Mavi-Banner

Gönderen Konu: Test sureleri ve korunmasiz iliskilerin gun sayimi uzerine  (Okunma sayısı 1031 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Paradise

• Yeni Üye
  • *
Test sureleri ve korunmasiz iliskilerin gun sayimi uzerine
« : Ağustos 04, 2017, 02:56:33 ÖS »
Arkadaslar 40 gun once korunmasiz bir iliski yasadim,ardindan 20 gun gecti ve baska bir kisiyle korunmasiz iliskim oldu.yani test oldugumda son iliskimi baz aldim ce 20. Gun test yaptirdim.en uygun test bu sitede de yazdigi uzere hiv duo vidasti.Fakat kafama takilan su oldu.diyelim ki son birlikte oldugum insanda hiv yoktu ve 20. Gun p24 saptanamadi.Fakat diger iliskinin ustundende 40 gun gecmis oldu ve dolasiyla orada hiv ile enfekte olduysam p24 gorunmeyebilir.bu durumda antikorun yukselmesi lazim ama 40 gun dolaylarinda antikor yukselmemis olabilir diyorlar.sorularim sunlar;

-Hiv duo ultra cihazinin antijendeki hassasiyeti antikor konusunda da gecerli mi?yani supheli iliskide 40. Gun elisa ile alinan negatif sonuctan, 40. Gun duo ultra vidasla alinan negatif sonuc daha kesin degil mi?
-en son yasadigimiz korunmasiz cinsel iliskiyi baz alarak ve hesaplama yaparak 14 gun ve sonrasinda bu duo ultra ile negatif alirsak ; bundan onceki (15 ya da 20 yada 25 gun onceki baska bir diger korunmasiz iliski)korunmasiz iliskimizinde hiv negatif anlaminda teyiti anlamina gelir mi?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
Ynt: Test sureleri ve korunmasiz iliskilerin gun sayimi uzerine
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2017, 03:05:24 ÖS »
http://hivveaids.net/index.php?topic=3143.0

Gerekli bütün cevaplar burada.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #2 : Ağustos 04, 2017, 03:09:24 ÖS »
O başlığı okumaya üşeniyorsan:

Ek olarak:

40. günden sonra p24 kayboluyor antikor da çıkamamışsa hiv duo ultra bulamaz hiyy!! diye bir şey yok.
UYARI: Hiç bir laboratuarla maddi manevi iş birliğim yoktur. Aksini iddia edenler kanıtlamakla yükümlüdür! Burada paylaştığım bilgiler güvenilir internet sitelerinden/güncel rehberlerden ve kendi doktorumdan edindiklerimdir. Tatmin olmayan kişiler enfeksiyon uzmanı dra danışmakta özgürdür.

Paradise

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 04, 2017, 04:22:44 ÖS »
Mavera aciklayici yanitlarin cok tesekkur ederim.baska bir konuda daha yazmistim ama o konuyu bulamadim forumda.siz bilgilisiniz bu konuda gordugum kadariyla ve kendi durumum icin net bi cevap istiyorum.son korunmasiz iliskimin uzerinden 20. Gun gecti ve 20. Gun yaptirdigim hiv duo ultra vidas test sonucum negatif sonuclandi.bu sonucla rahatlayabilir miyim artik?

Mavera

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #4 : Ağustos 04, 2017, 04:48:39 ÖS »

Yani o başlıkta aynen sorunun cevabı yazıyor 20 gün diye, daha ne ekleyebilirim, daha ne dememizi bekliyorsun?
Ha evet, buldum:

BUNDAN SONRA HER ZAMAN KORUN!
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2017, 04:50:22 ÖS Gönderen: Mavera »

tarantula

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 04, 2017, 05:02:35 ÖS »
Her gün her saat pohpohlaman gerekir böylelerini @Mavera yoksa paşalarımız nasıl rahat edecek. Zaten forumda yazan test bilgileri ne ki? Her seferinde bir daha yazacaksın ki beyinlerine girsin(Sanmıyorum ya gireceğini, neyse).

Paradise

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ağustos 04, 2017, 07:27:07 ÖS »
Her gün her saat pohpohlaman gerekir böylelerini @Mavera yoksa paşalarımız nasıl rahat edecek. Zaten forumda yazan test bilgileri ne ki? Her seferinde bir daha yazacaksın ki beyinlerine girsin(Sanmıyorum ya gireceğini, neyse).

