Mavi-Banner

Gönderen Konu: İsrailde tedavi  (Okunma sayısı 548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mahkum2017

• Katılımcı Üye
  • *
İsrailde tedavi
« : Temmuz 26, 2017, 09:54:36 ÖS »
Arkadaşlar, merhaba. Duyduğuma göre İsrailde bir kaç iyneyle tedavi ediyorlar. Hatta bu ilaçı Avrupa ülkeleri, Rusiya ve başkaları kabul etmemiş, ama Türkiye istemiş. Belki bu konuşulanlar efsaneden başka bir şey deyildir. Ama İsrailin kanser konusunda da ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Benim tanıdığım bir kaç insan beyin kanseri, kan kanseri gibi kanser türleri ile İsraile gidib tamamen iyileşerek geri dönmüşler. Belki hiv için İsrailde kesin bir tedavi yoktur ama her hangi bir ilaçlar durumu daha iyileştiriyor, AİDS olmamızı engelleyor ve s. Bu konuda her hangi bir bilginiz varmı? Bence bu konuda ibranice haberler falan olmalı ama dil bilmediyim için okuyamıyorum.

Matland

• Ziyaretçi
Ynt: İsrailde tedavi
« Yanıtla #1 : Temmuz 26, 2017, 10:31:53 ÖS »
İsrail'de de bu konuyla ilgili çalışmalar yapılıyor. Hatta alternatif bir ilaç bile geliştirmişlerdi. Forumda da paylaşmıştım. Ama fonksiyonel kür bile bulmuş olsalar bunu duyururlardı. Çünkü müthiş prestijli bir şey. Açıkcası bilime katkının ezici bir çoğunluğu yahudilerden geldiği düşünülürse bu hastalığın çaresinin israilden çıkması beni hiç şaşırtmaz.

lifeisagame

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 26, 2017, 10:45:45 ÖS »
Uydurma haberlerle millete umut dağıtmamak gerek böyle inşallah tedavisi bulunur tabi bunu herkes istiyor pozitifi de negatifi de ama daha uzunca bi süre bulunacak gibi durmuyor ne yazık ki

Şahika

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 27, 2017, 02:18:34 ÖÖ »
@lifeisagame doktorlar sürekli yurtdışında hiv ile alakalı kongrelerdeler,özellikle son 2,3 yıldır dahada yoğun bir çalışma var,doktorumun kendide söylüyor,artık bu yolda sona gelindiğini...maximum 10 yıl belkide daha az muhakak çaresi bulunacak,buna canı gönülden inanıyorum..

Tabi ilaç mafyaları yeni yeni  virüsler yayıp hızlıca hastalık yaymaya devam edecek >:(