Mavi-Banner

Gönderen Konu: Benim Hikayem  (Okunma sayısı 1205 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sagduyu

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Benim Hikayem
« Yanıtla #15 : Temmuz 25, 2017, 07:14:21 ÖS »
Çok zor bir durum bu. Yapılması gerekn tekrardan uzun uzun ve dürüst bir şekilde birbirinizin gözlerine bakarak konuşmanız. Eşiniz sizi aldatıldığını düşünerek boşamak istemiş olabilir. Ben olsan ben de aynı şeyi yapardım. Ne olduğu hiç önemli değil. Aldatıldıysam ve geçerli bi açıklama yoksa bir ömür sürdüremem o kişiyle. Belki de siz kendinizden emin olduğunuz için sizi aldatma düşüncesi eşinizi çok kırmış olabilir. Bu da boşanmak için sebep olabilir. Ya da gerçekten boşanmak istiyordur bu olay tam denk gelmiştir. Dürüst bir şekilde oturup konuşulmalı. Hiv sebebiyle yanlış anlaşılmalar olduğu için boşanma düşüncesinin devam etmesi altında kesinlikle başka sebepler olduğunu gösterir. Medeni 2 birey gibi dürüst bir şekilde konuşulup halledilmeli. Çocuklarınız da varmış... Eğer başka başka sebepler yoksa siz de kırgınlığınızı bir kenara bırakıp kaldığınız yerden bu durumdan da ders alarak daha sıkı birbirinize tutunarak evliliğinizi devam ettirin derim ben. Yeter ki ikinizde dürüst yaklaşın şu aşamada birbirinize.

Yapıcı olmak istemişsiniz ancak ben ona asla beni aldattın mı diye sormadım. Ona hep güvendim. O bana güvenmemiş demek ki o kadar senelere rağmen. Devam ederse sadece çocuklarım. Bir daha asla güvenmeyeceğim ve hep gizli bir yatırımım olacak eğer boşanmazsa.

Şahika

• Ziyaretçi
Ynt: Benim Hikayem
« Yanıtla #16 : Temmuz 25, 2017, 10:13:52 ÖS »
İnsanlar göründüğü gibi değildir,yaşadıkça tecrübe edersiniz..
Hiç acı yaşamamış eşiniz,yazık ben onun adına bu kadar cahil oluşuna gerçekten üzüldüm..
Gerçekten şanslısınız ki hayat arkadaşınızın hiç görmediğiniz merhametsiz bir yüzünü gördünüz..