

kesin  yapılması zorunlu ( muhakkak olman  lazım )

tekrarlanmalı  ister  yap  ister  yaptırma  senin  psikolojine  kalmış  anlamına  geliyor.

elisa  testi   90 günde  insanların  içi  rahatlasın  ve  manyamasınlar  diye  rahatlatmak  için  öneriliyor.

hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ağustos 31, 2017, 09:21:09 ÖS »
Hahahah @acısada_öldürmez   :D Sen de kimin hangi dilden anlayacağını biliyosun benim gibi :D Bazen çok gülüyorum cevaplarına :D Harikasın !!!