Mavi-Banner

Gönderen Konu: Nottingham'lı adam sevgililerine bilerek HIV bulaştırdığı için hapse atıldı  (Okunma sayısı 239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lifeisagame

• Katılımcı Üye
  • *
Nottingham'lı 25 yaşındaki Antonio Reyes-Minana, iki kişiye ağır bedensel zarar verdiğini inkâr etti ancak sevgililerine bulaştırmaktan ötürü geçen hafta jüri tarafından mahkum edildi. Salı günü yedi yıllık hapis cezasını çekmek üzere hapse gönderildi. Cezasının yarısını hapiste geçirecek diğer yarısını ise şartlı tahliye hükümlerinden yararlanabilecek.
Nottingham kraliyet mahkemesi, enfekte olduğunu bilerek, Reyes-Minana'nın sırasıyla 2008 ve 2012 yıllarında iki erkekle korunmasız cinsel ilişkide bulunduğunu söyledi. Kurbanlar, 2012'de rutin tarama sırasında virüsle enfekte olduklarını öğrendi.
Yapılan diğer testler, Reyes-Minana ve  iki kurbanında aynı virüs türünün bulunduğu ve bulaşının muhtemelen bu ilişkilerinde gerçekleştiğini ortaya koydu.

Kaynak: https://www.theguardian.com/uk-news/2017/aug/15/nottingham-man-jailed-for-deliberately-infecting-lovers-with-hiv#img-1

turuncu

• Katılımcı Üye
  • *
Okumuştum bunu. Tipi de hastalıklı bişey zaten yüzünden gözünden akıyo pislik olduğu... Bizde de yok mu sanki.. Herifin umrunda değil. Amaaan nasıl olsa bu ortam böyle.. Kim kime dum duma diye hiç önemsemiyo.. Bi kişi oluyo 50 kişi!!! Çok sinir bozucu!!

Matland

• Ziyaretçi
Okumuştum bunu. Tipi de hastalıklı bişey zaten yüzünden gözünden akıyo pislik olduğu... Bizde de yok mu sanki.. Herifin umrunda değil. Amaaan nasıl olsa bu ortam böyle.. Kim kime dum duma diye hiç önemsemiyo.. Bi kişi oluyo 50 kişi!!! Çok sinir bozucu!!

Abi tipi de hastalıklı bişey demek ne demek? Biri bize de böyle bişey dese bence bozuluruz. Belki pozitif olduktan sonra bu konuda hassas oldum bilmiyorum ama demeyelim öyle bence.

Mysterious

• Ziyaretçi
Bak yaa tutup nereye takılmış. 4 yılda 2 kişi olsa bile neden anormal gelebilir ki. 45 senelik evli insanlar var o zaman onlara şaşıralım aaa siz nasıl yani çüş oha diye, demi ama? Hapishaneye atmak da çözüm değil aslında böylesini, biraz hödükçe olacak ama direk idam etmek lazım. Küçük çocukları istismar eden zihniyet neyse bu tipler de benim gözümde aynı seviyede. Ciddi anlamda bazı mahlukatlar için idam şart artık. Ah onları benim elime bi verseler var yaaaaa üfff dünyaya geldiklerine pişman eder hale getiririm de böyle ağzından burnundan kan getire getire döveceksin işkence edeceksin anca o. Öhöm.. neyse psikopat tarafımızı ortaya çıkarmaya gerek Yok tabi :) kısacası canları cehenneme