Yorumlarin yipratici boyutta.psikolojik olarak sikinti yasiyorum ve bu sekilde olan forumu takip ettigimde goren bir cok insan var.forumda neyse ki buna sabirla yanit veren arkadaslarimiz var bilgili ve donanimli.ben seninde inlardan biri olmadigini dusunmek istemiyorum.buraya bunu yazarken bile bosuna kutmruntu yapiyorsun demek istiyorsun bir nevi diye dusunuyorum

tarantula

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 04, 2017, 07:45:43 ÖS »
Test süreleri belli arkadaşım. Ya pohpohlanmak istiyordur egon ya da tembelsindir, forumda koca koca başlıklarla yazılmış test sürelerini okumadan, araştırmadan başlık açıyorsundur. Ne dememi bekliyorsun? Kuruntuların var gibi evet ve bunları aşamıyorsan psikoloğa git. Bazı arkadaşlarda peygamber sabrı olabilir ama benim gibi bazılarının da sürekli sorulan sorulara karşı tahammülü kalmamış olabilir. Forum başlıkları sizin yüzünüzden çöplüğe dönüyor.
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2017, 07:55:14 ÖS Gönderen: tarantula »

acısada_öldürmez

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
  • BİL ÖNEMSE VE KORUN !!!!!ÇOK GEÇ OLMADAN
« Yanıtla #8 : Ağustos 04, 2017, 08:06:44 ÖS »
milli eğitim  bakanına  dilekçe  vereceğim  okullarda  ki   matemik  ders  saatini en az 15 falan  yapması için,matematikte  toplum  olarak  berbat  durumdayız !
hayatı  çok ciddiye almayın, yaşam  çok  kısa  ve hızla  geçiyor  nasıl  mutluysanız  öyle  yaşayın  ve  hayatı kendinize  zindan etmeyin .

ehlikeyhif

• Global Moderator
  • Katılımcı Üye
« Yanıtla #9 : Ağustos 04, 2017, 08:09:57 ÖS »
Herkese Merhaba:

@Paradise Yasaklanmıştır.

Sevgiler.
Hangimiz pozitif/negatif ne fark eder ki?

Mysterious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ağustos 04, 2017, 11:50:51 ÖS »
Benim en çok şaşırdığım ve güldüğüm şeydi yA, o konu kapatılmış yorum yapamadım. Sürahiden bardağa bardaktan ağzımıza şoför bahçıvana bahçıvan aşçıya... 😂 eğer mizah yeteneği varsa bazı arkadaşların daha iyi değerlendirecekleri yerler var. Burası dalga geçmeyi kaldıramayacak kadar hassas konular işleniyor cunku. Tamam yeri geldiği zaman gülüp espri yapılıyor bunu özellikle ben çok yaparım da, göya "CİDDİ" bir mevzusu varmışcasına bos bos sorular soranlara cevap verecek kadar tahammülü olamayabiliyor insanın bazen. Bu yetenegi karşısında @Mavera ya hayranım. Çok soğukkanlı ve sabırlı bir şekilde dalga geçilse bile ciddi bir şekilde cevap verip gönderiyor helal olsun.

Filiz

• Katılımcı Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 05, 2017, 01:34:11 ÖÖ »
     Ben bulaş ihtimali diye başlık açan birumut uzaylısını okudum 5 dk olmadı  . Kendimde değilim hala. Bu şahıs  musluktan nasıl su içiyor o psikoloji ile. Çok normal yazıyorum fakat inanınız şu an normal değilim. Yanyana getirmeyiniz katil olabilirim. Ruh sağlığım bozuldu  galiba. Yazık oldu bana       
    Ayrıca Mavera arkadaşımıza  sabırtaşı  olabilmeyi kanıtladığı için özel bir madolyon takdim edilmesini öneriyorum  ve kutluyorum.
     Nefesim tükendi    bu tiplerin yüzünden ben psikolojik yardım mı alacağım şimdi.   Tüm yönetici  ve mod arkadaşlarımızın   önünde SAYGI İLE  EĞİLİYORUM. Gerçekten değerlisiniz. KESİN VE NET0