Mavi-Banner

Gönderen Konu: Hiv Tanısı  (Okunma sayısı 620 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fear

• Yeni Üye
  • *
Hiv Tanısı
« : Ağustos 17, 2017, 09:21:00 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar,
Sitenize yeni kayıt oldum bugün ve aklıma takılan bir konu hakkında yardımınızı rica ediyorum. Ben eşcinsel bir bireyim kaslı ve fiziksel olarak iyi  bir görünüşe sahibim. Eşcinsel date programları sayesinde utanarak söylemeliyim ki 6 sene içerisinde tahminlerime göre 500'ü aşkın kişiyle birlikte oldum ve bunların yaklaşık 300 tanesinin korunmasız olduğunu hesaplıyorum. 3 Mayısta en yakın arkadaşıma hiv tanısı kondu ve bu beni de çok etkiledi psikolojik olarak yaptığım araştırmalar neticesinde bende büyük korku oluştu haliyle çünkü riskli denebilecek davranışlarda defalarca bulundum ve o tarihten beri hiç kimseyle birlikte olmadım. Şu an bakıyorum da 83 gün olmuş ve dün devlet hastanesinde elisa testi yaptırdım sonuç negatif geldi. Sizce bu sonuca güvenip konuyu kapatmalı mıyım artık? Psikolojk olarak hiç rahat değilim hala :(

Paranoid

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Hiv Tanısı
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2017, 10:38:25 ÖÖ »
En son riskli ilişkinden sonra 83. Günde negatif aldıysan artık bu konuyu unutabilirsin. Test süreleri forumda yazıyor. 83 uncu gün gayet yeterli. Diğer cybh lere baktirmayi unutma.

Tabi unutmadan bundan sonra her zaman korun.

Şahika

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2017, 11:22:03 ÖÖ »
Kesinlikle konuyu kapatabilirsin,lütfen koruma yi ihmal etmeyin.

kamikaze

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 17, 2017, 01:19:07 ÖS »
içim tam olarak rahatlasın diyorsan  1  2  ay sonra  tekrar  yaptır  ama sonra kapat konuyu ve  condom suz sakın ama sakın ilişki yaşamaaa