Mavi-Banner

Gönderen Konu: BİLİNÇSİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARI !  (Okunma sayısı 161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Stark

• Üye
  • *
  • 🕊
BİLİNÇSİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARI !
« : Ağustos 10, 2017, 05:45:31 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar ; size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Burnumdaki bir takım sorunlar için estetik ameliyat olmam gerekiyordu fakat özel hastaneler rahatsızlığım yüzünden yapmak istemediler. Bende Ege üniversite hastanesi plastik cerrahi bölümünü aradım telefonu görevli bayan açtı kendisine 'Hıv pozitif' hastalarına estetik ameliyat yapıyor musunuz? diye sordum,  bana o ne ya dedi bende gerçekten bilmiyor musunuz diye sorduğum da  ukala bir şekilde bilmiyorum öğretin dedi Aıds dedim bayanın cevabı şu şekilde oldu iyiki öğrettiniz ya dedi ama alay eder ses tonuyla peki doktorlar ameliyat yapıyor mu bilginiz var mı diye sordum TABİKİDE YAPMAZ dedi, öyle gerildim ki anlatamam bana doktorun ağzından konuşmaya başladı sormadan danışmadan kestirip attı. Kızmaya başladığımda telefonu yüzüme kapattı sonra tekrar aradım açtı ismini sordum veremem dedi. Herneyse bimere bayan hakkında şikayette bulundum sonuç olarak sekreterin savunmasını almışlar ve hiçbir suçlamayı kabul etmemiş aksine beni suçlamış yazık dedim. Savunmasına itiraz ettim gerekirse ses kayıtları dinlensin eğer dediklerimden biri çıkmazsa bütün suçlamayı kabul edicem dedim. Bugün çalışan beni şahsi olarak aradı konuşmayı hatırlamadığını eğer dediysem özür dilerim dedi sizin hastalığınız ile bugün den itibaren araştırma yapıp daha da bilinçli olucam dedi bende kabul ettim. Demek istediğim arkadaşlar kendinizi ezdirmeyin özellikle bu rahatsızlığı duyunca hepsi bir tuhaf oluyor, birde bunu sağlık çalışanları yapınca insan iki kat fazla üzülüyor. Umarım zamanla herşey düzelir.
« Son Düzenleme: Ağustos 10, 2017, 05:51:06 ÖÖ Gönderen: Stark »